IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Това защото му висоха захарта. Наздраве, Дръндиабетке!
    Знам, ва!!! Бива ли да се съмняваш във високата ми ентелигентност.
    Наздраве!

    П.П. Ферментацията тръгнала. Тати се е успокоил и сега крои планове относно източването на виното и залагането на материала за ракията.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Пак не мъ четеш задълбочено!!! Нали съм написала по-издоле, че отказва да се ферментира. У събота надвечер ще му бая против уроки
      Наздраве, Мрънкало!
      Това защото му висоха захарта. Наздраве, Дръндиабетке!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !

        Начиии, пил съм 50 +гр божествена ракия и сакам да ми попееш на ушо...Шъ ти лепна 5 лв на чело ( известна циция съм, нали ти е ясно )....

        Ако Тянка сложи един шал и потанци ( като млада кобра от делвата), може и 10 кинта да прежаля...

        Айде, Наздраве !

        пп Само да вметна - къде е Лелчето ?
        Гра... гра... грачил чичка песничка, грачил чичка песничкааа, ох ачмн заман, песничка за рекичкааа, рекичка от ракийкаааа... Дай десетях кинта, що и Тянка са разфъпли и разфихри на таз песньовка нестройна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Добро утро !

          Начиии, пил съм 50 +гр божествена ракия и сакам да ми попееш на ушо...Шъ ти лепна 5 лв на чело ( известна циция съм, нали ти е ясно )....

          Ако Тянка сложи един шал и потанци ( като млада кобра от делвата), може и 10 кинта да прежаля...

          Айде, Наздраве !

          пп Само да вметна - къде е Лелчето ?
          Даваш ми една златна кредитна карта, Колето укрепва конструкцията на Кръчмата, че да не се случат някви срутвания и почвам да танцувам.
          Наздраве, 4i40!

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Чучурите на чукундурите са вън от всекакво съмнение. Или както се пее в песента "В казан си се пекла, през сламка си текла..."
            Добро утро !

            Начиии, пил съм 50 +гр божествена ракия и сакам да ми попееш на ушо...Шъ ти лепна 5 лв на чело ( известна циция съм, нали ти е ясно )....

            Ако Тянка сложи един шал и потанци ( като млада кобра от делвата), може и 10 кинта да прежаля...

            Айде, Наздраве !

            пп Само да вметна - къде е Лелчето ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Че как е тръгнало? Това трябва се разрежда.
              Пак не мъ четеш задълбочено!!! Нали съм написала по-издоле, че отказва да се ферментира. У събота надвечер ще му бая против уроки
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Имам някакви съмнения относно изправността на чучура, ама мое да бъркам
                Наздраве, 4i40!
                Чучурите на чукундурите са вън от всекакво съмнение. Или както се пее в песента "В казан си се пекла, през сламка си текла..."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ъхъ, ъхъ ... Кака държи на първака, щот за после има вероятност нищо да се не случи
                  Наздраве, Мрънкало!

                  П.П. Виното на тати отказва да тръгне към ферментация. Ако до събота още ми се опъва, ще ходя да му бая.
                  За теб най-лютия първак. Наздраве, Дрънпървенскинче!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Къф тоз въпрост, чужденеций!? Тати е 5 поколение /най-малко/ кореняк от хабитата. Как си го представяш да слага захар!? Таковата действие може да се прочете като незачитане светлата памет на родата и неуважение към целокупното автохтонно население на местообитанието.
                    Наздраве!

                    П.П. Гроздето е от Свиленград. Тази година е с много висока захарност - захаромеря на зетя отчете над 26.
                    Че как е тръгнало? Това трябва се разрежда.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      колко захар е нажулил стария ...?
                      Къф тоз въпрост, чужденеций!? Тати е 5 поколение /най-малко/ кореняк от хабитата. Как си го представяш да слага захар!? Таковата действие може да се прочете като незачитане светлата памет на родата и неуважение към целокупното автохтонно население на местообитанието.
                      Наздраве!

                      П.П. Гроздето е от Свиленград. Тази година е с много висока захарност - захаромеря на зетя отчете над 26.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ъхъ, ъхъ ... Кака държи на първака, щот за после има вероятност нищо да се не случи
                        Наздраве, Мрънкало!

                        П.П. Виното на тати отказва да тръгне към ферментация. Ако до събота още ми се опъва, ще ходя да му бая.
                        колко захар е нажулил стария ...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Защо да са умрели. Седят у бидоня и нема къде да бегат. Но плътно затворен бидон с уплътнение. Правя го за пръв път, но наоколо редовно си потретват. Ще го правя с новата реколта, та към края на годината може и да ти кажа резултата.
                          П.п. За Кака първака, що най-добър. Ще има се облизва.
                          Ъхъ, ъхъ ... Кака държи на първака, щот за после има вероятност нищо да се не случи
                          Наздраве, Мрънкало!

                          П.П. Виното на тати отказва да тръгне към ферментация. Ако до събота още ми се опъва, ще ходя да му бая.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Да бе да...
                            Тва все едно да дадеш виагра на дедо кът теб и да чакаш нова ферментация ( изправяне, демек )
                            Те дрождите умрели, останали само некакви модифицирани и изпостарели изчадия, дето щи направят отрова вместо алкохол....

                            пп Кът излезне нещо от чучура, моеш да почерпиш Кака с него....

                            Наздраве !
                            Имам някакви съмнения относно изправността на чучура, ама мое да бъркам
                            Наздраве, 4i40!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Да бе да...
                              Тва все едно да дадеш виагра на дедо кът теб и да чакаш нова ферментация ( изправяне, демек )
                              Те дрождите умрели, останали само некакви модифицирани и изпостарели изчадия, дето щи направят отрова вместо алкохол....

                              пп Кът излезне нещо от чучура, моеш да почерпиш Кака с него....

                              Наздраве !
                              Защо да са умрели. Седят у бидоня и нема къде да бегат. Но плътно затворен бидон с уплътнение. Правя го за пръв път, но наоколо редовно си потретват. Ще го правя с новата реколта, та към края на годината може и да ти кажа резултата.
                              П.п. За Кака първака, що най-добър. Ще има се облизва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Не, само захар с вода и то си тръгва пак. Но трябва да е съхранявано добре затворено. Ако е оцетено, трудно се оправя. Аз съм готов да почерпя с гроздова, ама ти не си готов с дюловата. Трудно се прави от стари хора като теб, що требва да борат чувала в казана.
                                Да бе да...
                                Тва все едно да дадеш виагра на дедо кът теб и да чакаш нова ферментация ( изправяне, демек )
                                Те дрождите умрели, останали само некакви модифицирани и изпостарели изчадия, дето щи направят отрова вместо алкохол....

                                пп Кът излезне нещо от чучура, моеш да почерпиш Кака с него....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X