IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

    Разтривки, за да не се схване, искаш ли?
    Дланите ми са сравнително силни.
    Предполагам, че наистина са силни. Гледала съм твой клип, в който се изявяваш като разрушител.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Женският мозък е загадка. Жената съвсем несъзнателно си води "записки" и ги трупа нагънати като стари дрехи в ракла. Не се знае кое може да провокира изваждането, изтупването на нафталина и влизането им употреба
      Но, в зависимост от емоцията, може да ги види, например, като свадбени или като погребални. И за това ще вини кого?.. мъжа, разбира се.

      А те са си просто дрехите, сгънати и положени в скрина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        И още питаш!? Изящен, не изящен - и той мръзне
        Разтривки, за да не се схване, искаш ли?
        Дланите ми са сравнително силни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Добро утро !

          За да не разпалвам въображението на Тарантул, ще да попипам....

          Тениската понамокри ли се или не ?

          Наздраве !

          пп Сгрешил съм пак малко буквички, но не ми се връща да се повтарям...( то не може навсякъде...)
          Дъжд нямаше, а росата не беше чак толкова голяма. Вчера обаче, след обилната разходка под пороя, се разхождах с мокра рокля
          Наздраве, 4i40!

          П.П. Малко далеч ти идвам. Пробвай с Арахната
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
            Как е легионерският прасец, замръзна ли и той?
            И още питаш!? Изящен, не изящен - и той мръзне
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Ба, води си записки, нали ти казвам, че няма време да се обърне, какво остава да мисли за глупости, хеле пък моите глупости. И по-добре де, пък и аз я обгрижвам постоянно и по всички възможни начини, като тя е свикнала да има изненади, при това големи и скъпи изненади, така че по-скоро би се учудила, ако няма такива и тогава би я заглождило червейчето на съмнението, отколкото ако я сюрпризирам по-често от нормалното. Пък и сега така ми развали изненадата за посещение в най-добрия ресторант в света, при това само ден, след като направих резервация след 3 годишни напразни опити - имала била дело тогава, разбираш ли. Мани, то човек една изненада да не направи

              Иначе времето си е супер и много ме кефи - някоя жегичка за 2-3 дни и после рахат - в жега ни ти се пие, ни сексът е хубав, дори и на климатик - само пот и толкова. Чак се учудвам как уж лятото се правели най-много деца, ама може да е от забежки, знам ли - лятото наистина сваля задръжките и е по-лесно в тази насока.

              Наздраве, тнм!
              Женският мозък е загадка. Жената съвсем несъзнателно си води "записки" и ги трупа нагънати като стари дрехи в ракла. Не се знае кое може да провокира изваждането, изтупването на нафталина и влизането им употреба
              Наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добро утро, тайфата!

                Ко става с това време, бре!? В събота 30 градуса по Целзий на сянка, днес 13 градуса по Целзий на слънце. Сутринта, докато разхождах тлъстия, охранен пес направо замръзнах / щот имах глупостта да изляза по тениска и къси панталони/
                Наздраве!
                Добро утро !

                За да не разпалвам въображението на Тарантул, ще да попипам....

                Тениската понамокри ли се или не ?

                Наздраве !

                пп Сгрешил съм пак малко буквички, но не ми се връща да се повтарям...( то не може навсякъде...)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Ще пише след това. Наздраве!
                  А-а-а, мерси за осветляването.

                  А "наздраве"-то ни го прати от Остерията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                    Когато първия път пусна името на този ресторант, го потърсих. Бил е на първо място миналата година, а тази година не влиза и в десетката.
                    Дамата ти може да е видяла това и да се е разсърдила, че й пробутваш долнокачествен ресторант



                    Много е волатилен този пазар
                    Хехе, ето, и ти влезе в капана - те са 6-7 мегаултрахиперсупердупертоп ресторанти, дето си менкаха първото място откак е създадена класацията. И понеже другите не могат да хванат ръка от тях, а това не е добре за бизнеса, тази година тези 6-7 ресторанта директно ги извадиха от класациите и ги пратиха в залата на славата, образно казано, като ги набиха в нова категория - Best of the best Примерно таз годишния победител е бил трети за 2018, четвърти за 2017, шести за 2016 и 11-ти за 2015 и 2014, като всички ресторанти преди него в момента са в Бест ъф дъ бест, та затова и този е номер 1, иначе никога нямаше да му се получи Съответно всички пишат в гуглето най-добър ресторант в света и Остера Франческана я няма Ама е най-добър за 2016 и 2018, и втори най-добър за 2017 и 2015 и трети за 2014 - дали пък не е най-добрия в последните 5 години Та аз чух за този ресторант през 2016 и оттогава се пробвам - вярвам, че ще е лайфтаим експириънс, пък да видим.

                    Ще пише след това. Наздраве!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Пък и сега така ми развали изненадата за посещение в най-добрия ресторант в света, при това само ден, след като направих резервация след 3 годишни напразни опити - имала била дело тогава, разбираш ли. Мани, то човек една изненада да не направи
                      Когато първия път пусна името на този ресторант, го потърсих. Бил е на първо място миналата година, а тази година не влиза и в десетката.
                      Дамата ти може да е видяла това и да се е разсърдила, че й пробутваш долнокачествен ресторант



                      Много е волатилен този пазар
                      Last edited by R1a1; 11.07.2019, 10:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ъхъ, успокоявай се ти ... Дамата си води записки. Не зайш кога ще ти ги припомни простотиите и ще ти дойде досущ като гръм от ясно небе.
                        Наздраве, хаджи!
                        Ба, води си записки, нали ти казвам, че няма време да се обърне, какво остава да мисли за глупости, хеле пък моите глупости. И по-добре де, пък и аз я обгрижвам постоянно и по всички възможни начини, като тя е свикнала да има изненади, при това големи и скъпи изненади, така че по-скоро би се учудила, ако няма такива и тогава би я заглождило червейчето на съмнението, отколкото ако я сюрпризирам по-често от нормалното. Пък и сега така ми развали изненадата за посещение в най-добрия ресторант в света, при това само ден, след като направих резервация след 3 годишни напразни опити - имала била дело тогава, разбираш ли. Мани, то човек една изненада да не направи

                        Иначе времето си е супер и много ме кефи - някоя жегичка за 2-3 дни и после рахат - в жега ни ти се пие, ни сексът е хубав, дори и на климатик - само пот и толкова. Чак се учудвам как уж лятото се правели най-много деца, ама може да е от забежки, знам ли - лятото наистина сваля задръжките и е по-лесно в тази насока.

                        Наздраве, тнм!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Как е легионерският прасец, замръзна ли и той?

                          Коментар


                          • Добро утро, тайфата!

                            Ко става с това време, бре!? В събота 30 градуса по Целзий на сянка, днес 13 градуса по Целзий на слънце. Сутринта, докато разхождах тлъстия, охранен пес направо замръзнах / щот имах глупостта да изляза по тениска и къси панталони/
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Знаеш си мястото, ама много джабъл дигаш напоследък. Това нови, стари парчета, китари, пеещи уста с цигари-мариуани, държиш се като разпасана пиянка от бара на бара. Повече скромност трябва. И като видиш паяче над теб да виси, да му подхвърлиш мушичка за добър апетит.
                              Мушичка , след мушичка ......и от време на време комар Иначе много ще се оядеш , а не искаме да заприличаш на тарантула . По - готин си фин с дъъълги крачка . Бърз и маневрен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                                Заспала работа.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приспаната работа е най-сигурна. Наздраве, Дрънуспана!

                                Коментар

                                Working...
                                X