IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Помните ли оная кудкудякащата израелка? Има последователи.
    https://www.youtube.com/watch?v=L_dWvTCdDQ4
    Случайно да не намекваш за симпатягата в ляво....Начии, прилича ми на някого... Гимнастик, почти балетист, но леко закръглен с мерни единици близки до....

    Наздраве !

    Коментар


    • Как е лечението бре ?
      Опукахте ли вече по 30 гр ?
      Д'рътия Тарантул пак е лежал цял ден на хамака и няма време се похвали, че е обработил 3 м2 .....
      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Туй сега са вътрешна или за външна дезинфекция да го използваме!? Сал 300 мл - за кого по-напред?
        Наздраве, хаджи Грую!

        П.П. Отивам в Болярия, да им внеса малко вирус. Там кмета издал заповед за график с дежурства. Май ще работят по около 2 - 3 служителя във всяка държавна или общинска "фабрика".
        По целесъобразност, тнм, по целесъобразност Според мен най-добре от всички се псравя дедо Вълчо-34 - той се жабури стабилно за дезинфекция и после преглъща с удоволствие. Апропо, дядо ми, дветла му памет, правеше също в продължение на целия си живот (или поне тази част от него, в която и аз съм бил на белия свят с него) - сутрин една 50-грамка за дезинфекция на устата и стомаха, наобяд една каничка вино и две ракии, на вечеря - като на обяд. И винаго казваше - аз не пия по една чаша, но пия с една чаша Един развален зъб нямаше, когато почина, а никога не си е мил зъбите - само дезинфекция сутрин, обед и вечер.

        Та наздраве и повече усмивки в хабитата
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Бе тарантул още не е психясал, но други хора от клиентелата на кръчмата - да, и то много! няма се плашункате, аз съм под виртуална карантина в избата при вискито, ама иначе бачкам в реалността, щото някой трябва да изкарва пенсиите на паниралите се Чудя се дали ще получа поне виртуални аплаузи, като онези от балконите в 21 часа.
          Наздраве за пиянките, само ние ще спасим света, щото светът е оцелял, защото се е смял. И да си вземате редовно лекарствата
          Туй сега са вътрешна или за външна дезинфекция да го използваме!? Сал 300 мл - за кого по-напред?
          Наздраве, хаджи Грую!

          П.П. Отивам в Болярия, да им внеса малко вирус. Там кмета издал заповед за график с дежурства. Май ще работят по около 2 - 3 служителя във всяка държавна или общинска "фабрика".
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ко става, ва, Мрънкало!? Да не се наложи да ти бая протиф уплах?
            Наздраве!
            Бе тарантул още не е психясал, но други хора от клиентелата на кръчмата - да, и то много! няма се плашункате, аз съм под виртуална карантина в избата при вискито, ама иначе бачкам в реалността, щото някой трябва да изкарва пенсиите на паниралите се Чудя се дали ще получа поне виртуални аплаузи, като онези от балконите в 21 часа.
            Наздраве за пиянките, само ние ще спасим света, щото светът е оцелял, защото се е смял. И да си вземате редовно лекарствата
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Когато кажеш "Споко!", знам че е време да се шмугна в храсталака. Поне да не може да се прицелваш селективно в разни крайници, органи, дреболии и други подобни. Наздраве, Дрънразчленке!
              Ко става, ва, Мрънкало!? Да не се наложи да ти бая протиф уплах?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Помните ли оная кудкудякащата израелка? Има последователи.
                https://www.youtube.com/watch?v=L_dWvTCdDQ4

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Споко, бре!! Дори лентички за измервана на кръвната захар, че и термометър ще взема. Трябва да съм подготвена, щото да избегнем оправданията ти.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Когато кажеш "Споко!", знам че е време да се шмугна в храсталака. Поне да не може да се прицелваш селективно в разни крайници, органи, дреболии и други подобни. Наздраве, Дрънразчленке!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Апарат за кръвно ще носиш ли? Та като вдигна кръвното, да може се възползваш от извънредната ситуация. Там, в линейката, на носилката. Наздраве, Дрънсестро!
                    Споко, бре!! Дори лентички за измервана на кръвната захар, че и термометър ще взема. Трябва да съм подготвена, щото да избегнем оправданията ти.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Хмм, той Арахната с малко по-такивата фантазии. Шъ му ся явя кат докторка от инфекциозно отделение - с очила, маска и ръкавици ... И после го пиши бегал поне една седмица от форума
                      Наздраве, 4i40!
                      Апарат за кръвно ще носиш ли? Та като вдигна кръвното, да може се възползваш от извънредната ситуация. Там, в линейката, на носилката. Наздраве, Дрънсестро!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Въх Преци...
                        Ти разбираш от разреждания, все едно си било акционерче в троянска сливова ( да им изсъхнат сливите.....)
                        Наздраве за доброто ти настроение !

                        пп И да не заспиш пак в колата.....
                        Чичо с тази троянска ни дамгосаха . Като сливнишки герой, - май имаше такъв футбалерски отбор Да им изсъхнат и дърветата и казаните чак ми се приiска една капачка 25 гр
                        И между нас казано - много хубаво се спи в колата ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          А бе, аз мислех реална да го посетя
                          Наздраве, 4i40!
                          Кого да посетиш? Чичи ли? Великден е на 19 април. Католическият е на 12 април. А Чичовият великден е всеки ден кога си не при мен, а до него, над него... в скута му. И да не се гледате влюбено в очите, че Короната през очите инфектирала. Може само с два пръста да го повдигнеш за ноздрите. Като циганско мече да ти игра. Наздраве, Дрънмечкарке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Преци, а ти къде се беше запиляло няколко месеца?
                            Наздраве!
                            Ами позагубих се по един ребус и да си призная, още не съм сигурно в кой свят е по-добре, но там нямаше наздраве )) А като сте рекли наздраве, наздраве да е, всички да са здрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Чекай, чекай....( оффф, уплахи получих и паническа атака...)
                              Сега има коронавирус, забранени са "здрависвания", отложи за септември, октомври....некоя година....
                              Наздраве, tnm !
                              Хмм, той Арахната с малко по-такивата фантазии. Шъ му ся явя кат докторка от инфекциозно отделение - с очила, маска и ръкавици ... И после го пиши бегал поне една седмица от форума
                              Наздраве, 4i40!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Дон Емилио, тя и 60 да е, като я "вкараш", се разрежда с кръвта и концентрацията пада. Отбираш от химията, не го оспорвам и значеш човек има капацитет 7 кила кръв а концентрацията можем да пресметнем по просто тройно правило, ако изключим евентуално изпотяване и ходене до тоалетна шегувам се и добра вечер.
                                Тоест според мен, не е важен градуса, а доброто настроение на разреждащите кръвта с по над 60 градуси елексири
                                Въх Преци...
                                Ти разбираш от разреждания, все едно си било акционерче в троянска сливова ( да им изсъхнат сливите.....)
                                Наздраве за доброто ти настроение !

                                пп И да не заспиш пак в колата.....

                                Коментар

                                Working...
                                X