IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Именно, какичко, никъде не уточних за кого и какво. Май са провеси на въжетата, какенце. Хааааа...
    Иска ти се!!! Кака умна, кака високо интелигентна, а ти от 100 кладенеца вода донесе, че да си оправдаеш щуротиите, де ги пишеш.
    Наздраве, Мрънкало!.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



      Нийде не споменаваш щерките, Мрънкало. Мое и да ми се губят нюансите в писаниците ти, ама тоз път ще се наложи да хвърлиш кърпа на тепиха.
      Именно, какичко, никъде не уточних за кого и какво. Май са провеси на въжетата, какенце. Хааааа...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Мерси, Чиче, ма аз съм след десетина дни, засега са само чаветата, което пак си еповод за почерпка де, най-малкото щото тнм си я изпроси отзарана - това май не вървеше на тарантул с шекеромера, ма какво пък, празник е
        Кой, кой не му вървяло на шекеромера! Ти май гледаш да отклониш вниманието на другите с големи уши, докато аз плюскам. Мой човек си ти, въвеждаш в лека заблуда чичетата, лелките и каките, че да не ми се бутат с лакти кога си услаждам и угаждам. Ай, штъ почерпа и аз за ответ за тоя кеф с толумбите. Още ми лепне устата.
        Last edited by Trakatrak; 24.01.2020, 17:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Мерси, Чиче, ма аз съм след десетина дни, засега са само чаветата, което пак си еповод за почерпка де, най-малкото щото тнм си я изпроси отзарана - това май не вървеше на тарантул с шекеромера, ма какво пък, празник е
          Кой разбрал, разбрал.....Чичката пак смачка лука....
          Нооо, и кога дечицата имат празник, и кога жената се подмладила с още една година, все на таткото трябва да се честити !

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            това R или Г че да не стават грешки .
            a spellcheck-а дявол, нищо не казва
            Bora / силен, ураганен вятър/ В България, се среща само на едно място, макар и в не типичната му форма.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              ЧРД, Грую !
              Да си здрав и усмихнат !
              Щастие и радост с толкуз жени в къщата...
              Дебели пачки да скъташ за тях !
              От класно пиене и убаво ядене да се не отървеш....!
              С колкото почерпиш, илядократно да ти се връща !

              ( нещо на дърта сиганка заприличах...)

              Наздраве !
              Мерси, Чиче, ма аз съм след десетина дни, засега са само чаветата, което пак си еповод за почерпка де, най-малкото щото тнм си я изпроси отзарана - това май не вървеше на тарантул с шекеромера, ма какво пък, празник е
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Те вече големи, бре!!! Едва ли ще да ги вършат тези работи у памперса
                Наздраве!

                Виждам, имаш граматическа грешка в ника. На мястото на "t" май по-удачно е да имаш буквата " r"
                това R или Г че да не стават грешки .
                a spellcheck-а дявол, нищо не казва
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • За много години, Кръчмата!
                  Да са здрави посетителите й и да илядат титаните на хумора, сатирата и пивките неща
                  Наздраве и за малките, които стават големи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Къде виде, че е за негов рожден ден. Внимателно заобиколих повода и омахах гарнираните кекс-мекс-саксчета. Важното е да отмъкнеш навреме плячката, без да се обясяваш много-много по повод повода. Има да се учиш още, за да се изявяваш като римска бойкиня. Що те първо отмъкват, после се питат чие беше.
                    Груич, да си жив и здрав! Не се впечатляй от изтъркалетналата се годинка, друга се задава.
                    Нийде не споменаваш щерките, Мрънкало. Мое и да ми се губят нюансите в писаниците ти, ама тоз път ще се наложи да хвърлиш кърпа на тепиха.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      ЧРД, Грую !
                      Да си здрав и усмихнат !
                      Щастие и радост с толкуз жени в къщата...
                      Дебели пачки да скъташ за тях !
                      От класно пиене и убаво ядене да се не отървеш....!
                      С колкото почерпиш, илядократно да ти се връща !

                      ( нещо на дърта сиганка заприличах...)

                      Наздраве !
                      Тоа па(!) и той в грешка утъна. Кака глей кво пише. Тя е меродавния фактор, последната инстанция и "една кака каза" накуп.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Е, като не гледаш повода, що тогава му честитиш като за рожден ден!? Правилно ти рекох аз - заспала работа
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Къде виде, че е за негов рожден ден. Внимателно заобиколих повода и омахах гарнираните кекс-мекс-саксчета. Важното е да отмъкнеш навреме плячката, без да се обясяваш много-много по повод повода. Има да се учиш още, за да се изявяваш като римска бойкиня. Що те първо отмъкват, после се питат чие беше.

                        Коментар


                        • ЧРД, Грую !
                          Да си здрав и усмихнат !
                          Щастие и радост с толкуз жени в къщата...
                          Дебели пачки да скъташ за тях !
                          От класно пиене и убаво ядене да се не отървеш....!
                          С колкото почерпиш, илядократно да ти се връща !

                          ( нещо на дърта сиганка заприличах...)

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Те вече големи, бре!!! Едва ли ще да ги вършат тези работи у памперса
                            Наздраве!

                            Виждам, имаш граматическа грешка в ника. На мястото на "t" май по-удачно е да имаш буквата " r"
                            Големи са, големи бели правят, а памерси вече от 2 години нямат Иначе шоколад много обичат (те го наричат награда) и без него им е трудно и ставането, и лягането. Хубаво че са уцелили някакъв правилен ген и поне засега не им личи от този шоколад - грацилни са, един вид.
                            Наздраве, на мен ми писна да работя и мисля да го поприключвам този ден
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Кой ти гледа повода. Важно е уши да плющят при похапването и да прават ветър. Иначе, ако е за близнаците, да са му живи и здрави. И другите членове на семейството да са добре и да им е благо. Макар че изядох кейковете. Пък може за тъщата да черпи. Знам ли? На нея пожелавам да пътува по чужбина, та само отдалек да тормози Груича. От Великденските острови, например. Пък може да се вземе с некой местен там. Да си падне по некое моаи. И там да доизживее дните си.
                              Е, като не гледаш повода, що тогава му честитиш като за рожден ден!? Правилно ти рекох аз - заспала работа
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Гледай да не ти даде близнаците които са направили по една шоколадова торта и една локва коняк
                                Те вече големи, бре!!! Едва ли ще да ги вършат тези работи у памперса
                                Наздраве!

                                Виждам, имаш граматическа грешка в ника. На мястото на "t" май по-удачно е да имаш буквата " r"
                                Last edited by tnm; 24.01.2020, 13:21.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X