IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Ми то там някъде се очертава да се прибера в ъгъла
    Знаеш си мястото, ама много джабъл дигаш напоследък. Това нови, стари парчета, китари, пеещи уста с цигари-мариуани, държиш се като разпасана пиянка от бара на бара. Повече скромност трябва. И като видиш паяче над теб да виси, да му подхвърлиш мушичка за добър апетит.

    Коментар


    • Ми то там някъде се очертава да се прибера в ъгъла

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        А с нещо друго ще се справиш ли или да не питам?
        Наздраве, Мрънкало!
        Друго, другооо.... може и да те изпързалям. На собствената чужденецка реколта от динени кори. Или пипонени. Виде ли кво можем?! Наздраве, Дръндиня, наздраве Дрънпипона!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Знаех си аз Ще яде . Да ми скриеш някое кокълчея под масата
          Ааааа кокалчетата са с особено предназначение. Те са за нощните часове.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Сега видох, че ма заподозрели в пробутване на свинско джоланче от кварталната месарница.
            Няма такова нещо!
            Има и писмени доказателства, че е от овчото семейство.
            Е, не беше баш агънце-багънце, поотрасналко вече беше, ама далеч още от миризлив коч.

            Човекът до казаня е от решително значение! Тъкмо се връщам от дивото, където ме чакаха необозримо количество проблеми и задачи, но за сметка на това нямаше никакво реалистично време за решаването им. И на всичко отгоре в събота бяха организирали курбан до параклиса в една приказна местност. Пропуснах ... ама ми донесоха една порция франко къщи и ... то не беше мерудия и аромат, ммммм!!! Най-големият майстор на селото бил направил.

            Гледам с незлоблива насмешка на момчурляците, които се надпреварват да с е надцакват и надпремерват с каквото и както се сетят.
            Джаджи, воаяжи, каки-финтифлюшки, сувчета и смартфончета!
            Викам си - Боже, прости ми, ама и аз ли съм ги вършел такива: да източа вратленце, че да ме забележат какичките, да пусна някоя пиперлива приказка с удебелен гласец!
            Наистина, прости ми!

            Ама, ей-на, колчем дяволът ме чу с тези претенциозни заявления, показа се зад ъгъла и злостно се изкиска:
            Аре бе, отворен, я си признай ти сега пред мен, че кога стане дума за този хубав празник горе в планината, малка искрица на съжаление проблясва в теб! Искрата на завистта, щото нямаш един дебел и минаващ през всичко сув. 364 дни в годината им се подиграваш горделиво на мъжлетата с пишкоудължителите, ама на 365-ия ден ти е криво, Ъ!!!

            Да пием, Траков, за ненужните пишкоудължители!
            Преди двайсетина дни направихме казармена сбирка. Един крайдунавчанин донесе шаран от големата река над 11 кг. Изпържихме го и яко хапнахме. Но понеже имаше курлат, рибена чорба на правихме. И сега с други гости в понеделник спретнах риба чорба. Много добро! Друго си е дунавската рибка. Ква е таа гавра пишкоудължител? Това само ловец и коцкар могат да удължават размерите на улова и атрибутите си. Вербално.
            Last edited by Trakatrak; 10.07.2019, 19:23.

            Коментар


            • Знаех си аз Ще яде . Да ми скриеш някое кокълчея под масата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Абе хора , вие кво работите ?! Все сладките приказки и питиета са, като съм на работа
                Инсекта сигурно ще каже , че така е справедливо . Да не развалям купона с мойта сръчност

                https://m.youtube.com/watch?v=_KhEZjzlqIA

                Наздраве !
                Който работи, трябва да яде! След купоня. От огризките на масата. Гааааааа.....

                Коментар


                • Абе хора , вие кво работите ?! Все сладките приказки и питиета са, като съм на работа
                  Инсекта сигурно ще каже , че така е справедливо . Да не развалям купона с мойта сръчност

                  https://m.youtube.com/watch?v=_KhEZjzlqIA

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Е, повзаимствах малко, де!
                    Ма ти пък не ме издавай веднага!
                    Ма ке!
                    Браво!
                    Любим ми е Смирненски.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                      Тука нещо Смирненски ми се счу.
                      Е, повзаимствах малко, де!
                      Ма ти пък не ме издавай веднага!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        Ама, ей-на, колчем дяволът ме чу с тези претенциозни заявления, показа се зад ъгъла и злостно се изкиска:
                        Тука нещо Смирненски ми се счу.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Сериозен човек си ти! Веднага се спретна, заколи, приготви, опече и поднесе. Ще сменяме каката до казана с теб, та от тоя котел ароматни, тлъсти манджи да излизат, не разни зловония. Наздраве за рокадите!
                          Сега видох, че ма заподозрели в пробутване на свинско джоланче от кварталната месарница.
                          Няма такова нещо!
                          Има и писмени доказателства, че е от овчото семейство.
                          Е, не беше баш агънце-багънце, поотрасналко вече беше, ама далеч още от миризлив коч.

                          Човекът до казаня е от решително значение! Тъкмо се връщам от дивото, където ме чакаха необозримо количество проблеми и задачи, но за сметка на това нямаше никакво реалистично време за решаването им. И на всичко отгоре в събота бяха организирали курбан до параклиса в една приказна местност. Пропуснах ... ама ми донесоха една порция франко къщи и ... то не беше мерудия и аромат, ммммм!!! Най-големият майстор на селото бил направил.

                          Гледам с незлоблива насмешка на момчурляците, които се надпреварват да с е надцакват и надпремерват с каквото и както се сетят.
                          Джаджи, воаяжи, каки-финтифлюшки, сувчета и смартфончета!
                          Викам си - Боже, прости ми, ама и аз ли съм ги вършел такива: да източа вратленце, че да ме забележат какичките, да пусна някоя пиперлива приказка с удебелен гласец!
                          Наистина, прости ми!

                          Ама, ей-на, колчем дяволът ме чу с тези претенциозни заявления, показа се зад ъгъла и злостно се изкиска:
                          Аре бе, отворен, я си признай ти сега пред мен, че кога стане дума за този хубав празник горе в планината, малка искрица на съжаление проблясва в теб! Искрата на завистта, щото нямаш един дебел и минаващ през всичко сув. 364 дни в годината им се подиграваш горделиво на мъжлетата с пишкоудължителите, ама на 365-ия ден ти е криво, Ъ!!!

                          Да пием, Траков, за ненужните пишкоудължители!
                          Last edited by nachev; 10.07.2019, 17:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Абсолютно точно. И да не изпълнява одма всичките й желания, че тогава пак се включва алармата
                            Наздраве, хер!одма
                            бе не е баш така, ма може и да ме е щадила в простотията ми - твърде много работа и задачи има, за да си мисли за моите похождения/ Пък и като се замисля, винаги, когато съм давал нещо на друга, за нея е било двойно - добре че никога не съм посягал на жена
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              А с нещо друго ще се справиш ли или да не питам?
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Е, гледал съм по интернет как разни мъжища дигат с оная си работа некъде 50 кила.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Внимавай с подсъзнанието!
                                Подари нещо на жената, ама гледай да не е прекалено скъпо и ценно, че в такива случай обикновено им светва ламбата на подозрението.

                                Наздраве!
                                Zucchero - Diamante

                                Абсолютно точно. И да не изпълнява одма всичките й желания, че тогава пак се включва алармата
                                Наздраве, хер!
                                Last edited by tnm; 10.07.2019, 18:04.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X