IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Ми действай! Ето и ангажимент ти уредихме, можеш да ме цаниш за импресарио.
    Наздраве!

    Трудно ще ти бъде да ме уязвиш повторно за тая вечер. Бъди здрав!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
      качваш се на една здрава маса и искам еротични танци...
      ох ще умра от смях само като си представя гледката хаахааа.... аххххахххаааааа
      В "началото на демокрацията" беше, в кръчмата БИАД, една от първите по-така, по-разкрепостени да кажем.

      Отишли сме да я преслушаме трима приятели, аз и една двойка. Това-онова, едно моме се върти на пилона с музиката, а близо до нас пред огледалата се върти един по слипове, явно ще е следващия номер на пилона, танцува с удоволствие и настроение, загрява.
      Хареса ми настроението и ищаха му и му изръкоплясках. Той прие с удоволствие похвалата, но явно нещо сбърка с мене, та дойде плътно пред масата ни и почна да си тръска ммм слиповете току пред носа ми. Е ,не си падах по мъже тогава, още един път му казах "браво", но просто учтиво, той разбра и се върна пред огледалата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        ​​​​​​ .ако.следваме твоята логика, първо трябва да поставим тук снимка с д-то си, а после - с бедрата си.... Сложни казуси...
        Ми действай! Ето и ангажимент ти уредихме, можеш да ме цаниш за импресарио.
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

          .........

          ..
          пък и след две - три седмици изчезвам от форума ....завинаги .... forever ... само да финализирам сделката ми ..... отивам си с момчето ми на море някъде и после ............. познай какво следва после ..............
          Пожелавам да ви се случва всичко от вашите планове!


          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            ето на ... засегна се нещо ...
            ми нали знаеш, че съм си устата и каквото ми е на душата и това си казвам ...
            щом съм си сложила снимката както си изглеждам на аватара ..........

            ​​​​​​ .ако.следваме твоята логика, първо трябва да поставим тук снимка с д-то си, а после - с бедрата си.... Сложни казуси...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Как да ти отговоря, за да запазя достойнството ти и да не се обидиш?

              Доста по-добре бих стоял, отколкото поне 85 % от младоците (днес)..., изкушавам се да кажа и други неща, но скоро ме триха по тоя повод... Да не разлайваме кучетата...

              ето на ... засегна се нещо ...
              ми нали знаеш, че съм си устата и каквото ми е на душата и това си казвам ...
              щом съм си сложила снимката както си изглеждам на аватара и то без очила значи вече от нищо ама от нищо и нищичко вече не ми пука кой какво ще си мисли за мен .... да си знаеш ....
              пък и след две - три седмици изчезвам от форума ....завинаги .... forever ... само да финализирам сделката ми ..... отивам си с момчето ми на море някъде и после ............. познай какво следва после ..............
              Last edited by kristina dimitrova (1); 24.06.2020, 21:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Ма друго имах предвид бе, Преци. Кръчма е тук, в края на краищата...
                Не смятах да го обръщаме на философия. Платон ми е приятел, но истината е във виното...
                Наздраве!
                Сори, сори, без да искам, Много навременно припомняне. Съгласно съм
                Nazdrawe

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                  Хаххаааааа хааахаааа
                  Жестока идея .....
                  БЕЗИМЕН почвай да тренираш за стриптизьор .... хааахаааа... качваш се на една здрава маса и искам еротични танци...
                  ох ще умра от смях само като си представя гледката хаахааа.... аххххахххаааааа
                  ПАРИ ДАВАМ да те видя по прашки .. .оххх ххааааааа хахаааахаааах ааааааааааааааааааа
                  не е истина ще умра от смях ...
                  ти сея да не вземеш да се обидиш нещо ... ти започна темата за стриптизьора ....

                  ще умра
                  Как да ти отговоря, за да запазя достойнството ти и да не се обидиш?

                  Доста по-добре бих стоял, отколкото поне 85 % от младоците (днес)..., изкушавам се да кажа и други неща, но скоро ме триха по тоя повод... Да не разлайваме кучетата...


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Е то хубавото не е ли относително,
                    Не гледам на хубавите неща, като носители на истина.
                    ...
                    Ма друго имах предвид бе, Преци. Кръчма е тук, в края на краищата...
                    Не смятах да го обръщаме на философия. Платон ми е приятел, но истината е във виното...
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Аз пък само истина виждам в хубавите неща.
                      Наздраве!
                      Е то хубавото не е ли относително,
                      Не гледам на хубавите неща, като носители на истина. Много често тя не се вижда само с очите. Затова се въздържам да се приобщя към твърдението, доколкото не е ясно и какво стои зад понятията "истина", "виждам, "хубави неща"
                      На мен ми харесва също и таква формалистика - "можем да наречем права, равнина и точка върху нея, като стол, маса и халба бира ... и това няма да промени геометрията "
                      наздраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Хубу де, може да те поканят следващия път...
                        Хаххаааааа хааахаааа
                        Жестока идея .....
                        БЕЗИМЕН почвай да тренираш за стриптизьор .... хааахаааа... качваш се на една здрава маса и искам еротични танци...
                        ох ще умра от смях само като си представя гледката хаахааа.... аххххахххаааааа
                        ПАРИ ДАВАМ да те видя по прашки .. .оххх ххааааааа хахаааахаааах ааааааааааааааааааа
                        не е истина ще умра от смях ...
                        ти сея да не вземеш да се обидиш нещо ... ти започна темата за стриптизьора ....

                        ще умра

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Виждам само хубави неща в истината. На мен конкретно ми действа очарователно
                          Така е! Ще бъде очарователно, докато не застанеш на мушката...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Хубу де, може да те поканят следващия път...
                            Не го владея тоя занаят.. Само тук нямам компетенциите, но самият ти - ако чуваш петела - бих те препоръчал...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Виждам само хубави неща в истината.
                              Аз пък само истина виждам в хубавите неща.
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                Когато една дама спомене нещо за възраст или - за остаряване, това означава, че трябва да я погледнеш в очите и - крайно възмутен и изненадан - да й кажеш, че за първи път в живота си греши!...

                                (а ти веднага се съгласяваш с нейната подвеждаща "откровеност")

                                Виждам само хубави неща в истината. На мен конкретно ми действа очарователно

                                Коментар

                                Working...
                                X