IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    От какво ли се е отказала Наша Кака Тянка? Вероятно от летенето, що почна да вдига кръвно, вие й се свет, а в кръчмето редовно злоупотребява. Обаче като изтрезнее, си вика, хубаво ще е пак да полетя над масите, над касите, над пастите с бутилчица в ръка. Но след като се заби у стената и оцеля с помощта на Сатаната, реши да мирне, щото до вещерска пенсия да го докара и да добара меката постеля у колибката с едно краче. Идилия!
    Летенето ще е пред, предпоследното, де ще го откажа. Пенсионирането дори не се мержелее на хоризонта.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      От какво ли се е отказала Наша Кака Тянка? Вероятно от летенето, що почна да вдига кръвно, вие й се свет, а в кръчмето редовно злоупотребява. Обаче като изтрезнее, си вика, хубаво ще е пак да полетя над масите, над касите, над пастите с бутилчица в ръка.
      "Защо да пиеш и да шофираш, след като можеш да пушиш и да летиш?", казваше един девиз.
      Ся да не преустроите пивницата на кофи-шоп...

      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Преди три години се отказа да мислиш за секс, ама от тридесет години не го можеш, дядка дръзновен. Пак почнал да ти липсва, щото имаш понякога просветления със спомени от младини. Глей в такъв момент не подгониш некоя бабичка, шо съвсем ше се изложиш. И си сложи тиранти, че да не бъркаш пойсока с нешо друго де виси отпред. Наздраве за кожените препаски!
        4i40, предпоследното нещо, де ще го откажа ще е секса, ама съм още далеч от такавата случка.
        Наздраве!
        П.П Обърках се. Отговорът ми е към коментара на 4i40
        Last edited by tnm; 01.07.2020, 14:03.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Спокойна съм аз, но вчера за пръв път бях благодарна, че преди години се отказах от нещо. Дълго време това ми липсваше и никак не можех да свикна, че вече съм така да се каже "зад борда". Но след една неприятна случка, само можах да си кажа и то на глас - слава Богу!
          Наздраве, свато!
          От какво ли се е отказала Наша Кака Тянка? Вероятно от летенето, що почна да вдига кръвно, вие й се свет, а в кръчмето редовно злоупотребява. Обаче като изтрезнее, си вика, хубаво ще е пак да полетя над масите, над касите, над пастите с бутилчица в ръка. Но след като се заби у стената и оцеля с помощта на Сатаната, реши да мирне, щото до вещерска пенсия да го докара и да добара меката постеля у колибката с едно краче. Идилия!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Добро утро !

            Така е Тнм....Трудно и тежко е....
            И аз преди 3 дни се отказах от секса, но вече ми липсва.....

            Наздраве и дано денят ти да е спокоен и спорен !
            Преди три години се отказа да мислиш за секс, ама от тридесет години не го можеш, дядка дръзновен. Пак почнал да ти липсва, щото имаш понякога просветления със спомени от младини. Глей в такъв момент не подгониш некоя бабичка, шо съвсем ше се изложиш. И си сложи тиранти, че да не бъркаш пойсока с нешо друго де виси отпред. Наздраве за кожените препаски!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Спокойна съм аз, но вчера за пръв път бях благодарна, че преди години се отказах от нещо. Дълго време това ми липсваше и никак не можех да свикна, че вече съм така да се каже "зад борда". Но след една неприятна случка, само можах да си кажа и то на глас - слава Богу!
              Наздраве, свато!
              Добро утро !

              Така е Тнм....Трудно и тежко е....
              И аз преди 3 дни се отказах от секса, но вече ми липсва.....

              Наздраве и дано денят ти да е спокоен и спорен !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Кака, ша ти налея.....

                имам тука едно бело винце, дето късно разбрах, че не трябвало да стои на топло и с въздух в съдината, ама нейсе, пие се още..

                нека тежкия ден забравиш бързо и се върнеш в положение на спокойствие и уравновесеност.

