IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Опаааляяя.... Груича знае какво похапвам. Прибирам кейкчетата в джебчетата, конячето остаям на женорята и техните преклонени чичета. Груич, да си жив и здрав! Не се впечатляй от изтъркалетналата се годинка, друга се задава. Бъди все така благоразположен към изгладнелата клиентела на кръчмата и се чувствай обгрижен, щом сме усвоили почерпката. Наздраве и целата година да ти е здрава!
    Заспала работа. Пак не си разбрал повода за почерпката.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Веднагически - ма цяла торта у Гарбово не намериш, та затова по един къпкейк на чист български
      Наздраве, тнм - понякога се чудя записваш ли си ги, звездите ли ти говорят, ма всеки път ме удивляваш!
      Опаааляяя.... Груича знае какво похапвам. Прибирам кейкчетата в джебчетата, конячето остаям на женорята и техните преклонени чичета. Груич, да си жив и здрав! Не се впечатляй от изтъркалетналата се годинка, друга се задава. Бъди все така благоразположен към изгладнелата клиентела на кръчмата и се чувствай обгрижен, щом сме усвоили почерпката. Наздраве и целата година да ти е здрава!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Записвам си само болестите на Арахната, защото са много и ме е страх да не изтърва някоя, като започна да наричам над казаня.

        Не знам, явно мозъкът ми е трениран да запомня дати и цифри. Когато бях доброволец, помнех кръвните групи и GSM номерата на всички от екипа, а на повечето - и на съпругите или жените, с които живееха. Достатъчно е да запиша нещо на лист 10 пъти и веднага се складира в дългосрочната ми памет.
        Наздраве, да са ти живи и здрави принцесите!
        Задето ми падна тухла на левия долен палец и ми се отдели за неколко месеца посинелия нокьът, та не можех се почесвам с него по главата, знайш ли? Пиши там, пиши, за казаня точни данни трябват. Жалко че не съхраних нокътя, можеше да потребва за некоя рецепта.
        Last edited by Trakatrak; 24.01.2020, 12:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Веднагически - ма цяла торта у Гарбово не намериш, та затова по един къпкейк на чист български
          Наздраве, тнм - понякога се чудя записваш ли си ги, звездите ли ти говорят, ма всеки път ме удивляваш!
          Записвам си само болестите на Арахната, защото са много и ме е страх да не изтърва някоя, като започна да наричам над казаня.

          Не знам, явно мозъкът ми е трениран да запомня дати и цифри. Когато бях доброволец, помнех кръвните групи и GSM номерата на всички от екипа, а на повечето - и на съпругите или жените, с които живееха. Достатъчно е да запиша нещо на лист 10 пъти и веднага се складира в дългосрочната ми памет.
          Наздраве, да са ти живи и здрави принцесите!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Днес от сутринта ми се пие коняк и ми се яде шоколадова торта. Хаджи Грую да почерпи.
            Наздраве!
            Веднагически - ма цяла торта у Гарбово не намериш, та затова по един къпкейк на чист български
            Наздраве, тнм - понякога се чудя записваш ли си ги, звездите ли ти говорят, ма всеки път ме удивляваш!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Дрънмръдналке, как па реши, че може ме засегнеш. Особено кога виеш от болка и мозъчето ти изтича от колянцето. Това празник за мойта душа. Остави ме да се порадвам. Недей навлиза във форма и униформа поне още неколко дена. Че да ми трепти радостно под лъжичката.

              А бе, знае ли човек ... Може след дългото ровичкане из архивите и с увеличаване диоптъра на очилата да си станал по-чувствителен.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Добро утро !
                Да си призная, поради некакви комплекси на възрастта не нося очилата и стигах до Дрън ...( едиква си..). От известно време правя едни упражнения за очите и си натискам активни точки, та прочетох до края .... Да не би Тракащия да предполага, че Тянка ич не мърда ! Тва даже и не си го помислям...
                Аз си я представях малко наедряла планинска козичка, но чак толкуз мързелива, не...
                Чекайте малко...аз всъщност нищо не мисля...Само разсъждавам върху написаното от Тракащия....

                Наздраве !
                Ъхъ, на него баш по му изнася да не мърдам
                Наздраве, 4i40!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Днес от сутринта ми се пие коняк и ми се яде шоколадова торта. Хаджи Грую да почерпи.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Шъ мислиш, ама друг път. Мръдналка ти е опряла ножовка на гръцмуля и се готви да свири чардаш. Така че мисленето е противопоказно. Виж, разсъждението за козичката може ти докара почерпка, от казаня купичка да ти налей, да ти налей през лявото ухо и да чака коги ще ти светнат очичките. И ще зарипаш казачок. Приклекнал. С ръце вързани отзад. А краката ти вързани от малък. Нооо отварата помага. Пък тя ще те препъва. Да се не вземеш за голям танцьор. След като си само нейна тракаща марионетка. Трака-трак с двата крака. И с двете ръчички. Наздраве!
                    Офффф..
                    Уморих се само като те четях......
                    Сили за наздравица не ми останааха....
                    Наздраве !

