IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Строй се, преброй се,
    Поздравляем с Днем Победы
    Наздраве, Преци!

    Click image for larger version

Name:	CAM01995.jpg
Views:	1
Size:	19.1 КБ
ID:	3595742

    Коментар


    • RIP!
      https://www.youtube.com/watch?v=kZ6h0kyqSRk
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Строй се, преброй се,
        Поздравляем с Днем Победы
        Преци, с цел да не разлайвам кучетата като в другите теми, ще извадя едно кашонче с най-предпочитаната водка от каубоите - Смирноф. Наздраве и да няма поводи за такива спорове!
        И това ще мине ...

        Коментар



        • Строй се, преброй се,
          Поздравляем с Днем Победы

          Коментар


          • Дойде му времето на джинфиса. Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              кол - колон - пилон - понтон и айде, преджапал нишко и през Дунава, за по-пряко, та на гости на родата на Рачо Ковача

              Абе няма ли да пускат вече западния обход на Габрово, лентички не са рязани скоро, а чувам, че е готов, макар да не съм много наясно като колко пък толкова път да спестява?
              Искаш да кажеш, я с парахода "Радецки", я с крайцера "Аврора" да доплувам тайно до потурите на Рачо и оттам да бомбардирам казана на сатаната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Да бе, да...Аз съм по-нисък от тревата от скромност....
                Вече и слепите го видяха, глухите го чуха и неграмотните го прочетоха....
                Опре ли яйцето до задника или Тянка на мерника, веднага чичи го слагаш на амбразурата....
                Хвърлям спасителния пояс във водата, кърпата в ъгъла на тепиха, а веднъж направо ме постави на мерника на едрия пълноправен член, с голямата пушка за диви прасета.....
                Ко да те прай човек....?
                Наздраве !
                Ми, ти с това се фалиш, бе, че си скромен, тих, отзивчив, изпълнителен. И те командарките ти се връват, докато им се качиш.... въз главата. Хитър си ти. Упорит, подмолен. И целеустремен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Чичи се фали като преувеличава. Аз съм реалист. С вещиците требва се разправяме изкъсо.
                  Да бе, да...Аз съм по-нисък от тревата от скромност....
                  Вече и слепите го видяха, глухите го чуха и неграмотните го прочетоха....
                  Опре ли яйцето до задника или Тянка на мерника, веднага чичи го слагаш на амбразурата....
                  Хвърлям спасителния пояс във водата, кърпата в ъгъла на тепиха, а веднъж направо ме постави на мерника на едрия пълноправен член, с голямата пушка за диви прасета.....
                  Ко да те прай човек....?
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Тънимъни, Трака казва кол, обаче всъщност тайно екстраполира съоръжението - кол - колон - пилон.....
                    кол - колон - пилон - понтон и айде, преджапал нишко и през Дунава, за по-пряко, та на гости на родата на Рачо Ковача

                    Абе няма ли да пускат вече западния обход на Габрово, лентички не са рязани скоро, а чувам, че е готов, макар да не съм много наясно като колко пък толкова път да спестява?

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Тънимъни, Трака казва кол, обаче всъщност тайно екстраполира съоръжението - кол - колон - пилон.....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ти, сега ..., фалиш ли са или тъй ми се струва!?
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Чичи се фали като преувеличава. Аз съм реалист. С вещиците требва се разправяме изкъсо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          2-3 курса. Зависи по колко пиеш на ден. Аз пия по едно есенес и пролетес. Те са по 60 апчета. Грешка. Това съм го писал за Цистона. А за брезата не знам каква ти е опаковката, но пак сезонно я ползвай.
                          Ми 60 хапчета ми е взела жената, пия по 2 на ден, т.е. ще стигне за месец. Обаче хич не обичам хапчета, дори и като добавки и не знам как ще го бъде. Демек март и септември или април и октомври? Баси, одъртях, мамка му, май трябва да си потърся ново гадже като бай Стамен
                          Наздраве, след малко отивам пак по Македонията
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Добре, де, ще те кача на кол. Да видиш къф съм Дра-кола. И после шти разнасят главата из темите на форума, да се убедят всички, че злото е сразено. Наздраве, Дрънколке!
                            Ти, сега ..., фалиш ли са или тъй ми се струва!?
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Убаво, ще ти поясня....
                              - Има към 300 м2, които вече ги бях минал и там машината минава.
                              - Има към 1000 м2, където тревата е до колене и при падналия дъжд вечерта можеш само с коса...( съсед си купи бензинов тример и иска да ми го подари...Тревата се увива около главата и нищо не прави.Въпреки колана и тирантите дето си ги е купил, след 1 час косене гърба му се схваща...
                              При моята двойна дискова херния, само коса ме оправя. Гимнастиката е ненадмината за това страдание.
                              - Има декоративни камъни, храсти, ягоди и малини, където не можеш с нищо да премахнеш тревата, освен с жива сила...(Мноооого полужива сила....)

                              Затова сега съм с блокирал кръст и мускулна треска - ни мърдам, ни шавам....

                              Много ти здраве !
                              https://shopolo.bg/product/grass-nin...JYCRsknwqB_D6c

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                кво разбираш под няколко курса, щото не съм много по хапчетата, пък били те и хранителна добавка. За кръста си прав, ма пояс няма да нося. А може и да е просто инфекция, знам ли
                                2-3 курса. Зависи по колко пиеш на ден. Аз пия по едно есенес и пролетес. Те са по 60 апчета. Грешка. Това съм го писал за Цистона. А за брезата не знам каква ти е опаковката, но пак сезонно я ползвай.
                                Last edited by Trakatrak; 08.05.2020, 07:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X