IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Малийййй, машала, ашкулсун, евала....
    Тарантуле, трябва ли ти кола под наем за продукцията ?( може и бартер - натюр или в наливно състояние, но не по-малко от 50 градуса )

    пп Ти направо удари Тянка в земята ( барабар с другите двама работяги )

    Наздраве - да пием от непроизведената ракия !
    Ся, това няма как да се получи. В градината на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочодието беритбата започна още миналия месец - бакла, грах и ягоди. После малини, вишни и ранни картофи.
    Тази събота - първите краставици, а до края на месеца - може домати и люти чушлета.
    За лук, чесън, копър, магданоз - въобще не коментирам.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Доматето бавно върви, плод обаче по клони натежава. Сливи, ябълки, круши, нектарини, прасковки дори, вишни, ацероли, дюли, дренки и тайбери, касис, цариградско грозде, мушмол, дуди и грозге вече яко виси.
      Малийййй, машала, ашкулсун, евала....
      Тарантуле, трябва ли ти кола под наем за продукцията ?( може и бартер - натюр или в наливно състояние, но не по-малко от 50 градуса )

      пп Ти направо удари Тянка в земята ( барабар с другите двама работяги )

      Наздраве - да пием от непроизведената ракия !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Може и за космонавт те признаят. При това в открития космос. Без скафандър. Само по пола, кожено контохче и забрадка. Здраве да е!
        Ти също може да се класираш някъде за ранна пенсия. Размяната на коментари с мен е равносилно поне на труд във въгледобивна мина. Вярно, полага ти се по кофичка кисело мляко, но то е като минимална компенсация.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мрънкало, злато си! Шта черпя една отвара вдруги ден. Не бях се сетила за пилотирането на метлата и упражняването на първа категория труд.
          Наздраве!
          Може и за космонавт те признаят. При това в открития космос. Без скафандър. Само по пола, кожено контохче и забрадка. Здраве да е!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Неам стаж, ни на казан, ни на полян. А ти си 1-ва категория тежък фютовски труд от маленка до голема. Та даже на метлата може за боен пилот те водят, а кога пристъпяш кат самодива между капките и мъжките съца, ще те водят балерина. По съвместителство. Тежичка категория балеринка. Наздраве, Дрънелегант!
            Мрънкало, злато си! Шта черпя една отвара вдруги ден. Не бях се сетила за пилотирането на метлата и упражняването на първа категория труд.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Такаааа, качвам се на полуетажа на храма заедно с 2 пакетчета семки, поръчвам за всички бира и чакам някой, ако влезе, да разкаже за подвизите от посещенията за агротехническите мероприятия. Иху! Дойде летото!
              Наздраве, пиьеници ниьедни!
              Доматето бавно върви, плод обаче по клони натежава. Сливи, ябълки, круши, нектарини, прасковки дори, вишни, ацероли, дюли, дренки и тайбери, касис, цариградско грозде, мушмол, дуди и грозге вече яко виси.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Смятам да си изчакам реда. Ти с твоите болежки и скърцащи кокале си с предимство.
                Наздраве, Мрънкало!

                П.П. За над казаня пенсионна възраст няма.
                Неам стаж, ни на казан, ни на полян. А ти си 1-ва категория тежък фютовски труд от маленка до голема. Та даже на метлата може за боен пилот те водят, а кога пристъпяш кат самодива между капките и мъжките съца, ще те водят балерина. По съвместителство. Тежичка категория балеринка. Наздраве, Дрънелегант!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието обработва площите с мотикол. Добре, че повечето агрокултури връз мулч /найлон някъв/ и под него - капково, та затова не се налагат много усилия.

                  По-кльощава 1/3-та пълноправен член на домочадието бръмча насам-натам с косачката. Този път обаче, бях му заострила вниманието и те отряза ни един полезен бурен. Ще има какво да бера след 2 два дни.

                  Аз контролирах процесите от стълбите на фургоня, ма не забелезах кога слънцето се преместило и ме огрява. Па бях забравила да си облека ризата с дългия ръкав и вечерта констатирах дето съм леко изгоряла. Мъка, мъкааа ...
                  Наздраве!
                  При такива случаи се сваля тениската за равномерно повсеместно изгаряне и скандализиране на третинките.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !

                    На потник ле си загоряла.....?

                    Спорна седмица на целокупната Кръчма !
                    Не, бре!!! На тениска, ама веднага предприех мерки и зачервяването вече почти го няма.
                    Наздраве, 4i40!

                    П.П. Аз не загарям, ми директно изгарям. Затова се отнасям с уважение към слънцето.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието обработва площите с мотикол. Добре, че повечето агрокултури връз мулч /найлон някъв/ и под него - капково, та затова не се налагат много усилия.

                      По-кльощава 1/3-та пълноправен член на домочадието бръмча насам-натам с косачката. Този път обаче, бях му заострила вниманието и те отряза ни един полезен бурен. Ще има какво да бера след 2 два дни.

                      Аз контролирах процесите от стълбите на фургоня, ма не забелезах кога слънцето се преместило и ме огрява. Па бях забравила да си облека ризата с дългия ръкав и вечерта констатирах дето съм леко изгоряла. Мъка, мъкааа ...
                      Наздраве!
                      Добро утро !

                      На потник ле си загоряла.....?

                      Спорна седмица на целокупната Кръчма !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Такаааа, качвам се на полуетажа на храма заедно с 2 пакетчета семки, поръчвам за всички бира и чакам някой, ако влезе, да разкаже за подвизите от посещенията за агротехническите мероприятия. Иху! Дойде летото!
                        Наздраве, пиьеници ниьедни!
                        По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието обработва площите с мотикол. Добре, че повечето агрокултури връз мулч /найлон някъв/ и под него - капково, та затова не се налагат много усилия.

                        По-кльощава 1/3-та пълноправен член на домочадието бръмча насам-натам с косачката. Този път обаче, бях му заострила вниманието и те отряза ни един полезен бурен. Ще има какво да бера след 2 два дни.

                        Аз контролирах процесите от стълбите на фургоня, ма не забелезах кога слънцето се преместило и ме огрява. Па бях забравила да си облека ризата с дългия ръкав и вечерта констатирах дето съм леко изгоряла. Мъка, мъкааа ...
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Такаааа, качвам се на полуетажа на храма заедно с 2 пакетчета семки, поръчвам за всички бира и чакам някой, ако влезе, да разкаже за подвизите от посещенията за агротехническите мероприятия. Иху! Дойде летото!
                          Наздраве, пиьеници ниьедни!
                          Ба дойде то - тука си е ранна пролет. Ей го пак ВАЛИ и 20-на градуса. Пипера ми маносан и сал 1 педя от земята. Бирата свърши - по 1 2литрова пия на седмица . Ама за едно наздраве мога да се наредя с мъжете
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Върви към пенсиониране каката. Незаслужено.
                            Смятам да си изчакам реда. Ти с твоите болежки и скърцащи кокале си с предимство.
                            Наздраве, Мрънкало!

                            П.П. За над казаня пенсионна възраст няма.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Това ще да е някоя друга девойка. Аз вече не бера толку бурен. Ограничила съм бройката до 7 и 1/2. Щот мързела не умаря, ама тежко мъчи.
                              Наздраве, bota156!
                              Върви към пенсиониране каката. Незаслужено.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                тнм оти не казваш че ще те дават по талавизията (нова). Па и лачена убавица, 77 билки и половина
                                Това ще да е някоя друга девойка. Аз вече не бера толку бурен. Ограничила съм бройката до 7 и 1/2. Щот мързела не умаря, ама тежко мъчи.
                                Наздраве, bota156!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X