IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Да внимава той какви ми ги намеква,че нещо последните дни не съм на кеф. Настинка някаква лепнах, а ич не долюбвам на пия лекарства. Вода ще ми вадят от коляното - толкова много май излочих, без ефект.
    Наздраве, хаджи!

    Това в коляното да не е слезло мозъчето там. Внимавай колко ще източат. Щото малкото си е малко, ама пък без хич?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро , Кръчма !
      Гледам инсекта счупил биополимера и добре ни храни А начко объркал храмовете . Този не е молитвеният . Тук се пие и другите неща . Наздраве и за много години , начко !
      А , tnm както винаги , носи на пиене и трезво подхожда , към изцепките всеобщи. И умни съвети дава . И добре прави . Наздраве , tnm !

      Пък , аз нали четох преди време темата с имотите и ми дадоха някои идеи . Ходих да разгледам еФтинко . И Слатина и Костинброд ме грабнаха . Направо са без пари имотите там . Знаете ли , че и в Костинброд все имат проблеми с водата ?
      Тия дни , ще се срещна с брокерка в Слатина . Имаме общ познат , та не смятам , че ще върти номера . Пък и е семейна жена с много красива дъщеря

      пп. А ! Да се похваля ! Получих няколко цветни камъчета . От безценните Та сега се чудя , в кутийка , като кака ли да си ги държа и само да си ги наглеждам от време на време или да си поиграя , като някои тук , с тях ?! Щото за мен , те са просто дранкулки , без стойност . Мога и да ги счупя . Обаче , хубаво блестят . Обещаха ми още .
      Ще видим , на кой колко му е пиенето и като се почне с повръщането - тогава бързо ще реша
      Приятен ден , Кръчма !
      И аз нещо се интригувам от Костинброд. Защо пък нямат вода? Нямат ли от язовир Искър? Колкото до хубавата дъщеря, вземи телефона и го подай насам. Кажи, че интерес имат млади, весели, надеждни, опростени и все още неопропастени типове, които она при добро желание може да опропасти. Не става дума за Чиче.
      Колкото до камъчетата, дай ги на трезора Трака-решетка за доверително наивно съхранение. Чекам пратката.

      Коментар


      • Добро утро , Кръчма !
        Гледам инсекта счупил биополимера и добре ни храни А начко объркал храмовете . Този не е молитвеният . Тук се пие и другите неща . Наздраве и за много години , начко !
        А , tnm както винаги , носи на пиене и трезво подхожда , към изцепките всеобщи. И умни съвети дава . И добре прави . Наздраве , tnm !

        Пък , аз нали четох преди време темата с имотите и ми дадоха някои идеи . Ходих да разгледам еФтинко . И Слатина и Костинброд ме грабнаха . Направо са без пари имотите там . Знаете ли , че и в Костинброд все имат проблеми с водата ?
        Тия дни , ще се срещна с брокерка в Слатина . Имаме общ познат , та не смятам , че ще върти номера . Пък и е семейна жена с много красива дъщеря

        пп. А ! Да се похваля ! Получих няколко цветни камъчета . От безценните Та сега се чудя , в кутийка , като кака ли да си ги държа и само да си ги наглеждам от време на време или да си поиграя , като някои тук , с тях ?! Щото за мен , те са просто дранкулки , без стойност . Мога и да ги счупя . Обаче , хубаво блестят . Обещаха ми още .
        Ще видим , на кой колко му е пиенето и като се почне с повръщането - тогава бързо ще реша
        Приятен ден , Кръчма !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Виждаш ли колко е просто! А некой по-стиснати само съмнения ги напълзяват.
          https://www.youtube.com/watch?v=AQFJzDm6FuA
          Ако може по-конкретно, че ми се губят нюансите
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            На бабинден по нов стил - тънко ти намеква нещо, макар и не с тънки мезета
            Наздраве, тнм
            Да внимава той какви ми ги намеква,че нещо последните дни не съм на кеф. Настинка някаква лепнах, а ич не долюбвам на пия лекарства. Вода ще ми вадят от коляното - толкова много май излочих, без ефект.
            Наздраве, хаджи!


            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение



              Мислим че измислих и нова думичка

              Вкусота.
              Виждаш ли колко е просто! А некой по-стиснати само съмнения ги напълзяват.
              https://www.youtube.com/watch?v=AQFJzDm6FuA

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                И на какво го дължим това разточителство!?
                Наздраве!
                На бабинден по нов стил - тънко ти намеква нещо, макар и не с тънки мезета
                Наздраве, тнм
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Нещо голямо затишие тук. Нема гладни, нема жадни. А една соц мешана скара как ще ви дойде?

                  И на какво го дължим това разточителство!?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Нещо голямо затишие тук. Нема гладни, нема жадни. А една соц мешана скара как ще ви дойде?



                    Мислим че измислих и нова думичка

                    Вкусота.

