IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Добро утро !
    На климатика ми има 10 см сняг....Това ако не е първоаприлска шега на природата с нас, здраве да е..
    Ако съм разбрал широката душа на Тарантул, ще се оправдае, че не можа да отиде до магазина в този сняг и тъй като имах неблагоразумието да заявя, че почвам да си чествам РД на 01.04, ракията ще е от мен ...( малко, но от сърце...)

    Наздраве за Тарантул ! Да ни е жив и здрав, прав и корав !
    И ти да си жив и здрав!

    Аз като гледам часовника, Арахната най-вероятно се е възползвал от възможността да отиде на напазарува в интервала от 08:30 до 10:30 кога на младите като теб и мен не им е позволено да се мотаят из магазините
    Наздраве, 4i40!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Добро утро!
      На шега на майтап, на 01,04. осъмнахме със сняг. Сега чакаме около камината Арахната да се размърда, да зареди масата и за почерпи за здравето на шегаджиите български историци.
      Наздраве!
      Добро утро !
      На климатика ми има 10 см сняг....Това ако не е първоаприлска шега на природата с нас, здраве да е..
      Ако съм разбрал широката душа на Тарантул, ще се оправдае, че не можа да отиде до магазина в този сняг и тъй като имах неблагоразумието да заявя, че почвам да си чествам РД на 01.04, ракията ще е от мен ...( малко, но от сърце...)

      Наздраве за Тарантул ! Да ни е жив и здрав, прав и корав !

      Коментар


      • Добро утро!
        На шега на майтап, на 01,04. осъмнахме със сняг. Сега чакаме около камината Арахната да се размърда, да зареди масата и за почерпи за здравето на шегаджиите български историци.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Направо ще се избиете кой да почерпите на 01.04. От сега започвам за точа ножа за мръвките.
          Наздраве, Мрънкало!
          Ще има, ще има, за теб специално много ще има. Наздраве, Дрънлакомнице!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Жаден и гладен си останах. Тая кака зле ти влияе. Учи те на пости и да не посрещаш гости прости. Барем едно агънце да беше сложил, че ми е заблеало за великденска трапеза, па може да предвари. И не ни минавай с тоа номер, че на 1 април ще почерпиш. Тогава е мой ред.
            Направо ще се избиете кой да почерпите на 01.04. От сега започвам за точа ножа за мръвките.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Благодаря !

              Почвам да празнувам рожденния ден на 01.04, с надеждата, че мога да излъжа онази с косата.....

              А дали, но надали....

              пп Напи ли се бре..? Толкуз черпене не е било от моя страна..
              Жаден и гладен си останах. Тая кака зле ти влияе. Учи те на пости и да не посрещаш гости прости. Барем едно агънце да беше сложил, че ми е заблеало за великденска трапеза, па може да предвари. И не ни минавай с тоа номер, че на 1 април ще почерпиш. Тогава е мой ред.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Що да се къпеш? Тя ти е като метреса, а ти си като Луй 14-ти. А той се къпел веднъж годишно.
                Честит рожден ден! Дано ти се размине смръзването на реколтата, ама надали. Идват -6 гр.
                Благодаря !

                Почвам да празнувам рожденния ден на 01.04, с надеждата, че мога да излъжа онази с косата.....

                А дали, но надали....

                пп Напи ли се бре..? Толкуз черпене не е било от моя страна..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Добро утро, 4i40!

                  По-едрата 1/3-та пита, когато не прескачаш до спалнята с липсата на декларация ли се оправдаваш или с натоварения график на КПП-то?
                  Наздрав
                  е!


                  Tуй КПП и с бронебойно куршуми не мож го проби....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Не , просто като не може да прескочи казва на ,, любовницата,, е че при,, жената,,

                    А когато е на посещение у спалнята и некои звъни на вратата се крие у гардероба за по автентично .

                    https://www.youtube.com/watch?v=mq1ZWqNLjI8
                    Тцъ! Това с гардероба при нас немой проработи - по-едрата1/3-та пълноправен член на домочадието близо 1,90 висок и над 120 кила. Ще ми трябва обувалка да го натикам у мебела и подир туй тирбушон кога река за го изкарам от там.
                    Наздраве, сър Събев!
                    Last edited by tnm; 30.03.2020, 18:18.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Ще дам важни пояснения..
                      Тя си има стая и спалня и аз....
                      Тя си има тераса и аз...
                      Тя си им тоалетна и аз...
                      Тя си има баня а аз не се къпя...( шегичка)
                      Тва са подробности....Сега основното...
                      Важното е, че като прескачам до спалнята ѝ, се чувствам като на чуждо и се представям добре...( според мен)

                      Наздраве !
                      https://www.youtube.com/watch?v=RMBEIYObALw
                      Що да се къпеш? Тя ти е като метреса, а ти си като Луй 14-ти. А той се къпел веднъж годишно.
                      Честит рожден ден! Дано ти се размине смръзването на реколтата, ама надали. Идват -6 гр.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Не , просто като не може да прескочи казва на ,, любовницата,, е че при,, жената,,

                        А когато е на посещение у спалнята и некои звъни на вратата се крие у гардероба за по автентично .

                        https://www.youtube.com/watch?v=mq1ZWqNLjI8
                        Пък кога завари некой при жена си бърза да се поправи: Грешка, грешка, сбърках вратата, сбърках жената...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Аз съм дарявал кръв над 10 пъти, даже ми е приятно да го правя, регенерира се човек. Обаче винаги я дарявам за познат, някакси не съм чак толкова алтруистичен и дарявам във ВМА. Та дано не се налага, но ако се наложи на някого, на линия съм, не съм дарявал от миналата година, така че имам 6 месеца без да съм давал кръв и съм топ
                          Наздраве!
                          Ше те имаме предвид. Пу-пу, дано не се налага.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Добро утро, 4i40!

                            По-едрата 1/3-та пита, когато не прескачаш до спалнята с липсата на декларация ли се оправдаваш или с натоварения график на КПП-то?
                            Наздраве!
                            Не , просто като не може да прескочи казва на ,, любовницата,, е че при,, жената,,

                            А когато е на посещение у спалнята и некои звъни на вратата се крие у гардероба за по автентично .

                            https://www.youtube.com/watch?v=mq1ZWqNLjI8
                            Last edited by Todor Sabev; 30.03.2020, 17:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Гледай само органите на реда да не те гепят на разходката в парка
                              О, и днес пробвах. Още не съм имал среща с кучетата/песовете на властта.

                              Прочее, излизащите навън самосиндикално-престъпно се увеличават в моя район.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                                Като завоевател!
                                пролет, а?, хормончетата подбутват отвътре !?
                                Гледай само органите на реда да не те гепят на разходката в парка

                                Коментар

                                Working...
                                X