IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте уважаеми...
    Здраве и щастие Ви желая.
    Който търгува, много зелени пипсове и фигури !
    Успешен ден !!!!
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      .... Отивам за душ

      Лека нощ , Кръчма !
      https://www.youtube.com/watch?v=YzjZXKzGxTU

      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        На мен всичко ми отива.
        Наздраве, Мрънкало!
        Накъде ти отива - на към кривата круша или след Михаля? Наздраве, Дрънотекла!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Не ги отива да си деликатна. Затова те извадих от конфузната ситуация. Наздраве, дрънгрубиянке!
          На мен всичко ми отива.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Настане вечер, ракия налеем, мезета обсипят хола ни тесен. Метъл зашуми, климатик повее, животът отдалеч мяза на песен!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

              Ясно - на нейната сватба,млад кум се падаш...А?

              https://www.youtube.com/watch?v=6hiLwQMDkIs

              На такова едене, много по-пиене требва и още повеке еба*ье накрая,мислим ние! Т.е - аз......
              Двама старци си говорят :
              - Е , Кире ..., помниш ли , като бяхме млади , как заспивахме , като къпани ? А сега се къпем и заспиваме , като на*бани ...

              пп. Отивам за душ

              Лека нощ , Кръчма !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Аъа, именно! Сега се чека Леля да го подметне на рамо, да прекоси Индийския океан, Червено море, Суецкия канал, Средиземно море и през Родоп планина да го увнесе до Сърцето на Родината. А там ще настане тридневна веселба.
                Инсект , докараха ти вол . Гигант . Сега остава да му теглиш ножа и да го разфасоваш на огризки , които после да сготвиш и да си хапнете сладко. Аз ще платя и горчиво ще ви кажа . Наздраве !

                Коментар


                • [QUOTE=Trakatrak;n3496534]

                  Аъа, именно! Сега се чека Леля да го подметне на рамо, да прекоси Индийския океан, Червено море, Суецкия канал, Средиземно море и през Родоп планина да го увнесе до Сърцето на Родината. А там ще настане тридневна веселба.[/QUOTE]

                  Ама наща Леля да не Джина от лампата на Аладин.

                  И после три дена ядели пили и се веселили.

                  Трака и ти ли препрочиташ книжките от детството като Кака.
                  Last edited by Todor Sabev; 20.08.2019, 21:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    ..Сега се чека Леля да го подметне на рамо, да прекоси Индийския океан, Червено море, Суецкия канал, Средиземно море и през Родоп планина да го увнесе до Сърцето на Родината. А там ще настане тридневна веселба.
                    Ясно - на нейната сватба,млад кум се падаш...А?

                    https://www.youtube.com/watch?v=6hiLwQMDkIs

                    На такова едене, много по-пиене требва и още повеке еба*ье накрая,мислим ние! Т.е - аз......
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      https://www.youtube.com/watch?v=xatLJG1zuRo

                      Toзи ли е? Със здраве да си го хапнеш! От 1400 кила, колко гурме (огризки) ще излязат ?
                      Аъа, именно! Сега се чека Леля да го подметне на рамо, да прекоси Индийския океан, Червено море, Суецкия канал, Средиземно море и през Родоп планина да го увнесе до Сърцето на Родината. А там ще настане тридневна веселба.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Поръчах си печен вол.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xatLJG1zuRo

                        Toзи ли е? Със здраве да си го хапнеш! От 1400 кила, колко гурме (огризки) ще излязат ?

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Аз подходих в деликатност към светлата ти личност, ама щом ти сам си признаваш каква си китка за мирисане, не мое ти тръгвам напреко
                          Наздраве, Мръкало!
                          Не ги отива да си деликатна. Затова те извадих от конфузната ситуация. Наздраве, дрънгрубиянке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Бъркаш значително. 95 % от мойта професия е измишльотина сред догадките и подвежданията. Наздраве, Дрънизмамке!
                            Аз подходих в деликатност към светлата ти личност, ама щом ти сам си признаваш каква си китка за мирисане, не мое ти тръгвам напреко
                            Наздраве, Мръкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              То и половинта от твойта професия е въображение, фантазия и най-вече догадки, ама какаво от това!?
                              Наздраве, Мрънкало!

                              П.П. Всичкото див плод е по-дребен и по-ароматен. А на дивите малини и къпини и семките им са много твърди. Затова не са много подходящи за сладка. Но за сокове и компоти се идеални.
                              Бъркаш значително. 95 % от мойта професия е измишльотина сред догадките и подвежданията. Наздраве, Дрънизмамке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Добро утро, Кръчма !
                                Шъ черпя ! Поръчвайте си на корем , аз ще оправя сметката ! Да ви е готино наздравето


                                Наздраве , 4i40 !
                                Поръчах си печен вол. Нарами го на гръб и го принеси на трапезата. Пък тогава ште призная за черпачка.

                                Коментар

                                Working...
                                X