IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колкото повече пораствам, повече заобичвам виното
    щото аз още раста, и ще раста. ...
    наздраве!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Загрявате ли?
      Чиче вече почна.


      Кака и тя опъва.


      Аз също се подготвям.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Тц, ТЦ, Тц....
        Кръчмата е заприличала на геронтологично дружество...
        Айде, за Тарантул е ясно - спомня си какво е чукал на младини - камъни по разкопките, ръгал е чушки в бурканите в КК " Ягода ", изправял си е арматурата по националните обекти на соца, кога на всяка арматура имаше подобаващ кофраж....
        Кака вместо да резне малко мръвка и сипе по 20 гр питие, го е ударила на спомени.....
        Така ще е ...Кът е няма Лелчето да пусне вефа, така ще е.....

        Наздраве !
        Други ръгаха сливи в бурканите. Аз само ги подмивах. Бурканите, не сливите. А ти да се беше похвалил, дали си облизвал доматите или само с ръка си ги стискал. Разбирам те напълно, защо още имаш сантименти към доматето. Пуста младост, де си гонил кооператорките по полето. Той кооперативният строй затова така дълго се задържа - омешваше ги родовете и половете. Ама сега нема. Дори за началници на помидорокомбинати като теб.

        Коментар


        • Добро утро !
          Тц, ТЦ, Тц....
          Кръчмата е заприличала на геронтологично дружество...
          Айде, за Тарантул е ясно - спомня си какво е чукал на младини - камъни по разкопките, ръгал е чушки в бурканите в КК " Ягода ", изправял си е арматурата по националните обекти на соца, кога на всяка арматура имаше подобаващ кофраж....
          Кака вместо да резне малко мръвка и сипе по 20 гр питие, го е ударила на спомени.....
          Така ще е ...Кът е няма Лелчето да пусне вефа, така ще е.....

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Недей да си толкова скромен. Признай си поне, че си чукал канарите в Прохода на Републиката ..., древен
            Наздраве, Мрънкало!
            Антико мила, на Перник-Волуяк.... съм минавал с влака, дето трака. Толкова от мен по националните бригадирски обекти. Но гледам, ти май си ги наобикаляла всичките с червена връзка алена. Наздраве, Дрънпионерче!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Не се хваля, защото не съм. Аз съм разкопавал Кабиле и нищо не откопах. На нашия парцел нямаше интересни находки. Пък и аз не копах, а пълнех и разтоварвах количката. Също съм редил буркани на поточна линия, брал съм грозде, домати, бадеми, участвах в строителство, още съм бил арматурист. Имам богата бригадирска биография. А ти кво, помагала си на феите да объркват на хората живота. Феите с вълшебната пръчица им дават печалба от тотото, а ти се лепваш за нещастника с печалбата, та му я изпиваш и профукваш на хазарт. Подла Кака! Наздраве,Дрънподле!
              Недей да си толкова скромен. Признай си поне, че си чукал канарите в Прохода на Републиката ..., древен
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Древен, ам ти що са не фалиш, чи си участвал в строителството на стената на яз. " Ал. Стамболийски"!? Между другото - много красиво съоръжение.
                Наздрави, Мрънкало!
                Не се хваля, защото не съм. Аз съм разкопавал Кабиле и нищо не откопах. На нашия парцел нямаше интересни находки. Пък и аз не копах, а пълнех и разтоварвах количката. Също съм редил буркани на поточна линия, брал съм грозде, домати, бадеми, участвах в строителство, още съм бил арматурист. Имам богата бригадирска биография. А ти кво, помагала си на феите да объркват на хората живота. Феите с вълшебната пръчица им дават печалба от тотото, а ти се лепваш за нещастника с печалбата, та му я изпиваш и профукваш на хазарт. Подла Кака! Наздраве,Дрънподле!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Че съм бард, бард, но на бригадирски песни. Дано не ти се случи да ги чуеш някой ден.
                  Древен, ам ти що са не фалиш, чи си участвал в строителството на стената на яз. " Ал. Стамболийски"!? Между другото - много красиво съоръжение.
                  Наздрави, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Опалянка ... Не ми бил Мрънкало, най ми била Бриджит Бардо.
                    Че съм бард, бард, но на бригадирски песни. Дано не ти се случи да ги чуеш някой ден.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Не били мокри сънища, ами метални реалности. Ай, рипай да играйш, щото трябва радваме народа. Па кога остарейш, ще те предам в Белица за заслужена почивка. Всяка Баба Меца у нас мечтай за клетка с топла храна и студена баня с маркуча, само ти се дърпаш да си стоиш у Балкана, де често буря зафаща, сняг натрупва и затрупва желъдчетата вкусни. Стига се морила! Под Пирина теб чакат.
                      Опалянка ... Не ми бил Мрънкало, най ми била Бриджит Бардо.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Почва се празничната седмица. Постарайте се да принасяте повече дарове на Св. Трифон, че и той вас да дари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Алооу, събуди се веке... Тез мокри сънища, де ги сънуваш, няма как да станат наяве.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Не били мокри сънища, ами метални реалности. Ай, рипай да играйш, щото трябва радваме народа. Па кога остарейш, ще те предам в Белица за заслужена почивка. Всяка Баба Меца у нас мечтай за клетка с топла храна и студена баня с маркуча, само ти се дърпаш да си стоиш у Балкана, де често буря зафаща, сняг натрупва и затрупва желъдчетата вкусни. Стига се морила! Под Пирина теб чакат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Не ме сравнявай с тоя лаик в твоето разобличаване и разиграване. Аз съм ти сложил верижка през ноздрите, бърните, ушите, веждите и те размотавам по пазарите и кръчмите да играеш на сеирджиите "Какакючек".
                            Алооу, събуди се веке... Тез мокри сънища, де ги сънуваш, няма как да станат наяве.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Пък на мен "Златната клонка" ми беше твърде интересна когато я четох преди години.
                              Наздраве, Мрънкало!

                              Изроди и уроди викаш!? Май със сър Събев ще си делите "джакузито" тези дни
                              Не ме сравнявай с тоя лаик в твоето разобличаване и разиграване. Аз съм ти сложил верижка през ноздрите, бърните, ушите, веждите и те размотавам по пазарите и кръчмите да играеш на сеирджиите "Какакючек".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Само че бях на поправителен и ми писаха 4 по милост. И не са ме късали на "изроди и уроди от народните фантазни представи", а на някви там теоретични бълнувания на Дж. Фрейзър. Аз по уродите бях тесен специалист от малък. Особено Торбалан. Като се завия през глава, как ще ме сложи в торбата. Виж с вещиците-караконджули е по-сложно. Тях трябва ги ласкаеш, че са най-зли, най-подли, най-грозни, най-точни и най-сочни (това последното дано се подлъжат да закусят със себе си). Наздраве, Дрънконджу!
                                Пък на мен "Златната клонка" ми беше твърде интересна когато я четох преди години.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                Изроди и уроди викаш!? Май със сър Събев ще си делите "джакузито" тези дни
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X