                    пп Асоциацията на чардаша с ножовката и гръцмуля е велика....филм на ужаса, може в комедия да превърне.
                    Last edited by 4i40; 23.01.2020, 14:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Добро утро !
                      Да си призная, поради некакви комплекси на възрастта не нося очилата и стигах до Дрън ...( едиква си..). От известно време правя едни упражнения за очите и си натискам активни точки, та прочетох до края .... Да не би Тракащия да предполага, че Тянка ич не мърда ! Тва даже и не си го помислям...
                      Аз си я представях малко наедряла планинска козичка, но чак толкуз мързелива, не...
                      Чекайте малко...аз всъщност нищо не мисля...Само разсъждавам върху написаното от Тракащия....

                      Наздраве !
                      Шъ мислиш, ама друг път. Мръдналка ти е опряла ножовка на гръцмуля и се готви да свири чардаш. Така че мисленето е противопоказно. Виж, разсъждението за козичката може ти докара почерпка, от казаня купичка да ти налей, да ти налей през лявото ухо и да чака коги ще ти светнат очичките. И ще зарипаш казачок. Приклекнал. С ръце вързани отзад. А краката ти вързани от малък. Нооо отварата помага. Пък тя ще те препъва. Да се не вземеш за голям танцьор. След като си само нейна тракаща марионетка. Трака-трак с двата крака. И с двете ръчички. Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Дрънмръдналке, как па реши, че може ме засегнеш. Особено кога виеш от болка и мозъчето ти изтича от колянцето. Това празник за мойта душа. Остави ме да се порадвам. Недей навлиза във форма и униформа поне още неколко дена. Че да ми трепти радостно под лъжичката.
                        Добро утро !
                        Да си призная, поради некакви комплекси на възрастта не нося очилата и стигах до Дрън ...( едиква си..). От известно време правя едни упражнения за очите и си натискам активни точки, та прочетох до края .... Да не би Тракащия да предполага, че Тянка ич не мърда ! Тва даже и не си го помислям...
                        Аз си я представях малко наедряла планинска козичка, но чак толкуз мързелива, не...
                        Чекайте малко...аз всъщност нищо не мисля...Само разсъждавам върху написаното от Тракащия....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Да не би да съм те засегнала нещо!? Какво това "Каке"? Няма ли от рода Дрънкалке или Дръннахалке!?
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Дрънмръдналке, как па реши, че може ме засегнеш. Особено кога виеш от болка и мозъчето ти изтича от колянцето. Това празник за мойта душа. Остави ме да се порадвам. Недей навлиза във форма и униформа поне още неколко дена. Че да ми трепти радостно под лъжичката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            В туй колко шекер има - искаш да я подлъжеш уж с лешничетата, а да шекеросаш накрая - подъл тоя тракчо бе, подъл
                            Поотказах течния шоколад. Сам си ппавя. Картинката уж е на домашно бъркан шоколад.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Аз пък познавам кмета на Костинброд, даже сме имали схватка заради жена преди 20-на години. Разбира се, тогава не беше разплул се герПераст, а нещо като хилав металист, бе почти си беше пич, даже и стухчета драскаше, ма къде ти да се мери с моята проза Славни години бяха - тате носи, мама меси, аз уж се правя, че уча - любов ли бе, да го опишеш - дамата сега е видна личност, но за мен си беше втората ми по-сериозна либоф, та бях готов на всичко за нея, а фитилът ми лесно пламва, нищо че не е къс Сега пък имам съседи от Костинброд - съдбата ме свърза явно по някакъв начин с тоя край, макар че аз не го долюбвам особено.
                              Ееееех, наздраве!
                              Еййй, заради една жена човек да си загуби връзките в бъдещия интелектуален център на Шоплука. Ако аз се заселя там, де. Немаш късмет, Груич. Вчера бях във Волуяк при един мой човек. Много селско ми се видя. Днеска пък обикалях Малинова долина. Големи строителни напъни там. Ама много нагъсто. Пък на мен ми се ще хем дворче, хем гледка към Витоша. Здраве да е! Ще го мисля още дали да се местя. Леля си харесала Слатина. Много зависи къде все пак в Слатина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                И аз нещо се интригувам от Костинброд. Защо пък нямат вода? Нямат ли от язовир Искър? Колкото до хубавата дъщеря, вземи телефона и го подай насам. Кажи, че интерес имат млади, весели, надеждни, опростени и все още неопропастени типове, които она при добро желание може да опропасти. Не става дума за Чиче.
                                Колкото до камъчетата, дай ги на трезора Трака-решетка за доверително наивно съхранение. Чекам пратката.
                                Аз пък познавам кмета на Костинброд, даже сме имали схватка заради жена преди 20-на години. Разбира се, тогава не беше разплул се герПераст, а нещо като хилав металист, бе почти си беше пич, даже и стухчета драскаше, ма къде ти да се мери с моята проза Славни години бяха - тате носи, мама меси, аз уж се правя, че уча - любов ли бе, да го опишеш - дамата сега е видна личност, но за мен си беше втората ми по-сериозна либоф, та бях готов на всичко за нея, а фитилът ми лесно пламва, нищо че не е къс Сега пък имам съседи от Костинброд - съдбата ме свърза явно по някакъв начин с тоя край, макар че аз не го долюбвам особено.
                                Ееееех, наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X