IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Не, мааа, твърдат че съм малък още и не бива си пъхам дългия нос под полите на каките. Пардон! Не бивало да си пъхам дългия нос в чашите, щото не ми понасяло да ги мешам. Нема казвам наздраве, щото на някои след празника зловещо ще им прозвучи. Е, ако има някоя кака Анка или батко Янко, може да почерпат.
    Който твърди това, прати го при мен, а аз ще го пратя на офталмолог.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !



      Думите, действията и помислите са излишни....

      Призeмяване, призeмяване, призeмяване.....

      Спорен ден !!!
      На теб ти е необхимо да си приземен. За да не стърчиш. И да не клечиш от последиците на стърчането. Нема се пуашиш, она недоскива вече.
      Last edited by RUBLA; 10.12.2019, 22:24. Причина: Забранен линк!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Това, щот мече клониш към златната "трета възраст". Навалицата и високите децибели не ти понасят.
        Наздраве!

        П.П. Душата на по-кльощавия още витай из облаците. Не знам на колко промила е, но според мен има някакво остатъчно количество кръв в алкохола, който циркулира във вените му.
        Не, мааа, твърдат че съм малък още и не бива си пъхам дългия нос под полите на каките. Пардон! Не бивало да си пъхам дългия нос в чашите, щото не ми понасяло да ги мешам. Нема казвам наздраве, щото на някои след празника зловещо ще им прозвучи. Е, ако има някоя кака Анка или батко Янко, може да почерпат.

        Коментар


        • Добро утро !



          Думите, действията и помислите са излишни....

          Призeмяване, призeмяване, призeмяване.....

          Спорен ден !!!
          Last edited by RUBLA; 10.12.2019, 22:25. Причина: Забранен линк!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Мдаа... далеч остана празничната гълчава. Честит 8 декември - празник за българските бармани!
            Това, щот мече клониш към златната "трета възраст". Навалицата и високите децибели не ти понасят.
            Наздраве!

            П.П. Душата на по-кльощавия още витай из облаците. Не знам на колко промила е, но според мен има някакво остатъчно количество кръв в алкохола, който циркулира във вените му.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Не съм се много вглеждала в пържолата. Отстранявах копъра, че да ти е по-наръки като се присягаш.
              Наздраве, Мрънкало!

              П.П. Кат съм кьорава, що залягаш из шубраците, га навлезеш у хабитата!?
              Не залягам, а заемам поза "Атом отпред!“, щото си опустошителна като “Дебелака", де го фърлиха у Нагазаки. Наздраве, Дрънатомна!

              Коментар


              • Мдаа... далеч остана празничната гълчава. Честит 8 декември - празник за българските бармани!

                Коментар


                • Вечная памет на заминалите. Ще почетта паметта им с руйно вино червено, символ на живота който са оставили. Да се опърчим дет се казва мамка му мечка

                  Коментар


                  • Добро утро!

                    Честит празник на всички студенти - бивши, настоящи и бъдещи!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Ха,Честит Ви празник! Инвестициите ви да са все така в бичи тренд
                      Ама като гледам кръчмата май е най-вървежната тема и сте в конкуренция с Джейми Оливър по кулинарни шедьоври, жалко че е само виртуално

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ми, тя рибна, не виждаш ли? Пак те подведох. Наздраве, Дрънкьоравелке!
                        Не съм се много вглеждала в пържолата. Отстранявах копъра, че да ти е по-наръки като се присягаш.
                        Наздраве, Мрънкало!

                        П.П. Кат съм кьорава, що залягаш из шубраците, га навлезеш у хабитата!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ой, на Кака! Кат та знам какво си тревопасно, благоразумно ще те оставя да опасеш копъра. Аз, като представител на зодия "гладен вълк" ще се прежаля на пържолата.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Ми, тя рибна, не виждаш ли? Пак те подведох. Наздраве, Дрънкьоравелке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Специално по желание на Кака пържолка с доматки. Нооо... за нея е само копъра, за здраве и за берекет. А ние пак ще хвърляме мрежите. Наздраве, Дрънпържолке!
                            Ой, на Кака! Кат та знам какво си тревопасно, благоразумно ще те оставя да опасеш копъра. Аз, като представител на зодия "гладен вълк" ще се прежаля на пържолата.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Да беше свинска пържола или телешки стек - да се впечатля. Рибата може спокойно да си я ядеш. В случая аз само ще си преместя ритуално китка от дясното .зад лявото ухо.
                              Наздраве, Мрънкало!

                              П.П. Честите празник ден на имениците, моряците /Мечо да е жив и здрав/ и банкерите! За тяхно здраве!
                              Специално по желание на Кака пържолка с доматки. Нооо... за нея е само копъра, за здраве и за берекет. А ние пак ще хвърляме мрежите. Наздраве, Дрънпържолке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Честит Никулден! Почнаха се празниците. Черпя!
                                Това първото парче, малкото, е за мен. Празнината мъжду първото и второто е за Кака. Второто, средно голямото парче пак е за мен. Пролуката между второто и третото парче е за Леля. Заслужила е повече от Кака - една голяма миризма. Третото, голямото парче естествено и то е за мен. А цялата чиния около рибата може да смете Розовата пантера. Нооо... да има едно на ум като гледа като какво закусват дружките й. Весел празник!

                                Да беше свинска пържола или телешки стек - да се впечатля. Рибата може спокойно да си я ядеш. В случая аз само ще си преместя ритуално китка от дясното .зад лявото ухо.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П.П. Честите празник ден на имениците, моряците /Мечо да е жив и здрав/ и банкерите! За тяхно здраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X