IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    С Кака не дела. Аз да не съм обирджиа по проходите, че да поделям. Най-много да почерпа. Ако съм на кеф. А твойта стъкленица я пратих на химанализ. Щото таа черна прозрачност съмнително прикрива тайни ти злоради помисли.
    Черпи тогава!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Кво става ? Да не се оказа пълна бутилката и от лакомия се задави ? Или мериш колко да отсипеш на кака ; да поделите ?
      С Кака не дела. Аз да не съм обирджиа по проходите, че да поделям. Най-много да почерпа. Ако съм на кеф. А твойта стъкленица я пратих на химанализ. Щото таа черна прозрачност съмнително прикрива тайни ти злоради помисли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Кво е ставало в кръчмата нощеска....Направо оргия ....
        Аз пих 30 гр , вас ви хваща като за 300 гр..Хеле Тарантул !

        Приятен ден !
        Топли чувства на хладен чаршаф...
        Имам си от падането на главата двесте грама аванс. Само градуса му не мога да ооредела колку е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Детайл от заклинание или просто част от пейзажа
          Присъщ детайл. Нокътът от прилеп завихря бълвоча, концентрира усилията на заклинателя и боде жлъчката на обекта на заклинание. Не си изрезвай редовно ноктите, що се не знае кога ще потрябват. По адрес на Чичи, например.

          Коментар


          • Добро утро !
            Кво е ставало в кръчмата нощеска....Направо оргия ....
            Аз пих 30 гр , вас ви хваща като за 300 гр..Хеле Тарантул !

            Приятен ден !
            Топли чувства на хладен чаршаф...

            Коментар


            • Кво става ? Да не се оказа пълна бутилката и от лакомия се задави ? Или мериш колко да отсипеш на кака ; да поделите ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ще предизвикаш сензация у форума. По-добре недей. Ще вземе после навириш нос. Тамън те кротнахме да висиш на тавана над казана. Още малко потърпи и ще станеш присъщ детайл от некое заклинание.
                Детайл от заклинание или просто част от пейзажа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Това е идеята ! Като изненада за рожден ден . Ако искаш може ти я отворя с гъз
                  Ще предизвикаш сензация у форума. По-добре недей. Ще вземе после навириш нос. Тамън те кротнахме да висиш на тавана над казана. Още малко потърпи и ще станеш присъщ детайл от некое заклинание.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Добрееее... ама тая бутилка ми се чини празничка. С това тъмно стъкко и етикет се не види как си ме изработила.
                    Това е идеята ! Като изненада за рожден ден . Ако искаш може ти я отворя с гъз

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      [ATTACH=CONFIG]n3483069[/ATTACH] Стана време .
                      И да те почерпя
                      Добрееее... ама тая бутилка ми се чини празничка. С това тъмно стъкко и етикет се не види как си ме изработила.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Траки, за колко ше ми шитнеш ноу-хауто за последното изречение? На стари години научих още нещо за таз хубава част от женското тяло...
                        Явно си пропуснал тая фамозна сцена от любимия ми филм на Костурица "Църна мачка, бели мачор". Гледай около 1.30.
                        https://www.vbox7.com/play:c17fa979
                        А, той Грую го пуснал.
                        Ето и на тубата.
                        https://www.youtube.com/watch?v=HMmaarieXs8
                        Last edited by Trakatrak; 02.07.2019, 08:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          От крилото на прилепите. Нощна птица. Ако сновеш нещо през дена, значи си побеснела. А кой те е побеснел, не смеем да питам.
                          Click image for larger version

Name:	2019-07-01 23.33.51.jpg
Views:	1
Size:	12.7 КБ
ID:	3483069 Стана време .
                          И да те почерпя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            Траки, за колко ше ми шитнеш ноу-хауто за последното изречение? На стари години научих още нещо за таз хубава част от женското тяло...
                            Че ти не си ли гледал "Црна мачка, бели мачор"? Твоето поколение бяха силни югославянолюбци, макар този филм да е от последните години преди разпада, и пак българите са показани като продажни олигофрени, които са способни да продадат и майка си за 2 лева. Ех...
                            Та в него основната атракция беше една женица, дето вадеше пирони с дупИ, докато музиката свиреше бис - югославянска селяния, но особено силно импонираше на родната такава, съчетано с принципното ни безродие и ето ти хит...
                            Абе с две думи, че не е насочено към теб, а прозвуча грозно - ей ти го
                            https://www.vbox7.com/play:c17fa979
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Нищо не делим. Прилепите висят в центъра на тавана и си чакат реда за казана. И как ще ме ядеш, като устата ти постоянно запълнена с гърлото на бутилка. С гъз не се яде. С гъз може само забит пирон да извадиш.
                              Траки, за колко ше ми шитнеш ноу-хауто за последното изречение? На стари години научих още нещо за таз хубава част от женското тяло...

                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ахъ, но аз мацам всите открити части на тялото, та затова количеството голямо
                                Наздраве, Преци!
                                Макар и рядко и аз мажа с 50 фактор, бебешкия. Бяла кожа и бързо изгаря. А на по-чист въздух, ако се мотая повече от час на слънце, белята се случва преди да се усетя
                                Наздраве с една чехска биричка, но и мен като при леля, започна да ми се доспива ...

                                Коментар

                                Working...
                                X