IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Кой, кой да ти сложи кафе? Всички се завтекога под душа. ... Да проверат дали не си с Нептун под него.
    Не се бъркай в работите на Боговете , като заничаш , през ключалката и даваш сведения , неприлични , на пиянките
    Да не те тресне гръм

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Има ли хладна плът, ще има и горещ ветър! За Анонимко требва опитна студенТка.
      https://www.vbox7.com/play:e79254c367

      П.п. За Чичи таа много е енергична. За него само екстра:
      https://www.vbox7.com/play:c8e4b90c
      А за теб ? Квото си оплетеш в мрежите ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Сънувах мокър сън , със щастлив край

        Цяла нощ се борих с трима властимащи . Ама вълчи опашки не се въртяха , само бели зъбки ...
        Начи , вървя по Виа Апия , към фонтана , нарамила чувал с монети . Пристанах до фонтана и почнах си редя мозайка с тях . Дойде от някъде кардинал (може и сив да беше , не помня) и почна да се разправя , че не било по канон . Чак викна и карабинер . Пък той почна да ме обстрелва с елда Отвърнах на огънят с монети , ма нали съм много сръчна и целнах няколко пъти и Нептун , където не трябва Че като скочи той и тропна с крак , заприиждаха едни буйни води , ма колкото по се качваше нивото , толко по- топли и бавни ставаха . Накрая се носех , като в яйцето , към братята ..
        Събудих се вир- вода ....

        Добро утро , Кръчма !
        Докато съм под душа , някой да сложи кафе


        https://m.youtube.com/watch?v=96LT7xPW82k
        Кой, кой да ти сложи кафе? Всички се завтекога под душа. ... Да проверат дали не си с Нептун под него.
        П.п. А това любимо парче сега ще го пусна във фейса. Благодарско за подсещането!
        Last edited by Trakatrak; 06.07.2019, 11:54.

        Коментар


        • Сънувах мокър сън , със щастлив край

          Цяла нощ се борих с трима властимащи . Ама вълчи опашки не се въртяха , само бели зъбки ...
          Начи , вървя по Виа Апия , към фонтана , нарамила чувал с монети . Пристанах до фонтана и почнах си редя мозайка с тях . Дойде от някъде кардинал (може и сив да беше , не помня) и почна да се разправя , че не било по канон . Чак викна и карабинер . Пък той почна да ме обстрелва с елда Отвърнах на огънят с монети , ма нали съм много сръчна и целнах няколко пъти и Нептун , където не трябва Че като скочи той и тропна с крак , заприиждаха едни буйни води , ма колкото по се качваше нивото , толко по- топли и бавни ставаха . Накрая се носех , като в яйцето , към братята ..
          Събудих се вир- вода ....

          Добро утро , Кръчма !
          Докато съм под душа , някой да сложи кафе


          https://m.youtube.com/watch?v=96LT7xPW82k

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            И според мен , на студентката ямболска се дължи ведрината
            Има ли хладна плът, ще има и горещ ветър! За Анонимко требва опитна студенТка.
            https://www.vbox7.com/play:e79254c367

            П.п. За Чичи таа много е енергична. За него само екстра:
            https://www.vbox7.com/play:c8e4b90c

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Изпуснал си фабулата. Това със землячката все си спестявате по нещо. СтуденТката ямболска да я беше сложил на масата в Кръчмата. И другите подробности около нея.
              И според мен , на студентката ямболска се дължи ведрината

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Наздраве, Лисано..!
                Няма такава зодия
                Наздраве , 4i40 !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                  Нещо почнахте да ми обърквате понятията! Ще се караме!

                  Въпрос: кучешката позиция не беше ли запазена марка за дамите?
                  Зависи, зависи, в садо-мазо варианта е универсална.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Каква кушешка? За сега до ГърцияТА се стягаме, ако това е "кучешката" - ОК, ама за първи път го чувам този лаф /повече е от 200-метра, че и километрите също са повече от 200... ))
                    Изпуснал си фабулата. Това със землячката все си спестявате по нещо. СтуденТката ямболска да я беше сложил на масата в Кръчмата. И другите подробности около нея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Божииии, доживях.....
                      Каква малка поредица от букви, каква голямо съдържание за Форума..
                      И аз направо се втрещих...
                      Наздраве, 4i40!

                      П.П. Обаче, като се зачетох в коментарите му, налегнаха ме едни съмнения. Дали пък евентуално не са му хакнали профила ... или това ведро настроение, съчетано с липсата на грам заядливост се дължина на количеството изпито пиво!?
                      Last edited by tnm; 06.07.2019, 09:15.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                        Само така ти се струва! Реалист съм си отвсякъде, а и ... практик - оттам съм и така убеден!... )) Наздраве! Бреййй, тия хрупкави сафридЧЕТА - край нямат..., както и Саропраменчето, де... ! )))
                        Ахъъъъ, викаш, доста кучета си обучил да припкат и да ходят с намордник.
                        Наздраве, Безимен!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Трябва го почерпиш , че в зародиш ви спаси от вдигането на прахоляк
                          Наздраве, Лисано..!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Божииии, доживях.....
                            Каква малка поредица от букви, каква голямо съдържание за Форума..
                            Трябва го почерпиш , че в зародиш ви спаси от вдигането на прахоляк

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Без въртенето на опашки, моля!


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Без въртенето на опашки, моля!
                                Божииии, доживях.....
                                Каква малка поредица от букви, каква голямо съдържание за Форума..

                                Коментар

                                Working...
                                X