IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Допитах се до нетя, да ми разясни словата ти. Ся ще му намекна на Арахната да се оборудва взискателно преди да се заеме със снимките.
    Наздраве!
    Каква стая? Нали на теферич ще се изявяваш. Толкоз гости съм поканил.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Душата гори
      наздрав

      Сипи си нещо пожарогасително.
      Наздраве, Преци!





      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

        Ако си толкова по-широка и стаята е малка, кажи му да си вземе суперширокоъгълен обектив "фиш ай".
        Допитах се до нетя, да ми разясни словата ти. Ся ще му намекна на Арахната да се оборудва взискателно преди да се заеме със снимките.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Напротив! Ще наредя журито на чекалото да киризи Кака в целофан. Може и Кристо да покана, да види новата опаковъчна арт-техника. А ти грей се покажеш от всичките си положителни страни. Изложи своето изкуфство но без да се излагаш. Наздраве, Дрънлагация!
            Аз изцяло съм положителна, що само страни такива ще ми търсиш?
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. Не ми го води градския. Имам усещането, че няма да си допаднем
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Нищо екзотично , ударих шамар Както каза инсекта - лелкини работи

              Сега нямам възможност да черпя , щото устройството ми наложи вето , ма утре отивам за ново и ще . А това с такъв кеф , ще го засиля в някоя стена , че и за него ще има почерпка !
              На началника ли заби шамара или на нахалника, де те пощипва да провери колку те требе. Ако е на начлника, си заслужава черпнята.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Наздраве на целата Кръчма!
                Наздраве , Бен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Явно много си се изложила. Това може само да ни радва. Особено щом ше черпиш орезилена.
                  Много беше Прелетях границата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Я раздуй малко повече, не ни подхвърляй само частички, пък ние да се мъчим да си сглобим пъзела, хеле пък Трак с неговото вариативно подсъзнание
                    Га почерпиш, ще ти река наздраве!
                    Нищо екзотично , ударих шамар Както каза инсекта - лелкини работи

                    Сега нямам възможност да черпя , щото устройството ми наложи вето , ма утре отивам за ново и ще . А това с такъв кеф , ще го засиля в някоя стена , че и за него ще има почерпка !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Наздраве на целата Кръчма!
                      Душата гори
                      наздрав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        да турим едно за Греъм.
                        Наздраве!
                        Наздраве на целата Кръчма!
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Я раздуй малко повече, не ни подхвърляй само частички, пък ние да се мъчим да си сглобим пъзела, хеле пък Трак с неговото вариативно подсъзнание
                          Га почерпиш, ще ти река наздраве!
                          Аз вече изгледах неколко филма с нейни вероятти резили. Нищо екстремно. Или е сгазила две-три бабички... през бастонята и галошките, или се е лъзнала у фитнеса и налетяла на инструктура, или е изела самичка половин торта и доволно се уригва. Лелкини му работи!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            За кака не знам , но имаше положителен ефект мойта днешна излагация и стана работата .
                            Обаче , ще черпя утре .
                            Явно много си се изложила. Това може само да ни радва. Особено щом ше черпиш орезилена.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              За кака не знам , но имаше положителен ефект мойта днешна излагация и стана работата .
                              Обаче , ще черпя утре .
                              Я раздуй малко повече, не ни подхвърляй само частички, пък ние да се мъчим да си сглобим пъзела, хеле пък Трак с неговото вариативно подсъзнание
                              Га почерпиш, ще ти река наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Напротив! Ще наредя журито на чекалото да киризи Кака в целофан. Може и Кристо да покана, да види новата опаковъчна арт-техника. А ти грей се покажеш от всичките си положителни страни. Изложи своето изкуфство но без да се излагаш. Наздраве, Дрънлагация!
                                За кака не знам , но имаше положителен ефект мойта днешна излагация и стана работата .
                                Обаче , ще черпя утре .

                                Коментар

                                Working...
                                X