IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    С търтеите ме подсети и ходих да си взема
    [ATTACH=CONFIG]n3579526[/ATTACH] Препоръчвам с коремчета сьомга
    Наздраве !
    https://m.youtube.com/watch?v=O7lYXuJMwYo



    Коремчетата от сьомга наистина са супер-мезе за Старопраменчето..., а и за всяка бира. Ммммм... Случайно ги открих...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мчи, то ти си виновен, бре!!! Нали рече, че ще наемаш Грую, кога изтрезней ... и ний от солидарност с него намалихме пиенето.
      Наздраве, Ender!
      Да бе, по-скоро Годо ще дочакам... Наздраве на всички алконавти!

      И честит празник на всички космонавти в темата!
      https://youtu.be/i_ehF0CVBzs
      Last edited by Ender; 12.04.2020, 19:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        що така ве Лалче
        ми щото ги усещам артистите,... затова

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Гледам ,
          само ти ,
          безимен , си почерпил имащите Та ми е драго да почерпя теб ! Със слънце , травки, вино и стаааара , готина музика

          Все ще има някое цвете , наоколо с което да празнуваш и споделиш денят му . Имен

          [ATTACH=CONFIG]n3579463[/ATTACH]
          https://m.youtube.com/watch?v=MNXDlSt9nJ8

          Стаааара музика, която - да ме убият - не съм чувал... )) Не искам да изглеждам млад, но нещо не ми се получава и да съм стар! ))

          Похвални са опитите ти да ме върнеш към "старото" - очевидно имам пропуски..., а и в ония години - какво толкова да се е слушало? Донесе някой познат тираджия плоча - и се върти до откат...

          Добре де, хайде да издам нещо познато...
          https://www.youtube.com/watch?v=0FDYu1gQqms

          А това чувала ли си? Любимо ми е!
          https://www.youtube.com/watch?v=L-QvJiuAe6E


          И бъди - една идея по-обрана, когато използваш определението "стаааара" - особено в женски род!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ! Там къде си пия питието не си чеша ... крастата.
            Наздраве, lalka 75!
            Апселютно !!! Умна хитруша си ти, да ти има акъло
            Наздраве наздраве

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

              Земи го Грую да го пробваш.. дано не се окаже менте
              Тцъ! Там къде си пия питието не си чеша ... крастата.
              Наздраве, lalka 75!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                лельо, скучно ли ти е
                аммм така е, като няма тон за песен
                що така ве Лалче

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Мчи, то ти си виновен, бре!!! Нали рече, че ще наемаш Грую, кога изтрезней ... и ний от солидарност с него намалихме пиенето.
                  Наздраве, Ender!
                  Земи го Грую да го пробваш.. дано не се окаже менте

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Ми малко се пие тука, та вирусите се множат.
                    Наздраве!
                    Мчи, то ти си виновен, бре!!! Нали рече, че ще наемаш Грую, кога изтрезней ... и ний от солидарност с него намалихме пиенето.
                    Наздраве, Ender!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      С търтеите ме подсети и ходих да си взема
                      [ATTACH=CONFIG]n3579526[/ATTACH] Препоръчвам с коремчета сьомга
                      Наздраве !
                      https://m.youtube.com/watch?v=O7lYXuJMwYo
                      лельо, скучно ли ти е
                      аммм така е, като няма тон за песен
                      Last edited by lalka 75; 12.04.2020, 18:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Ко става у форума, бре!? Що толку теми за коронавируса се пръкнаха днес?
                        Наздраве!
                        Ми малко се пие тука, та вирусите се множат.
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Ко става у форума, бре!? Що толку теми за коронавируса се пръкнаха днес?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            да не забравим и храсчетата и дръветата. А нежните цветенца дори търтеите ги уважават
                            Търтеите уважават Царицата и това им струва главата.
                            Обаче си прав - да са живи и здрави всичките херба, де пишат у темата, без значение дали са треволяци, храсталаци или дръвеа.
                            Наздраве, bota 156!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              да не забравим и храсчетата и дръветата. А нежните цветенца дори търтеите ги уважават
                              С търтеите ме подсети и ходих да си взема
                              Click image for larger version

Name:	images (4).jpg
Views:	1
Size:	6.0 КБ
ID:	3579526 Препоръчвам с коремчета сьомга
                              Наздраве !
                              https://m.youtube.com/watch?v=O7lYXuJMwYo
                              Last edited by Lelq; 12.04.2020, 16:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Честит Имен ден на всички дами: цветята на Живота /НИ/!