                    Коментар


                    • Нещо голямо затишие тук. Нема гладни, нема жадни. А една соц мешана скара как ще ви дойде?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Ти немой ограничава желанията на момата.Тя да се завърти, пък все ще се намери кой да помогне на Тонката...
                        За кво са виртуалните приятели..
                        Малийй, как ми се пие...Днес много се изнервих , а не било убаво да се тормозиш на този ден. Сега ще трябва да се надам Тянка да ми бае на пъп
                        Наздраве !
                        Какво ще помагаш, бе? Ще си клатиш насърчително.... брадата ли? Ех, старо, гледаш да се промъкнеш със свещта да светиш, а? Ма, да не ти се запали брадата с тез треперукащи ръце?
                        Last edited by Trakatrak; 19.01.2020, 22:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Чудна работа... Де е Тарантул ?
                          Имам 3 предположения :
                          1.Здравата го тресе махмурлука
                          2. Някоя кака го е затиснала в леглото
                          3. Работи на вилата

                          Наздраве за работягите !

                          пп Ич не мога да разбера, но забелязвам тенденция...Когато напиша нещо след Хер Начев, винаги изглежда тъпичко и нескопосано....
                          Малце поокъсняха гостите, та вчера реанимирах между миенето на чиниите и почистването на масите. Днеска пък ме черпиха Флор де Каня, 12-годишно. Видя ми се прекалено пивко и нещо слабо фаща. Викам на черпачите, абдале, шо пръскате толкова деньги, взимайте 7-годишно, хем по-евтино, хем по ще се усеща. А имало било 16 и 23-годишни. Е, 12-ката достатъчна ми се вижда да трофффкам лелките-ромки. Наздраве, лелки-ромовки!

                          Е, го е:

                          Last edited by Trakatrak; 19.01.2020, 22:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Да си жив и здрав, Тонка!
                            Честит Празник!




                            Днес да не предеш и не плетеш,

                            боб и леща да не вáриш,

                            връз дивна прелест да отмóриш,

                            от кеф да се не отървеш!
                            Брейй, Начка, ти се появи. Айде, за много години! Само не ме подценявай толкоз като "двойно тракащ". Гледам да тракам поне колкото две лелки (2+2) и един чичка (1.5), та общо тракам като 5.5 влака. А ти не се скатавай по ъглите. Вземи се изтъпанчи в средата на Кръчмата и дръпни реч за ползите от умерената и нередовна употреба на алкохол. Понеже си най-влиятелния ни концептуалист. Дано фане дикиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Още от времената на пребиваване във войската зорлем съм научил едно нещо – ако започнеш „да с е обЕсняваш“ или да се оправдаваш, при условие че лукът е сгазен, нещата могат да станат единствено по-лоши.

                              Затуй, заставаш стоически и мъченически пред съдбата зла, изгребваш до дено горчивата попара, пък продължаваш нататък.




                              Голям резил, мила Тънъмка, виновен съм, нямам какво друго да кажа! Смирено моля за извинение!

                              Не знам на какво съм разчитал, но явно си въобразявах, че тайното ми наминаване тъдява, под осветлението на бара, ще остане незабелязано, пък после може да се оттегля в най-тъмния и далечен ъгъл на кръчмето и да продължа да облизвам люти рани, пък и да събирам сила, настроение и кураж, че да се присламча отново – ако ще и с подвити лапички .




                              На всички приятели от най-хубавото и цветно място във форума пожелавам здраве и да не престанат да търсят надеждата. Успешна Нова Година!




                              То моето стана като с дъжда и качулката, но ако все пак имам известни очаквания за снизхождение, нека споделя човешки, че при наличие на възможност, просто беше изключено да не поздравя моя драг приятел – Двойнотракащия за хубавия му празник. Много се постарах, опитах да омеся традиционните народни вярвания, свързани с този ден, и едновременно да изцедя от себе си последни капки поетично вдъхновение във вид на пиперлив и закачлив език, които да украси подобаващо това светло място. Може би подсъзнателно съм молил всички за прошка.

                              Желанието ми беше по-голямо от реалните възможности и постигнатите резултати.




                              Гледаме нагоре и напред!

                              Наздраве!


                              Хер Начев, датчиците ми за регистриране на движение и уредите ми за нощно виждане са в пълна изрядност. Не може се промъкна у Кръчмата незабелязано.
                              Наздраве!

                              П.П. Благодаря за пожеланията! Нека и твоята година да е успешна!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Чудна работа... Де е Тарантул ?
                                Имам 3 предположения :
                                1.Здравата го тресе махмурлука
                                2. Някоя кака го е затиснала в леглото
                                3. Работи на вилата

                                Наздраве за работягите !

                                пп Ич не мога да разбера, но забелязвам тенденция...Когато напиша нещо след Хер Начев, винаги изглежда тъпичко и нескопосано....
                                Рекох ти аз, че го отнесе вятъра, ама ти - не, да не ограничаване желанията на момата. Виртуална помощ щял да получи. Кой го знай сега по кои чукари е.
                                Наздраве, 4i40!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X