IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тцъ! Глазурата е карамелов сос. Ама Арахната едва ли ще може да го измайстори.
    Наздраве, 4i40!
    Малко по оранжевичък ми се види, но може и да е от снимката.....
    Но едно е видно - старае се Тарантулата му недна.....Залъгва с благинки разни мушици, пеперуТки и други потенциални мезета !
    Наздраве, tnm !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тцъ! Глазурата е карамелов сос. Ама Арахната едва ли ще може да го измайстори.
      Наздраве, 4i40!
      И за какво да се тормозя? Кексът и без сос си е добър. С пудра захар, че и сладко да бях сложил. Ама забравих.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Мяза ми, че в глазурата ( малко постничка ) има нещо портокалено, но Тарантуле, не можа ли малко да ги смелиш тези орехи бре ..?
        То почти като да ги беше наредил целички по гребена на кекса .....
        Дърта му работа - и кекса му като секса...
        Наздраве за майсторите !
        Тези орехки са само за снимката. Такива едри и недопечени ще са прекалено натрапчиви. А ти яж, яж, с очи яж. Недей да капризничиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Мяза ми, че в глазурата ( малко постничка ) има нещо портокалено, но Тарантуле, не можа ли малко да ги смелиш тези орехи бре ..?
          То почти като да ги беше наредил целички по гребена на кекса .....
          Дърта му работа - и кекса му като секса...
          Наздраве за майсторите !
          Тцъ! Глазурата е карамелов сос. Ама Арахната едва ли ще може да го измайстори.
          Наздраве, 4i40!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добро утро !
            Мяза ми, че в глазурата ( малко постничка ) има нещо портокалено, но Тарантуле, не можа ли малко да ги смелиш тези орехи бре ..?
            То почти като да ги беше наредил целички по гребена на кекса .....
            Дърта му работа - и кекса му като секса...
            Наздраве за майсторите !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мрънкало, тоз кекс ще устиска ли до утре, бре?
              Наздраве!

              П.П. На шоколадовото тесто изключително много му "тичат" портокалови корички.
              Опитвам това, дето беше минало под формата в средата. Мислех орехи и сладко от зелени доматчета да сложа. От орехите се отказах, а сладкото забравих. А ти не бъди такава грижлива и миролюбива. Стимул ми трябва за утре. Захващай се с тормоз и закачки-плачки. Наздраве, Дрънзакачалке!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                А какъв кекс заложих да се пече за утре - четири вида брашно, четири вида захар (пудрата отгоре изпечен)! Идваше ми да го изям суров на бежавко тесто. Ммммм.... Преди това врътнах и хумусче за разядка. Утре множо чанч ме чака. Кака трябва да помага като ме ядосва, заплашва и предизвиква.

                Мрънкало, тоз кекс ще устиска ли до утре, бре?
                Наздраве!

                П.П. На шоколадовото тесто изключително много му "тичат" портокалови корички.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • А какъв кекс заложих да се пече за утре - четири вида брашно, четири вида захар (пудрата отгоре изпечен)! Идваше ми да го изям суров на бежавко тесто. Ммммм.... Преди това врътнах и хумусче за разядка. Утре множо чанч ме чака. Кака трябва да помага като ме ядосва, заплашва и предизвиква.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Драга Како, танците с теб ще бъдат трудни. Да не кажа травмиращи. Зависи кой къде ще падне, кой върху кого, дали ще може да мърда или ще пподължи танца с очи и уши. А ако ти настръхне косичката, то ще е наелектризиране от магнетичния танц. Готви се утре за почерпка и кълчотене. Ще играем туист.
                    Никъв проблем. Шъ "гасим фасовете" на дансинга
                    https://www.youtube.com/watch?v=-yKJ5XEMidQ
                    Наздраве, Мрънкало!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Милият той ..., загрижел се за мен!? Мълчи, бре!!! Правиш ми тук мили очи, га че не разбирам, дето си търсиш партньор за "танци". Що инак ръжа ще хванеш от скука.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Драга Како, танците с теб ще бъдат трудни. Да не кажа травмиращи. Зависи кой къде ще падне, кой върху кого, дали ще може да мърда или ще пподължи танца с очи и уши. А ако ти настръхне косичката, то ще е наелектризиране от магнетичния танц. Готви се утре за почерпка и кълчотене. Ще играем туист.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Аз за всеки случай да си влеза в корубата, щото знам ли какви ще ги разсипеш. Е, Чиче вече те подучва кат сирена да ми пееш, пееш на уше, за да ме влудяваш. А както знаем, си коварна и подмолна, та требва съм нащрек, да се не контузиш нещо докато се пънеш. Я крак навехнеш, я злостна усмивка увехне, я гласни струни скършиш. Грижа се за теб, че тия дни напрежения ще имаш. Наздраве, Дръншменти!
                        Милият той ..., загрижел се за мен!? Мълчи, бре!!! Правиш ми тук мили очи, га че не разбирам, дето си търсиш партньор за "танци". Що инак ръжда ще хванеш от скука.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Last edited by tnm; 16.01.2020, 10:42.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Аз пък да взема да загревам, да не ме заболи много сърцето кога се наложи да почерпа другиден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Споко, бре!!! Ша га пробутам на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. За подсилване на имунитета.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Аз за всеки случай да си влеза в корубата, щото знам ли какви ще ги разсипеш. Е, Чиче вече те подучва кат сирена да ми пееш, пееш на уше, за да ме влудяваш. А както знаем, си коварна и подмолна, та требва съм нащрек, да се не контузиш нещо докато се пънеш. Я крак навехнеш, я злостна усмивка увехне, я гласни струни скършиш. Грижа се за теб, че тия дни напрежения ще имаш. Наздраве, Дръншменти!
                            Last edited by Trakatrak; 15.01.2020, 18:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Добро утро !
                              Що не пробваш и други начини за подсилване на имунитета.....
                              Например да му запееш една стара градска песен на ушо "..заспали чувства събуди..."
                              Аз на туй му викам - натурално хормонално лечение....Ако е експериментално "апчето" се взема в двоен размер...

                              Наздраве !
                              Добро утро!

                              Я, къв оптимист си бил!?
                              Наздраве, 4i40!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Споко, бре!!! Ша га пробутам на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. За подсилване на имунитета.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Добро утро !
                                Що не пробваш и други начини за подсилване на имунитета.....
                                Например да му запееш една стара градска песен на ушо "..заспали чувства събуди..."
                                Аз на туй му викам - натурално хормонално лечение....Ако е експериментално "апчето" се взема в двоен размер...

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X