IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Мооолим! Кой от гръцко село? Един грък е немало там. Турчин един-двама може и да е имало. А хилавата мадама предпазва от кила, херния де, щади язвата, пести храна, бързо се напива и лесно се сваля. Верно, малко по-зла от недохранване и липса на мастни хормони на щастието, но като й угодиш, се скрива в калъфката на възглавката и не се разполага в леглото от край до край. Ама ти би трябвало да си ги спомняш тея работи от далечното ти минало. Но то е базвъзвратно отминало. Наздраве, Дрънчало!
    Знаех си аз, че нищо не разбираш от жени. Все търсиш на хляба мекото, грам приключенски дух няма у теб.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !

      Мажната не рзбра, че в тази тема има хора дето са прескочили "манджата с грозде" и са на ниво "галене на небцето" в еденето, пиенето и т.н.

      Спорен, слънчев и страхотен ден !

      Наздраве !
      чиче , не галене на небцето , ами галене на егото ... кой е по-по-най ...парвенющината никога няма да умре , особена скрита зад "купешки" лафове .
      Айде , желая ти и на тебе , някой ден да шариш и ти илядо евро у неко европейски ресторант , белким станеш с два сантима по-висок ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Значи Кака няма да остарее, ами ще си остане вечно невръстна и начумерена.
        Ми ако не иска вечна младост ?

        Може с гъдел да и помогнем или да я гръмнем със собствената и карабина да не се мъчи , па и околните с нея да спасим







        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Така си е...
          Старият човек трябва да е весел, добронамерен и богат !
          Наздраве !
          Значи Кака няма да остарее, ами ще си остане вечно невръстна и начумерена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            За последно ли ти е весело... на пресекулки. Така е, вече ще ти е непрекъснато весело, ще се носиш с блаженоа усмивка и ще избухваш в необоснован смях. Еххх, старост-всевеселост. Глей да не попаднеш на Кака, че ще ти смрази усмивката, ще срази веселието ти и ще те върне в мрачната действителност, сред която проблесва само огъня под казана. А дали ти ще си в казана или ще пиеш отвара от него, зависи само от какините рецепти. И хрумки.
            Така си е...
            Старият човек трябва да е весел, добронамерен и богат !
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Е, кво може да пробута ханджия на хаджия - само богоугодни мръвки от най-чист вид. Наздраве!
              Явно знаеш да предразполагаш домакините, че да се поразпуснат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Това ясно, ама знам ли кво ти е пробутал ханджията.
                Е, кво може да пробута ханджия на хаджия - само богоугодни мръвки от най-чист вид. Наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Тракче, ти уж си софийски селянин, но явно не си присъствал на свинска сватба - по-хубаво месо от прясно заклано прасе, вратна пържола, хвърлена на жар в снега навън, аз лично не съм ял, а не е като да не съм опитвал всякакви гурмета и да не съм месояден
                  Наздраве!
                  Това ясно, ама знам ли кво ти е пробутал ханджията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                    Тарантул, явно гинкото ти действа благоприятно на мисловния процес...
                    Всичко, което си написал за Кака е напълно вярно.....

                    Наздраве с гроздов сок !

                    пп Кака черпи, че и спомни далечното минало....
                    Може, приемам почерпката, щото какиния гроздов сок още шира. Кака си припомня далечното минало като поглежда в котела. Нали е с рода от сой. Вътре в котела и шептят и се показват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      За последно...
                      Днес ми е супер весело....
                      Пътувам в метрото и до мен едно детенце в количка ( м/у 1 и 2 годинки) се опитва да си закопчае цип на якенцето...
                      Върти го отдолу, отстрани, прави поне 10 неуспешни опита да вдене дръжката, леко се сърди на неуменията си и накрая се отказа, вдигна си ръчичките и след секунда - две във въздуха, се хвана за главата....
                      Направо избухнах в смях....
                      пп За да не ме бъзне Тарантул ще подчертая, че се вдетенявам....( признат грях, е половин грях )
                      За последно ли ти е весело... на пресекулки. Така е, вече ще ти е непрекъснато весело, ще се носиш с блаженоа усмивка и ще избухваш в необоснован смях. Еххх, старост-всевеселост. Глей да не попаднеш на Кака, че ще ти смрази усмивката, ще срази веселието ти и ще те върне в мрачната действителност, сред която проблесва само огъня под казана. А дали ти ще си в казана или ще пиеш отвара от него, зависи само от какините рецепти. И хрумки.
                      Last edited by Trakatrak; 18.10.2019, 12:57.

                      Коментар


                      • За последно...
                        Днес ми е супер весело....
                        Пътувам в метрото и до мен едно детенце в количка ( м/у 1 и 2 годинки) се опитва да си закопчае цип на якенцето...
                        Върти го отдолу, отстрани, прави поне 10 неуспешни опита да вдене дръжката, леко се сърди на неуменията си и накрая се отказа, вдигна си ръчичките и след секунда - две във въздуха, се хвана за главата....
                        Направо избухнах в смях....
                        пп За да не ме бъзне Тарантул ще подчертая, че се вдетенявам....( признат грях, е половин грях )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Мооолим! Кой от гръцко село? Един грък е немало там. Турчин един-двама може и да е имало. А хилавата мадама предпазва от кила, херния де, щади язвата, пести храна, бързо се напива и лесно се сваля. Верно, малко по-зла от недохранване и липса на мастни хормони на щастието, но като й угодиш, се скрива в калъфката на възглавката и не се разполага в леглото от край до край. Ама ти би трябвало да си ги спомняш тея работи от далечното ти минало. Но то е базвъзвратно отминало. Наздраве, Дрънчало!


                          Тарантул, явно гинкото ти действа благоприятно на мисловния процес...
                          Всичко, което си написал за Кака е напълно вярно.....

                          Наздраве с гроздов сок !

                          пп Кака черпи, че и спомни далечното минало....

                          Коментар


                          • Добро утро !

                            Мажната не рзбра, че в тази тема има хора дето са прескочили "манджата с грозде" и са на ниво "галене на небцето" в еденето, пиенето и т.н.

                            Спорен, слънчев и страхотен ден !

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Но това е анонимен форум и всеки може да се прави на звезда в него - може да не съм мъж на средна възраст с две деца, а пъпчива тийнейджърка с ПМС, знаеш ли?
                              мхм , вече не съм сигурен ...... впрочем заслугата си е изцяло твоя .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                да си жив и здрав , ама ако искаш да си достоверен , по-малко давай воля на фантазиите си тука ... ... щот , както казва народът , куче дето много лае , не хапе ...
                                Е, тук наистина ме ядоса - не ме познаваш, иначе щеше да знаеш, че много, ама много рядко преувеличавам и се старая да бъда максимално обективен във всеки един случай, воден от собствената си субективност! Но това е анонимен форум и всеки може да се прави на звезда в него - може да не съм мъж на средна възраст с две деца, а пъпчива тийнейджърка с ПМС, знаеш ли?
                                Все тая, няма да занимавам целокупното народонаселение на форума със собствената си персона, ако това не е интересно на аудоторията. Както пиша, така мога и да не пиша - ни ми трябват лайкове, ни ми трябва форумно одобрение, даже фейсбук нямам по този повод. Все едно, спирам, жив и здрав и ти - спирам да лая
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X