IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря, кръчма, да сте живи и здрави! Погледнах ТВ-то.... гледам Той пак грее от екрана.....голем тулуп съм....Гаден дебилен тулуп... Става....
    Наздраве!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
      Е, аз лекинко го карам, щото имам само един нищо и никакъв рожден ден та ви сипвам от виртуалното маврудче, да не кажа, че тук студено и духа (вятър), та си е и за греяна ваксина! Хай наздраве, пиьеници ньиедни!
      Жив и здрав ! Прав и корав ! /завинаги млад, в превод / Много обичан !
      И аз съм на червено ! За твое здраве !


      https://m.youtube.com/watch?v=K2p84Xdx8ck

      Готина вечер и още по нощ , Кръчма !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        Е, аз лекинко го карам, щото имам само един нищо и никакъв рожден ден та ви сипвам от виртуалното маврудче, да не кажа, че тук студено и духа (вятър), та си е и за греяна ваксина! Хай наздраве, пиьеници ньиедни!
        Ба, нищо и никакъв - ти си като символ верую в този форум бе - ако до всяко добро същество застане поне оше едно! Наздраве, бай Вълчо, все така радваш се на живота и класически ценител на хубавите жени, тънките мезета и отлежалите питиета!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Е, аз лекинко го карам, щото имам само един нищо и никакъв рожден ден та ви сипвам от виртуалното маврудче, да не кажа, че тук студено и духа (вятър), та си е и за греяна ваксина! Хай наздраве, пиьеници ньиедни!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Вероятно си настинал. На твоите години требва по-добре да укриваш бъбречетата. Още не съм свалил пояса. Щото болката е се едно оная харамийката те уцелила с джепане.
            що бе, аз съм млад и на дух, и на тяло сигурно е от влизането в черния списък на тнм с пожеланията за 01.05, ча нейсе, бързо мина, щото съм черна нинджа, така де черна барета бях в казармата, че и добре ми стоеше

            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Ба гу, какво сте правили вие бре Аз изкарах една бърза бъбречна криза, та чак ходих до Токуда за кеф и успокоение на жената - болниците са страшни развъдници на всичко, а тази уж е топ ъф дъ топ - не ходете. Нищо ми няма де, възпаление някакво и май песъчинка, ма много боли, като те удари. Това е щото не пия бира, просто не ме кефи.

              А днес мама, тате и жената имат празник, та в тяхна чест слагам и аз агнешко, дето пише, че било по габровски - не успях да отида на чеверме заради бъбреците, но ще компенсирам на 24.05. Наздраве!

              Вероятно си настинал. На твоите години требва по-добре да укриваш бъбречетата. Още не съм свалил пояса. Щото болката е се едно оная харамийката те уцелила с джепане.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Кака е опекла 1/2 агне, занесла е на мама и тати, на сестра си /карантина, какво да се прави/ и вече отморява пред ТВ-ту.
                Наздраве, Мрънкало!
                Аз пък направих агнешки врат в гювеч и го потупвах докато го овкусявах, се едно тупам некоя кака по врата. Наздраве, Дръншия!
                Attached Files

                Коментар


                • Ба гу, какво сте правили вие бре Аз изкарах една бърза бъбречна криза, та чак ходих до Токуда за кеф и успокоение на жената - болниците са страшни развъдници на всичко, а тази уж е топ ъф дъ топ - не ходете. Нищо ми няма де, възпаление някакво и май песъчинка, ма много боли, като те удари. Това е щото не пия бира, просто не ме кефи.

                  А днес мама, тате и жената имат празник, та в тяхна чест слагам и аз агнешко, дето пише, че било по габровски - не успях да отида на чеверме заради бъбреците, но ще компенсирам на 24.05. Наздраве!

                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Честит Гергьовден! Айде, лапайте, чи да не остане за онова лапацало Каката. На нея все мотики й се привиждат. Затова й оставете хлебчетата в тавата, що на мотика мязат. И глейте много се не омажете, че това с ръце се къса и се тъпчи в уста. Наздраве да е!

                    Кака е опекла 1/2 агне, занесла е на мама и тати, на сестра си /карантина, какво да се прави/ и вече отморява пред ТВ-ту.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Добро утро, тайфата и честит Георгьовде! Да са живи и здрави Георги и Гергана, военните и земеделците!

                      Арахната веднага да почерпи, задето периодически настъпва мотиката. Редно е 4i40 също да помогне с питиета - той пък, де прикрива ежеседмичното подновяване на договора със сръбския оператор уж с колтучене на черито.
                      Наздраве!
                      Честит Гергьовден! Айде, лапайте, чи да не остане за онова лапацало Каката. На нея все мотики й се привиждат. Затова й оставете хлебчетата в тавата, що на мотика мязат. И глейте много се не омажете, че това с ръце се къса и се тъпчи в уста. Наздраве да е!

                      Коментар



                      • Добро утро и честит празник на празнуващите ! Click image for larger version

Name:	2020-05-06 00.57.34.jpg
Views:	1
Size:	3.9 КБ
ID:	3593579

                        https://m.youtube.com/watch?v=5lotGo73GOk

                        Коментар


                        • Добро утро, тайфата и честит Георгьовде! Да са живи и здрави Георги и Гергана, военните и земеделците!

                          Арахната веднага да почерпи, задето периодически настъпва мотиката. Редно е 4i40 също да помогне с питиета - той пък, де прикрива ежеседмичното подновяване на договора със сръбския оператор уж с колтучене на черито.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • "Коктейл".
                            Думата се е появила некъде след ПСВ я в Европа, я в Североамериканските щати.

                            Легендата е, че сместа била разбърквана с перо от опашка на петел, cock на английски.
                            Но още тогава "cock" има и едно друго значение , от което двусмислие дамите в баровете, може би, се малко повъзбуждали?

                            Коментар


                            • А как научих, че има и коктейл Златен кадилак.!
                              Преди години ми се случи да ме водят на разходка към Йосемити парк и на връщане спираме в една кръчма, привечер. Гледам по тавана, дървен, осеян с некви долари, ама забити с кабъри към тавана. И дедо кво - я и аз да пробвам. Обаче немам дребни, та един готин каубой ми даде Вашингтон срещу два български лева (имам и по-лоши сделки, но пък беше много готин този Крис Ейбрахам). Засуквам Вашингтон и .... йок - тавана висок. Обаче дедо има право на още два опита. И на втория така се изсилих, че работата стана. На фона на аплаузите стана ясно, че имам право на Коледа да си получа питието. Викам, не става, обясних откъде съм и като му се изясни на бармана, че ще съм възпрепятсван да дойда от джендема (разбраха бързо дей България) и ми дават коктейлчето. Дедо ви, къде е виждал текила и разни наслагани питиета и треволяци в сериозна чаша, като малка ваза, без да бърка отсмуква през сламката все едно е ананасов сок. А некак си началото на сламката се оказа където е текилата. Та казах на приятелите - то това си е направо коньовичарско отпиване, за очите да не говорим. А Крис ме тупа по гърба и се кефи - уел дан!
                              А сега наздраве!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Да поясня за Цыганские глаза - в една голяма купа се изсипва шише водка, бърка са по часовника 33 пъти и обратно 13, след това се изсипва едно шише водка и се бърка по часовника 13 и обратно 33, накрая, за вкус, се сипва едно шише водка, но не се бърка, за да не се развали вълшебния вкус. За пиенето е ясно, и очите стават ........
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X