IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Мир вам добри хора.
    Надявам се да ви срещам в добро здраве, предвид средната възраст на посетителите на кръчмата.

    Много съм доволен от себе си - открих обходен маршрут до вилата ми без Кпп-та.
    Още в петък евакуирам фемилито

    Наздраве
    Прав си, Чиче много ни вдига средната възраст. Излагаме се някак си.

    Коментар


    • Отварям инвестора и най-отгоре - Кръчмата!!! Е това е форум!!! Нищо, че в някои теми го обръщат на БГМама....
      Груйче, на мен отвори от онова - 18 годишното, зер, да се спазва законът! Пиша ЪТ като Импето. А бе къде тоз чиляк? И Колчо нещо се е изсулил....
      Емчо, фнимавай какво хортуваш относно по-големия опит на някои като мене, да не насъскам по-убавата част с оптиката!
      Я, наздраве!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Мир вам добри хора.
        Надявам се да ви срещам в добро здраве, предвид средната възраст на посетителите на кръчмата.

        Много съм доволен от себе си - открих обходен маршрут до вилата ми без Кпп-та.
        Още в петък евакуирам фемилито

        Наздраве
        Не го споделяй тук, че агентурата не спи, а и тук си има шпиони, прикрити уж като добросъвестни пиянки
        Ха наздраве и да си ни по-чест гостенин
        чеки да турим от ръженото, че ечемика вече е на привършване
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Мир вам добри хора.
          Надявам се да ви срещам в добро здраве, предвид средната възраст на посетителите на кръчмата.

          Много съм доволен от себе си - открих обходен маршрут до вилата ми без Кпп-та.
          Още в петък евакуирам фемилито

          Наздраве
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Аз си мисля, че ако не отида 2-3 дни до вилата,
            ще заменя фалшивия пистолет с боен...
            Чичо, вземи си нещо по средата - воден пистолет,
            Като идеш на дивото, ще ти върши работа за магданоза и индришето

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Стой си там, а кат са довлечеш у Кръчмата - спазвай социална дистанция и не ме много доближавай. Прочетоф някъде, че ниското IQ било заразно, не ми се ще да го прехвана от теб
              Наздраве, Мрънкало!
              Скъпа, какво беше това пръчица с кръгче и малка пръчица в него. Дистанцията спрямо теб отдавна установена - над един хвърлей с карабина и зла магия. Наздраве, Дрънзлина!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Аз си мисля, че ако не отида 2-3 дни до вилата,
                ще заменя фалшивия пистолет с боен...
                Пиши една декларация и бегаш. След Волуяк ти взимат тапията и минаваш. Пишеш, че отиваш по неотложни стопански нужди в черипроизводството.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Доброволно се арестувах в столичния карцер. Това от съчуфствие и събричасност към нашта Кака, коя по цял ден фърчи по бакалии, дрогерии и галантерии, за да снабдява роднините си със жизнено необходими стоки, джунджурии, дрънкулки и търкалета. Тъгувам по-добрите дни когато тя се излежаваше с песен на уста и я замествам в тези изяви. Пък и за Чич съм се загрижил, да отскочи и той до Дивото, щото властта иска да сме на разстояние един от друг на 1.5-2 км, та като ме нема наоколо да му е широко около врата. Да е живот, здраве и напивание!

                  Стой си там, а кат са довлечеш у Кръчмата - спазвай социална дистанция и не ме много доближавай. Прочетоф някъде, че ниското IQ било заразно, не ми се ще да го прехвана от теб
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Аз си мисля, че ако не отида 2-3 дни до вилата,
                    ще заменя фалшивия пистолет с боен...

                    Коментар


                    • Забравих да се похвала. За пръв път си купих текстил маска с филтър като за прахосмукачка. Бива за пред банките, че не пускали без такава. Как ли ги разпознават клиентите? Трябва се снимам за разпознавателна тапия с маска шаренка. Наздраве по тоя случай!

                      Коментар


                      • Доброволно се арестувах в столичния карцер. Това от съчуфствие и събричасност към нашта Кака, коя по цял ден фърчи по бакалии, дрогерии и галантерии, за да снабдява роднините си със жизнено необходими стоки, джунджурии, дрънкулки и търкалета. Тъгувам по-добрите дни когато тя се излежаваше с песен на уста и я замествам в тези изяви. Пък и за Чич съм се загрижил, да отскочи и той до Дивото, щото властта иска да сме на разстояние един от друг на 1.5-2 км, та като ме нема наоколо да му е широко около врата. Да е живот, здраве и напивание!

                        Коментар


                        • Наздраве, да сме живи и здрави, другото се оправя. Ма ще почерпя, като вземе да се вдига борсата, че напоследък все съм на минус, а упорито купувам, че нали не ходя на екскурзии
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Слагам и катюшката на гърба и която издържи 1км по нагорнище получава "почерпката"....

                            пп Бях на разходка до магазина ( на 2-3 км ) и на връщане му делнах един сладолед....
                            Така ме продуха вятъра, че сега гърло, корона вирусче ( лека настинка ), кашлица и студена пот се лее по челото....

                            Бахти, как се изнежва човек за 10 дни лежанка....
                            Истински Тарантул......
                            Почна се учиш от младежта ти и да поглеждаш със завист как го караме бодро и дръзновено. При теб 10 дни лежане, при мен цел живот. Дори оная митична кака от хабитатя не може ми се мери, що от време-навреме бега пред мечока, де иска да я......... наставлява, че не може да мине за Маша и да не яде чуждата каша.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              За теб - комуникационна техника сал с копчета ... или най-добре с шайба. Тогаз ще си връхта на сладоледа.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Чи аз съм си връхта на сладоледа и прахта на епохата. Какво само се опитваш ме принизяваш. Наздраве, Дрънмрънмънке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Каква инфекция? Просто толкоз си може тоя тъп ръб или аз не мога го наостря как трябва. Наздраве, Дрънчанке!
                                За теб - комуникационна техника сал с копчета ... или най-добре с шайба. Тогаз ще си връхта на сладоледа.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Last edited by tnm; 07.04.2020, 23:18.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X