IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро ! Снимката е готина - няма бурен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Булгурът е преработена пшеница /сварена, изсушена и после грухана/ и навремето се ползвал доста, за разлика от ориза. Сега е основната зърнена храна, която фигурира в диета №9 / при диабет/.
      Наздраве, 4i40!

      П.П. Снимката е от неделя.
      Това ще да е някакъв ГМО булгур.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ъхъ, много съм прост и форматиран. От акъла си страдаме.
        Склонна съм да се съглася. Сипи сега едно голямо питие, че да бетонираме констатацията ти.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добра вечер,
          На кръчмарска тема се включвам, - незнам как си загубих една чаша с бира, ако някой я намери да каже
          Но няма да я търся повече, защото се е стоплила, а с това и желанието да я търся,.ми се изпари
          Спомних си, какво казваше Колчо - "дайте една ладна загорска", та в случая ще сипя в друга чаша и нищо не е загубено
          Колкото да кажа наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Знаеш ли колко маркуча съм гълтал? Че и у реанимация лежах. Но нещата отдавна са под контрол. Сега по инерция се поддържам.
            я му удари ена рикийца брат'чед ... ако не си от "елита" де ......със сигурност ша са мре , ама поне да е весело докат ти доде реда ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Затова си чакай реда за казана и се радвай, че ти обръщат внимание като консуматив. Все пак ще има полза от теб. Наместо да се оплетеш в сиво-бежавата мрежа на потайностите на Кръчмата. Щото лесно се затъва в това средище на порока и рока.
              Ти па ше ми кажеш , къде да седя и на какво да се радвам ! Порока и рока ми звучат примамливо ! И не седя да си чакам реда за казана , а наблюдавам, през завесата ти , колко са диви диваците и преценявам , колко и дали могат да понесат от лудостта ми .
              Още малко и номер ще ми татуира ! Гледай да не цопнеш в казана преди мен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                Иди се виж, глътни маркуча, не е трудно, ако се отпуснеш на съдбата.

                И тоя маркуч, освен камерата, с която изедникът-лекар ми наблюдаваше корема и дванадесетопръстника, имаше и три телчета, които са грабнали проба от шкембето ми. След седмица докторът каза "Да, хеликум бактер, ето пий Хеликоцин и ще ти мине. Като свършиш дозата (за месец), ела пак да погледнем за утвърждение." Е, мина ми след две седмици, та некак забравих да ходя на доктора, не че ме беше страх.
                Това е преди двайсетина години.
                До сега си ям каквото душа поиска, индонезийски изеднически люти чушки, чесън на скилидки рапам, препържено, препечено, прескарено. Ако ми закиселее в стомаха, преглъщам два-три пъти.

                Да живее свободата от страха от болката и смъртта!
                Знаеш ли колко маркуча съм гълтал? Че и у реанимация лежах. Но нещата отдавна са под контрол. Сега по инерция се поддържам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Мрънкало, тоталната липса на въображение ти пречи да експериментираш.
                  Наздраве!
                  Ъхъ, много съм прост и форматиран. От акъла си страдаме.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !
                    Бре, Тарантул неден ...!!!
                    Какво римско, какво ромско легионерче хващам и за какво ми е да го фащам....
                    Така съм скапан, че даже нямам сили да местя екрана, за да чета какво сте писали, какво сте пили и яли и с какво Тарантул се замечтал.... да помачка тревата....
                    Пих 25гр и смятам да полегна...На съм Тодор , но все още приемам поздравления...

                    Наздраве !
                    Не си ти верен почитател и последовател на свойта сламена мечта, розова мъгла и зелена пара - римската легионерка от стана Габроу Кака Станка, пардон, каката с танка Тянка. Забравил си, че нейният прасец, така лелеян от теб, мяза на прасец на римски легионер. И като така,тя се самопревъзнася като ромка, още и солдатка. Горкото то! Много е заблудено. Което ти дава все пак некъф шанс, въпреки разсеяността ти, дължаша се ясно на какво. Старо, старо, не ставаш вече за пазаро.

                    Коментар


                    • Затова си чакай реда за казана и се радвай, че ти обръщат внимание като консуматив. Все пак ще има полза от теб. Наместо да се оплетеш в сиво-бежавата мрежа на потайностите на Кръчмата. Щото лесно се затъва в това средище на порока и рока.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Не барай пайжината, да се не оплетеш. Що после ще гледаш как ти източват кръвчицата и телесните сокове и ще крещиш "Много ми е гот, искам още от обезболяващия секрет!" Ама той секретът затова е секретен, за да се прилага преди да се усетиш.
                        Толко са ти пажините в ъгълът , че мязат на перде с драперии. Няма шанс да не се оплета .
                        Наздраве , на който пие !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Преди да дремна ( 2-3 ч ) ще ви кажа, че тия елди, чии, булгури, лимеци, спелти и камути са за пилци и прасета....
                          Яжте си бял 'ляб и стомасите и червата ще бъдат предоволни.....2000 г човечеството е облагородявало и подобрявало пщеницата, а сега разни вегани и джендъри се опитват да ни развалят рахата и удоволствието от храната...
                          После ще се опитат вместо алкохолна ферментация да минем на регенерация и вместо третата благинка в живота да се самоопрашваме, щот така е било модерно...( офффф, добре, че няма да доживея тази гавра с природата...)

                          Наздраве !
                          Булгурът е преработена пшеница /сварена, изсушена и после грухана/ и навремето се ползвал доста, за разлика от ориза. Сега е основната зърнена храна, която фигурира в диета №9 / при диабет/.
                          Наздраве, 4i40!

                          П.П. Снимката е от неделя.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Преди да дремна ( 2-3 ч ) ще ви кажа, че тия елди, чии, булгури, лимеци, спелти и камути са за пилци и прасета....
                            Яжте си бял 'ляб и стомасите и червата ще бъдат предоволни.....2000 г човечеството е облагородявало и подобрявало пщеницата, а сега разни вегани и джендъри се опитват да ни развалят рахата и удоволствието от храната...
                            После ще се опитат вместо алкохолна ферментация да минем на регенерация и вместо третата благинка в живота да се самоопрашваме, щот така е било модерно...( офффф, добре, че няма да доживея тази гавра с природата...)

                            Наздраве !
                            Last edited by 4i40; 09.07.2019, 18:54.

                            Коментар


                            • Добро утро !
                              Бре, Тарантул неден ...!!!
                              Какво римско, какво ромско легионерче хващам и за какво ми е да го фащам....
                              Така съм скапан, че даже нямам сили да местя екрана, за да чета какво сте писали, какво сте пили и яли и с какво Тарантул се замечтал.... да помачка тревата....
                              Пих 25гр и смятам да полегна...На съм Тодор , но все още приемам поздравления...

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Добър ден , Кръчма !

                                Коментар

                                Working...
                                X