IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Подла е тяяя....нка! Не черпи гладните и жадните, ами събира килца за трудни дни и лесни пари, щото тогава най ще й трябват. То така и баба знае - позакръглиш се и почнеш се правиш на хубава жена, де трябва да я ранят. Арабите.
    И коварна.
    Черпи ся едно голямо питие за дето те е постигнало това прозрение.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Кой е пиянка, Чиче ли? Ще го отрезвяваме вече. Като му изпием дюлевата.
      Мрънкало, виждам, че си не доучило. Не знайш българската азбука и се налага уважаемата модература те вкарва у пътя.

      Имам подозрения, че си ме намесвал у фантазиите си и поради това си тъй чинно изтрит. Мярна ми се нещо за клада ... !?!?!?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Че и вие габровските половинки е редно да харесвате големи жени - хем се чувствате едри собственици , хем изпълват леглото и не е нужно да се гоните из него , а само мързеливо да се протегнете
        Бъркаш, Lelq. Наполовина от хабитата е Безимен. Мрънкалото от гръцко село с подобно име му е потеклото. Та затова предпочита хилави мадами - кат стане от леглото трябва да изтръска чаршафа, че да я намери
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Едвам се оправих с някъф нов-стар комп, че се подлъгах да си взема Ейпъл, пък то доста объркано при него. Добре че ми е резервен вариант за вилата.
          Вилите не са много на сметка . Трябва си земеш нещо в добра локация , не в гората и да го пуснеш под наем . Да има и метро и задължително , някоя и друга хлебарка за автентичност и за казана . Наемателите да ти ловят и да се отчитат заедно с наема

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ако не знаеш, това си е закономерност. Няма се присмивам на онова окръгленкото, я. Вземе да мине през мен като валяк. И като казан. И като Баба Меца. Ааааа, не, ще се заяждам само със слабички, включително умствено. Като Чиче. Де не може една ракия да направи, та магия ли ще успее.
            Хитрец си ти , да са ти в категорията гледаш , да не станш за резил , неразбран , като останеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Подла е тяяя....нка! Не черпи гладните и жадните, ами събира килца за трудни дни и лесни пари, щото тогава най ще й трябват. То така и баба знае - позакръглиш се и почнеш се правиш на хубава жена, де трябва да я ранят. Арабите.
              Че и вие габровските половинки е редно да харесвате големи жени - хем се чувствате едри собственици , хем изпълват леглото и не е нужно да се гоните из него , а само мързеливо да се протегнете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Като гледам и за твойте няма предимства , според алекс
                Ей , все в чуждата глава гледаш ! Присмял се хърбел , на щърбел .
                Ако не знаеш, това си е закономерност. Няма се присмивам на онова окръгленкото, я. Вземе да мине през мен като валяк. И като казан. И като Баба Меца. Ааааа, не, ще се заяждам само със слабички, включително умствено. Като Чиче. Де не може една ракия да направи, та магия ли ще успее.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  Много си лаконичен на латиница
                  Едвам се оправих с някъф нов-стар комп, че се подлъгах да си взема Ейпъл, пък то доста объркано при него. Добре че ми е резервен вариант за вилата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                    При тебе всичко е в повече....( даже и килцата.. )

                    Доколкото си спомням и ракията ти беше в повече, и мезето , и бурканите...нооо Тарантул пак гладен , жаден и ....си оди...

                    Наздраве !

                    пп Със материала можеш пак да направиш оцет - едни 100 кила благинка
                    Подла е тяяя....нка! Не черпи гладните и жадните, ами събира килца за трудни дни и лесни пари, щото тогава най ще й трябват. То така и баба знае - позакръглиш се и почнеш се правиш на хубава жена, де трябва да я ранят. Арабите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Твоите болежки са ментални, а за тях няма предимства, само глоби и налози.
                      Като гледам и за твойте няма предимства , според алекс
                      Ей , все в чуждата глава гледаш ! Присмял се хърбел , на щърбел .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Що бе ? И те са хора .
                        И аз имам тук-там болежки , ма за мен привилегии - йок .
                        Твоите болежки са ментални, а за тях няма предимства, само глоби и налози.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Арахната налегнат от болежки. Трябва все пак да се съобразяваме с пиянките в неравностойно положение
                          Наздраве!
                          Кой е пиянка, Чиче ли? Ще го отрезвяваме вече. Като му изпием дюлевата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            По пълнолудие до пълно лудване
                            Наздраве, Lelq!

                            П.П. Изключително си права - нямам спомен нявга да съм била виновна.
                            Аз лесно забравям , ама това ме е впечатлило , щом помня
                            Наздраве , tnm !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Арахната налегнат от болежки. Трябва все пак да се съобразяваме с пиянките в неравностойно положение
                              Наздраве!
                              Що бе ? И те са хора .
                              И аз имам тук-там болежки , ма за мен привилегии - йок .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Той на диета бе . Заради язвите и ишиасът , дето му ги варят по пълнолудие в котела . Не е tnm виновна
                                По пълнолудие до пълно лудване
                                Наздраве, Lelq!

                                П.П. Изключително си права - нямам спомен нявга да съм била виновна.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X