                                Ето, всички дами имат Имен ден, т.е. - ТЕ са С ИМЕН ДЕН, за разлика от мен, самият - БЕЗ ИМЕН /ден/! Не опитвам да се превърна в привлекателна сила, защото това /без да е необходимо да се съгласявате с мен/ - е част от... благоразумието... Как така? Така: едни мислят, че водят разумен /благоразумен/ живот, като отричат определен модел. Всеки е в правото си да разсъждава относно благоразумието в Живота /СИ/.

                                Ако отхвърлим иронията, с която подлагаме на съмнение действията на околните, то това може да бъде пренесено и върху смисъла на проявяваното от тях благоразумие. Хора сме, именно, за да се съмняваме! Моделите са дискусионни, но не само, защото ги определяме като "модели". Те не са шаблони. Градят се през целия ни СЪЗНАТЕЛЕН живот! Е, да де - ние някак сме "манипулирани" изначално: от родители, семейна обстановка, обществени взаимоотношения, Общество /в смисъл на близкото- и по-далечно обкръжение/, а по-късно не може да не сме повлияни от ново /нашето лично/ семейство..., но и от ново общество! Да, с времето обществата се променят, както и нашумелите дискусионни "обществени строеве"...

                                Какви ти "обществени строеве"! Хората - ама толкова сме крехки /независимо от "модела" на живот, който сме избрали/, че няма повече накъде...

                                "ИзгорИ, за да светиш!" - имаше такъв лозунг... Има ли го - същият в 1 л.ед.ч. в минало време? "Изгорях, за да светя!" Друг е въпросът - колко време свЕти, преди да изгориш? Тук вече затънах в някакви грубо материалистични сметЧИЦИ...

                                Ясно е, че 1-2 години /повече, или по-малко/ - не са "оправдание", за да изкрънкаме индулгенция за това, че аджеба - ние сме били върхът /на сладоледа, или на обществото/..., но си е отговорност, когато си някъде "горе"..., "отговорност" - такава, каквато сме си я мислили ние..., а и това се оказва разтегливо понятие... Много стават: благоразумие, отговорност...

                                Възниква въпросът за скатавката, снишаването, ама и песен написаха при стартирането на т.нар. "демокрация" - за борът, който се изправя гордо срещу бурите - противно на снишаващите се храсти - подли и подмолни... Да де - в осанката на бора няма нищо благоразумно. Той поема бурите.

                                Ето: той пое бурите! /да приключвам утринната си "изповед"/...

                                На нас, елементарните - какво ни остава? Да влезем във /виртуалната/ кръчма и отново "инакомислещите" - да ни направят на "пет сТинки" и да бъдем низвергнати, защото употребяваме цинични думи и пожелания, като "Наздраве!"

                                За нищо не съжалявам! Едит Пиаф е страхотна: https://www.vbox7.com/play:1e498ad0

                                Наздраве и да бъде! Наздраве и за цветята на Живота ни - дамите!
                                Гледам ,
                                само ти ,
                                безимен , си почерпил имащите Та ми е драго да почерпя теб ! Със слънце , травки, вино и стаааара , готина музика

                                Все ще има някое цвете , наоколо с което да празнуваш и споделиш денят му . Имен

                                Click image for larger version

Name:	файл.jpg
Views:	1
Size:	10.3 КБ
ID:	3579463
                                https://m.youtube.com/watch?v=MNXDlSt9nJ8

                                Коментар

                                Working...
                                X