                П.С. от как ме инициираха в рейки, дали си внушавам, ама съм станал по-благ и смирен чиляк.

                наздраве.
                Спокойна съм аз, но вчера за пръв път бях благодарна, че преди години се отказах от нещо. Дълго време това ми липсваше и никак не можех да свикна, че вече съм така да се каже "зад борда". Но след една неприятна случка, само можах да си кажа и то на глас - слава Богу!
                Наздраве, свато!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                  Мохито в баварска "чашка"? сипвам!
                  Става, ама буренака щи ти го дам на теб - за чай зимъска
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=LkyiQyXGHOE
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Кака, ша ти налея.....

                      имам тука едно бело винце, дето късно разбрах, че не трябвало да стои на топло и с въздух в съдината, ама нейсе, пие се още..

                      нека тежкия ден забравиш бързо и се върнеш в положение на спокойствие и уравновесеност.

                      П.С. от как ме инициираха в рейки, дали си внушавам, ама съм станал по-благ и смирен чиляк.

                      наздраве.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Добро утро!
                        Днес беше кофти ден. Сипете едно голямо питие, че имам нужда.
                        Наздраве!
                        Мохито в баварска "чашка"? сипвам!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Добро утро!
                          Днес беше кофти ден. Сипете едно голямо питие, че имам нужда.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • В потвърждение на жизнената истина: "Човек се учи, докато е жив!" - регистрирам още един факт!

                            Винаги съм знаел, че номерата на спортистите са отбелязани върху тяхната тениска, над кръста им. Вече зная, че номерът на дамите в някои спортове трябва да се търси от кръста - надолу /съвсем случайно видях номерата им, докато се чудех как ги различават съдиите!/...

                            https://www.youtube.com/watch?v=UP6Pn01wDWg

                            Наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Свързвам нещата с последният, зададен от теб въпрос: "При вас как е с мъдреците ще израстнат ли наново?"

                              Как се отговаря на този въпрос от човек, който /в тоя живот/ - не е имал щастието - нито един от мъдреците му да израсне? Та, въпросът ми: какво е изпитването: отначало да нямаш мъдреци, после - да ти израснат, а по-късно - отново да ги нямаш..., а още по-натам във времето - де се питаш - дали ще израснат отново?
                              Ма той питащия не уточнява, че става дума за този живот
                              Така или инче, моя отговор е "Надявам се, че няма!"

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Abe имам един мъдрец, който още се държи и не пада. От нередовно пиене, както каза Тарантул Трябваше да го вади хирург, ама се уплашиха от ковида. Викам си, щом се държи, нека стои докато падне При вас как е с мъдреците ще израстнат ли наново?

                                Денталното здраве, в някои случаи - е неблагодарна тема... Хората доста трудно решават да говорят по подобни теми...Мисля, че би имал по-голям успех, ако експериментираш в друга област, например - би получил отговор в много по-интимни /и лични/ теми, а не точно на тая, свързана със зъбите...

                                ......................

                                Все пак - мога да ти дам и някои допълнителни факти, които вероятно ще те изненадат... Свързвам нещата с последният, зададен от теб въпрос: "При вас как е с мъдреците ще израстнат ли наново?"

                                Как се отговаря на този въпрос от човек, който /в тоя живот/ - не е имал щастието - нито един от мъдреците му да израсне? Та, въпросът ми: какво е изпитването: отначало да нямаш мъдреци, после - да ти израснат, а по-късно - отново да ги нямаш..., а още по-натам във времето - де се питаш - дали ще израснат отново?

                                Не се заяждам - правил съм снимки на зъбите ми - всичките ми 4 мъдреци са под венеца /очевидно им липсва стимулът - да растат /нередовно пиене??? /, а - дали това ще се случи "наново" - след 50+++ това е прекалено сложен за отговор въпрос!!/ ))

                                Коментар

                                Working...
                                X