IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Мани, клоните на беловиците се чупят ...Джанките са по земята и мястото замириса на джибри. Тях няма да ги събирам.

    Ич не ми се прави ракия - иска много работа и време....Предпочитам да си купя от един колега 10 л гроздова по 7 лв и 5 л дюлева по 10 лв и да си реша проблема....Миналата година правих смокиня с джанки. Правих е силно казано - занесох материала и захарта и той ми я направи, но не мога да злоопотребявам със служебно положение всяка година.
    Стана доста добра, но си е ангажимент.....
    Сега ще му занеса само захарта....
    Аз пък за пръв път сложих кофа сливи и джанки с пет кила захар да пробвам кво ще стане. Не е сигурно, че ще повторя догодина. Грозданката ми стига.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      В очакването е очарованието бре, Тарантул.....И в надеждата....

      Наздраве !
      А ти си чекай, чекай, трена през тунел Шипка тия дена ше мине и ше докара достолепната курортистка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Как какво? - Поднасяте му подаръци и му се покланяте вернопоклоничечески, защото тия, де задникът им съвпада с главата, управляват света и се разправят с тия, де не са покорни. От теб чакам бъклица с дюлева и клонка чери томатен. Кака да положи в нозе ми карабината и щепа дренки и глогинки.
        Начи ..., дренките - за стомахчето, глогинките за сърцето. Добре! А карабината за какъв ... ти е? Кат гега ли ще я ползваш или като бастун?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Трябва да съм съотвестваща, щот Арахната мое съвсем да излезе от кондиция
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Как какво? - Поднасяте му подаръци и му се покланяте вернопоклоничечески, защото тия, де задникът им съвпада с главата, управляват света и се разправят с тия, де не са покорни. От теб чакам бъклица с дюлева и клонка чери томатен. Кака да положи в нозе ми карабината и щепа дренки и глогинки.
            Мани, клоните на беловиците се чупят ...Джанките са по земята и мястото замириса на джибри. Тях няма да ги събирам.

            Ич не ми се прави ракия - иска много работа и време....Предпочитам да си купя от един колега 10 л гроздова по 7 лв и 5 л дюлева по 10 лв и да си реша проблема....Миналата година правих смокиня с джанки. Правих е силно казано - занесох материала и захарта и той ми я направи, но не мога да злоопотребявам със служебно положение всяка година.
            Стана доста добра, но си е ангажимент.....
            Сега ще му занеса само захарта....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Може ли така да обиждаш чичетата и техните кисели ти краставички. Той, че не те води у Португалията, не те води, ама па не е чак толкова кисел. Защото все още обещава. Само чака го поканят на некой семинар, че да има оправдание за лелята. Наздраве, Дрънлисабонке!
              В очакването е очарованието бре, Тарантул.....И в надеждата....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                На осми се открива ловния сезон за пернати. Кат нищо мое те объркам с некоя голяма птица. Чувала съм, де мисирките нощували по клоните на дървета
                Наздраве, Мрънкало!

                П.П. По-добре куха кратуна, отколкото повехнала краставица
                Може ли така да обиждаш чичетата и техните кисели ти краставички. Той, че не те води у Португалията, не те води, ама па не е чак толкова кисел. Защото все още обещава. Само чака го поканят на некой семинар, че да има оправдание за лелята. Наздраве, Дрънлисабонке!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Тъй, тъй...горе - долу е така...
                  На Тарантул двата центъра се сливат в едно цяло......

                  Кво праим тогаз...?
                  Как какво? - Поднасяте му подаръци и му се покланяте вернопоклоничечески, защото тия, де задникът им съвпада с главата, управляват света и се разправят с тия, де не са покорни. От теб чакам бъклица с дюлева и клонка чери томатен. Кака да положи в нозе ми карабината и щепа дренки и глогинки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение
                    Центъра на тежеста то ест точката на равновесен покой, се намира някъде около или във дупето.
                    Центъра за равновесие е в главата.
                    Кое от двете се има предвид?
                    Тъй, тъй...горе - долу е така...
                    На Тарантул двата центъра се сливат в едно цяло......

                    Кво праим тогаз...?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      и не си надигай оная част от тялото, де ти служи за равновесие.
                      Центъра на тежеста то ест точката на равновесен покой, се намира някъде около или във дупето.
                      Центъра за равновесие е в главата.
                      Кое от двете се има предвид?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        На осми се открива ловния сезон за пернати. Кат нищо мое те объркам с некоя голяма птица. Чувала съм, де мисирките нощували по клоните на дървета
                        Наздраве, Мрънкало!

                        П.П. По-добре куха кратуна, отколкото повехнала краставица:D

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Хааа, хем кривогледа, хем напета. И дори не вижда, че съм горе на дървото, а не доле в храсталака. Ама, инак готова да пуца. По посока на полендаците. От завист, че поне тикви си имат, а нейната тиква е кратуна. Наздраве, Дрънкратунке!
                          На осми се открива ловния сезон за пернати. Кат нищо мое те объркам с некоя голяма птица. Чувала съм, де мисирките нощували по клоните на дървета
                          Наздраве, Мрънкало!

                          П.П. По-добре куха кратуна, отколкото повехнала краставица
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Хааа, хем кривогледа, хем напета. И дори не вижда, че съм горе на дървото, а не доле в храсталака. Ама, инак готова да пуца. По посока на полендаците. От завист, че поне тикви си имат, а нейната тиква е кратуна. Наздраве, Дрънкратунке!

                            За тия - като мен, на които им бягат някои понятия, не е лошо, под линия да вмъкваш авторовата си отметка.

                            В случая ме интересуват разликите и общото между тиква и кратуна?

                            (питам, но не, за да се заяждам! Зная, че оптиката прави зрението на индивида съвършено, особено характерно при един от половете).



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Грацало, оптиката изтравя всякакви малки дефекти на зрението. Още не съм кьорава, пази храсталаците и не си надигай оная част от тялото, де ти служи за равновесие.
                              Наздраве!
                              Хааа, хем кривогледа, хем напета. И дори не вижда, че съм горе на дървото, а не доле в храсталака. Ама, инак готова да пуца. По посока на полендаците. От завист, че поне тикви си имат, а нейната тиква е кратуна. Наздраве, Дрънкратунке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Аз се чудя, що не може нацели чичето, а то горкото Мънче-Търъмънче кьораво било. И ше ни плаши с карабини.
                                Грацало, оптиката изправя всякакви малки дефекти на зрението. Още не съм кьорава, пази храсталаците и не си надигай оная част от тялото, де ти служи за равновесие.
                                Наздраве!
                                Last edited by tnm; 03.08.2020, 16:29.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X