IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Така като те зачитам, струята май та е цапардосала у главата. Щот нямам друго обяснение за фантазиите и въображенията ти с узи афтоматика.
    Наздраве, Мрънкало!
    Драга Како, един клон ма удари докато го подрязвах, та почнах да халюцинирам. Но вече ще е така. Поне докато, подобно на Жана от под арката, не прогоня чуждите габровски окупационни фата моргани от главите на чичетата шопета. Лято иде, дюлева трябва са прави, а не да им виснат разхлабените ченета по разни обли форми и меки тела. Всеки с орисията си. Един да вари ракия, друг да сварява и изпържва със закачки и забележки окръглените форми. Особено когато се изрусяват и изпадат в ментална безпомощостност. Наздраве, Дрънблонди! Черпа с малка мента.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Джак-узи гледам да не ползвам, щото струята ма бий отзад у бъбреците. Е, с минерална водица когато е, се пожертвам за неколко минути. Виж, да ползвам узи автоматик срещу проклети каки, лели и бабички, де дебнат в храсталака некой тракащ, с удоволствие бих бил. Узи-то е голем човек, пардон, голем дзвер. Така че на прибежки в мрака се прибирай у избата на тати, пресуши барем една бъчонка против уплах и прати телеграма на Чиче "Черно Узи ме преследва в живота, ела ме пази. Ще ти дам... от винцето на тати и от суджука домашен. И друго ще давам, само ме пази." Наздраве, Дрънбъзе!
      Така като те зачитам, струята май та е цапардосала у главата. Щот нямам друго обяснение за фантазиите и въображенията ти с узи афтоматика.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Прай му място у "джакузито", а аз отивам да заточа губерките. Решила да ви приложа и малко акупунктура.
        Наздраве, Мрънкало!
        Джак-узи гледам да не ползвам, щото струята ма бий отзад у бъбреците. Е, с минерална водица когато е, се пожертвам за неколко минути. Виж, да ползвам узи автоматик срещу проклети каки, лели и бабички, де дебнат в храсталака некой тракащ, с удоволствие бих бил. Узи-то е голем човек, пардон, голем дзвер. Така че на прибежки в мрака се прибирай у избата на тати, пресуши барем една бъчонка против уплах и прати телеграма на Чиче "Черно Узи ме преследва в живота, ела ме пази. Ще ти дам... от винцето на тати и от суджука домашен. И друго ще давам, само ме пази." Наздраве, Дрънбъзе!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ох, мале, каква екзекуция те чака след това изказване, не знам. Дори аз не мога да ти помогна като й отклонявам вниманието с младежки закачки и бабини приспивания. Пък и Анонимко го няма, че двамата да се сдушат и сговорят по землячески. Обещавам ти само, че ще гледам да присъствам на екзекуцията и ще давам на двете враждебно-любвеобилни страни кураж. За нея да прояви малко милост като само те скалпира, без да те пече на огън, на теб - да приемеш стоически отделяне на скалпа, като се вживяваш в ролята на лакота, сиукс или къфто там ти се ще. Да ти е честито! Наздраве!
          Прай му място у "джакузито", а аз отивам да заточа губерките. Решила да ви приложа и малко акупунктура.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Кака на стол се не качва, камо ли на (над) маса.....
            Тя знае, че енергията требва да се изразходва рационално в заобленото тяло и затова само сменя кълките на които е полегнала.....( кога може )

            пп Кака знае първият закон на термодинамиката, а 1/3 част от семейството го прилага....
            Начи, за да копа Кака безкрайните добруджански полета, първо ѝ се прилага една ударна сила с дръжката на мотиката.....После работата спори....

            Наздраве !
            Кака по-тежко от молив, химикал ... и таковата на 1/3-та не вдига А за дърво завършващо накрая с желязо - пълен абсурд.
            Наздраве, 4i40!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Добро утро !
              Ко не разбра..?
              За Тарантул едене и пиене, а за мен квот остане.....

