IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Не бе, беше страхлива - можело да я прескочат.....
    Не страхлива, а пресметлива.
    Наздраве, Вълчо-34!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Kak си избираш все работливи приятелки...?
      Сигурно имаш и такава, дето копа градините вместо тебе....

      пп Както е тръгнало и за леглото ще търсиш приятелка..само с лежане и прозяване не може....

      Наздраве !
      На тоя една вече не му стига, ами и приятелка на особата под внимание поръчва. И двете, бе Чиче, и двете приятелки с нея покани.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        Една от съпругите ми казваше, че не харесва групов секс.....
        Дедо Вълчо, ти харем ли държеше?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          То жените по принцип не харесват групов секс ако не са единствените жени в него.

          ,,Баси кво написах чак и аз се обърках,,
          Не бе, беше страхлива - можело да я прескочат.....
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            Една от съпругите ми казваше, че не харесва групов секс.....
            То жените по принцип не харесват групов секс, ако не са единствените жени в него.

            ,,Баси кво написах чак и аз се обърках,,
            Last edited by Todor Sabev; 23.04.2020, 18:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              У градината копа трактора, у леглото няма място за друга ... аз ще съм
              Наздраве!
              Една от съпругите ми казваше, че не харесва групов секс.....
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Kak си избираш все работливи приятелки...?
                Сигурно имаш и такава, дето копа градините вместо тебе....

                пп Както е тръгнало и за леглото ще търсиш приятелка..само с лежане и прозяване не може....

                Наздраве !
                У градината копа трактора, у леглото няма място за друга ... аз ще съм
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Имам една приятелка, която си успокоява нервите, като боядисва стени. Всяко лято вдига мерника на някоя от компанията и за два, три дни й освежава бърлогата. Дори сама избира и купува боята. Моят хол го е барнала в цвят "слонова кост", на една от дружките е "шампанско" и т.н
                  Наздраве!
                  Kak си избираш все работливи приятелки...?
                  Сигурно имаш и такава, дето копа градините вместо тебе....

                  пп Както е тръгнало и за леглото ще търсиш приятелка..само с лежане и прозяване не може....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    па как, с рейса, ма Позитано не етакъв гот - Равело, дето е над Амалфи, е истинското съкровище. Както и Капри - особено гледката от горната площадка на лифта - уникат
                    Тнм, никого не съм боядисвал в живота си - не че не съм имал желание, ма все така се случва, че плащам на друг да ме отмени. Иначе другите латекси (без настоящето цска-софия) много ги уважавам, освен онези, най-използваните, там си предпочитам око да види, ръка да пипне и тези три неща.

                    Наздраве!
                    Имам една приятелка, която си успокоява нервите, като боядисва стени. Всяко лято вдига мерника на някоя от компанията и за два, три дни й освежава бърлогата. Дори сама избира и купува боята. Моят хол го е барнала в цвят "слонова кост", на една от дружките е "шампанско" и т.н
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Позитано ли е това? Тия стръмнини как ги понесе след неколко чашки?
                      па как, с рейса, ма Позитано не етакъв гот - Равело, дето е над Амалфи, е истинското съкровище. Както и Капри - особено гледката от горната площадка на лифта - уникат
                      Тнм, никого не съм боядисвал в живота си - не че не съм имал желание, ма все така се случва, че плащам на друг да ме отмени. Иначе другите латекси (без настоящето цска-софия) много ги уважавам, освен онези, най-използваните, там си предпочитам око да види, ръка да пипне и тези три неща.

                      Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Маска и ръкавици - нивгаш. Маската я нося като БХ - точно под брадичката, макар редовно да я забравям вкъщи и да се налага да се връщам - пусто не мога да нося намордник и това си е Ама пък ръкавици - не, не и не. Харесвам латекса, но само съчетан с дамска компания И то не на онова място, да не си помислите нещо.
                        Наздраве, тнм - сетих се за една от любимите ми дестинации, та салуте от там, засега само на картинка за тази година, ма поне картинки в телефона имам бол
                        Позитано ли е това? Тия стръмнини как ги понесе след неколко чашки?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Айде бе, хулиганки и хулигани, цела сутрин лъскам масите, че вчера цял ден хойкате, нема кой едно наздраве да каже. Даже Тънъмънчето взе да и харесва Матейчо акъл да и дава! Голем смех! По едно Хенеси за следобед, от мен!
                          Наздраве, Дедо Вълчо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Маска и ръкавици - нивгаш. Маската я нося като БХ - точно под брадичката, макар редовно да я забравям вкъщи и да се налага да се връщам - пусто не мога да нося намордник и това си е Ама пък ръкавици - не, не и не. Харесвам латекса, но само съчетан с дамска компания И то не на онова място, да не си помислите нещо.
                            Наздраве, тнм - сетих се за една от любимите ми дестинации, та салуте от там, засега само на картинка за тази година, ма поне картинки в телефона имам бол
                            Ясно, обичаш да пребоядисваш стаите на кочинката. Дамата мести от време на време кофата с латекса, а ти с валячето майш на ляво и дясно, нагоре, надоле ...
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Бацил, у най-крайното ляво сепаре, че да спазваш социална дистанция. И си сложи маската и ръкавиците.
                              Наздраве, хаджи!
                              Маска и ръкавици - нивгаш. Маската я нося като БХ - точно под брадичката, макар редовно да я забравям вкъщи и да се налага да се връщам - пусто не мога да нося намордник и това си е Ама пък ръкавици - не, не и не. Харесвам латекса, но само съчетан с дамска компания И то не на онова място, да не си помислите нещо.
                              Наздраве, тнм - сетих се за една от любимите ми дестинации, та салуте от там, засега само на картинка за тази година, ма поне картинки в телефона имам бол
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                .................... Съвсем в противовес на поговорката, където не искаме акъл, а пари.
                                Наздраве!

                                П.П. Викам, да не зацапваме задушевната атмосфера на Кръчмата с деянията на градския
                                Ей, наслаждавам се на приказките тук - тази поговорка за мен е също едно от недоразуменията и много обичам да допълня нещо, когато ми я кажат. Готино! Така че, немедлено спирам да загатвам квото и да е, още повече, че я отписах оная тема, а най-вече, защото от вашия регион имам едни много добри .... познати!!! Много хубав ден и наздраве!
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X