IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Късно е либе за китка. Снощи цяла вечер с теб си викахме "Наздраве", докато кихах насреща ти и подсмърчах. Само че, аз съм с висок имунитет, а ти може да обърнеш петалите.
    Наздраве, Мрънкало!

    П.П. Преди време разказвах тук из форума за мои приятели дофтури /мъж и жена/, които от детска ясла са все заедно и чак в последния курс на медицинския университет разбраха, че много се харесват, та с това си изказване издавиха рибата и фърлиха в потрес цялата ни тайфа. Доктор Минко е мъжа.
    Драга Како, цела зима пия сиропче от чер бъз. Ка смяташ, кой е с по-висок имунитет? Наздраве, Дрънимунке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Забежките на вещата Кака из архаиката са неуместни. Защо ли? Защото и нея първом ще я изолираме, а после ще й изгорим чаршафите. И бельото. Карантина!
      https://www.vesti.bg/bulgaria/italia...abrovo-6106253
      Късно е либе за китка. Снощи цяла вечер с теб си викахме "Наздраве", докато кихах насреща ти и подсмърчах. Само че, аз съм с висок имунитет, а ти може да обърнеш петалите.
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. Преди време разказвах тук из форума за мои приятели дофтури /мъж и жена/, които от детска ясла са все заедно и чак в последния курс на медицинския университет разбраха, че много се харесват, та с това си изказване издавиха рибата и фърлиха в потрес цялата ни тайфа. Доктор Минко е мъжа.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Наздраве, да не ревнеш утре да слагам виски на масата - сам ще си го пия. Егершегерзее, както му викаха у маджарско
        А, с виртуалното неам проблеми. Напивам ти го с очи най-редовно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Що чак 17-ти век!? Не мож ли малко гръцки огън да ми пуснеш? Обаче, то пусто, рецептата му се е загубила из вековете.
          Наздраве, Мрънкало!

          П.П. Все забравям, че си древен. Начи ..., има голяма вероятност да я помниш /рецептата/
          Забежките на вещата Кака из архаиката са неуместни. Защо ли? Защото и нея първом ще я изолираме, а после ще й изгорим чаршафите. И бельото. Карантина!
          https://www.vesti.bg/bulgaria/italia...abrovo-6106253

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

            Ай стига се взема и ти насериозно, не се сещаме къде ти окото, те за все за него го увърташ абе все едно че не мен а и мъжете ви гони критичната Сакън да не направи човек правописна грешка

            Кой може да се вземе "на сериозно" в тая тема, освен, ако не е ... дама?

            Разбрахме вече, че и анатомията не им била чужда /на дамите/... Е, защо тогава все ни проверявате, дали нямаме някое око в повече - на гърба? Може би, за да не се заглеждаме по някоя - откъм гърба ни? Смисълът е този: винаги търсим многообразието /и разнообразието/ в една връзка. И това - не само за себе си, а и за партньорката ПРЕД нас. Абе - какво да ви обяснявам. Не чувате петела вие! )) И кой пък ти търси правописните грешки? Не си ли се убедила, че си безгрешна! Мислех, че нарочно си написала това - смотанЦЯИ, за да провокираш въображението на една група хора...

            Иначе - всяка /следваща/ възраст - е по-привлекателна от предхождащата я /ако все още не си усетила това!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Може да са смотанЦЯИ, ама имат и трето око /на челото/...
              Ай стига се взема и ти насериозно, не се сещаме къде ти окото, те за все за него го увърташ абе все едно че не мен а и мъжете ви гони критичната Сакън да не направи човек правописна грешка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                И мъжете нямат никаква интуиция, големи са "смотанцяи", нямат очи на гърба, но добре, че така, че да може по-лесно да се лъжат
                наздраве Тнм

                Може да са смотанЦЯИ, ама имат и трето око /на челото/...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                  наздраве
                  Тнм не е Селена. Вижте само как Селана се стресира от коронавируса. Тнм го приема някак по- естесвен начин. Имам своето убеждение, че са различни хора и пишат по различни причини и поводи. И двете са готини по своему

                  Аз пък - за себе си доказвам тезата, че - след 25-26 годишната си възраст - всички дами биваТЕ привличани от други дами... Каква е тая тенденция и на какво се дължи - не зная...

                  Лалка 75 ми е някак мъглява... Не зная коя точно е причината да я свързвам със... срещите на съфорумците..., с Кулите - около КАТ, където /май/ се правеше някакво "сборище" - както се изразяваше един от съфорумците... И пак не зная, защо свързвам Лалка с някакво своеобразно "наддаване" на съфорумците и то - за какво било това наддаване: за възможността - да се седне до... Лалка... ))

                  Па Лалка - според горното твърдение - някак /след 26 годишна възраст/ - се впечатлявала повече от готините дами...

                  Жените са неразбираеми същества.

                  Точка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    tnm биолог, а Селена не е, та затова малко повечко се впряга.
                    Наздраве, lalka 75!
                    И мъжете нямат никаква интуиция, големи са "смотанцяи", нямат очи на гърба, но добре, че така, че да може по-лесно да се лъжат
                    наздраве Тнм

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Поооодла е тяяя.... Едвам се завръщам от дезинфекция и ми потвърждава впечатленията. Само огнепръскачка я оправя. Ех, 17-и век, какви романтични времена!
                      Що чак 17-ти век!? Не мож ли малко гръцки огън да ми пуснеш? Обаче, то пусто, рецептата му се е загубила из вековете.
                      Наздраве, Мрънкало!

                      П.П. Все забравям, че си древен. Начи ..., има голяма вероятност да я помниш /рецептата/
                      Last edited by tnm; 26.02.2020, 21:56.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Аз виски не потребявам. Ти губиш... Селенке. Което е крайно прогресивно.
                        И аз не пия уиски, бре!!! Ама то у избита и други питиета има.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                          наздраве
                          Тнм не е Селена. Вижте само как Селана се стресира от коронавируса. Тнм го приема някак по- естесвен начин. Имам своето убеждение, че са различни хора и пишат по различни причини и поводи. И двете са готини по своему
                          tnm биолог, а Селена не е, та затова малко повечко се впряга.
                          Наздраве, lalka 75!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Важното е интрига да има. И мистерия. Ти да не си трети аватар на Тянка?
                            А не трети, а пети, Жените както може да подозираш са "един дол дренки" Значи вземи мен, удари другата
                            Last edited by lalka 75; 26.02.2020, 21:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Отивай у избата, бе! Ти си карантиниран. Поне за 24 месеца. Уискаджия недин!
                              Наздраве, да не ревнеш утре да слагам виски на масата - сам ще си го пия. Егершегерзее, както му викаха у маджарско
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                                наздраве
                                Тнм не е Селена. Вижте само как Селана се стресира от коронавируса. Тнм го приема някак по- естесвен начин. Имам своето убеждение, че са различни хора и пишат по различни причини и поводи. И двете са готини по своему
                                Важното е интрига да има. И мистерия. Ти да не си трети аватар на Тянка?

                                Коментар

                                Working...
                                X