              Наздраве, tnm !
              За теб остана лежанката. Пуста и студена. Твърда и неудобна. Може да се снимаш на нея в героически пози за компенсация на неудобствата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Кака на стол се не качва, камо ли на (над) маса.....
                Тя знае, че енергията требва да се изразходва рационално в заобленото тяло и затова само сменя кълките на които е полегнала.....( кога може )

                пп Кака знае първият закон на термодинамиката, а 1/3 част от семейството го прилага....
                Начи, за да копа Кака безкрайните добруджански полета, първо ѝ се прилага една ударна сила с дръжката на мотиката.....После работата спори....

                Наздраве !
                Ох, мале, каква екзекуция те чака след това изказване, не знам. Дори аз не мога да ти помогна като й отклонявам вниманието с младежки закачки и бабини приспивания. Пък и Анонимко го няма, че двамата да се сдушат и сговорят по землячески. Обещавам ти само, че ще гледам да присъствам на екзекуцията и ще давам на двете враждебно-любвеобилни страни кураж. За нея да прояви малко милост като само те скалпира, без да те пече на огън, на теб - да приемеш стоически отделяне на скалпа, като се вживяваш в ролята на лакота, сиукс или къфто там ти се ще. Да ти е честито! Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Тежичка си тиии, ще се крия под масите. Ако пльоснеш на маса, глей да е върху торта, та да смекчи. Наздраве, Дрънпльоскало!
                  Кака на стол се не качва, камо ли на (над) маса.....
                  Тя знае, че енергията требва да се изразходва рационално в заобленото тяло и затова само сменя кълките на които е полегнала.....( кога може )

                  пп Кака знае първият закон на термодинамиката, а 1/3 част от семейството го прилага....
                  Начи, за да копа Кака безкрайните добруджански полета, първо ѝ се прилага една ударна сила с дръжката на мотиката.....После работата спори....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Последно - яде, пиене ... или другата 1/3-та?
                    Наздраве, 4i40!
                    Добро утро !
                    Ко не разбра..?
                    За Тарантул едене и пиене, а за мен квот остане.....

                    Наздраве, tnm !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ъхъ, баш връз теб. После шта изтъргват кат гербова марка от пода на Кръчмата.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Тежичка си тиии, ще се крия под масите. Ако пльоснеш на маса, глей да е върху торта, та да смекчи. Наздраве, Дрънпльоскало!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Злорадстваш ли? А метлата да не ти се разнищи и да пропаднеш из небесата. Наздраве, Дрънпропадналке!
                        Ъхъ, баш връз теб. После шта изтъргват кат гербова марка от пода на Кръчмата.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !

                          Дофтурите ме изнервят - викат ми 2/3 или най - добре 1/3.....Убаво, ама аз не съм на 18...Требва да хапна и да пийна нещо...
                          Поне Тарантул ще намаже - и яденето и пиенето е за него....

                          Наздраве !
                          Последно - яде, пиене ... или другата 1/3-та?
                          Наздраве, 4i40!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            То при толку болежки при теб, една в повече, едва ли ще те смъкне под масата.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Злорадстваш ли? А метлата да не ти се разнищи и да пропаднеш из небесата. Наздраве, Дрънпропадналке!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Дофтурите ме изнервят - викат ми 2/3 или най - добре 1/3.....Убаво, ама аз не съм на 18...Требва да хапна и да пийна нещо...
                              Поне Тарантул ще намаже - и яденето и пиенето е за него....

                              Наздраве !
                              Какво, къде, ще даваш или ще черпиш? И едното може, и другото става. Диетата ти е положително явление, макар да я посрещаме с несоумение. Опасяваме се, че си го всеобщо закъсал - хем по тънката, хем по дебелата част. Нашите съжаления за вас, пък за нас удовлетворения. Ще ходим вече сити и благати. Чичо ще ни рани.

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Дофтурите ме изнервят - викат ми 2/3 или най - добре 1/3.....Убаво, ама аз не съм на 18...Требва да хапна и да пийна нещо...
                                Поне Тарантул ще намаже - и яденето и пиенето е за него....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X