IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    От тях имам и за двете ръце. Като ти подавам ритъма, по отчетливо да ги чуваш и да подскачаш с премерено темпо, щото да не разваляш впечатлението, че си под моя зависимост, контрол и управление. Наздраве, Дрънрабиньо!

    Носи шапка, бре!!! Слънчасал си твърде силно
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Забрайх за "кастанетите". И от тях ли имаш два комплекта - за село и за Голямо село?
      Наздраве, Мрънкало!
      От тях имам и за двете ръце. Като ти подавам ритъма, по отчетливо да ги чуваш и да подскачаш с премерено темпо, щото да не разваляш впечатлението, че си под моя зависимост, контрол и управление. Наздраве, Дрънрабиньо!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Хапчита и очила си имам и на двете места, а бастоните и патериците седат в едно буренце набучени и чекат такива клети, проклети и съклети като теб старушки, за да ги поизправат , що прегърбени и прекършени много пакости правите. Тия дни те гледах в един руски филм - "Последният богатир", де се опитваше да изядеш главните герои, но един убавеляк като мен те разтанцува, подари ти китка и вкупом се измъкнаха. Наздраве, Дрънбогатирке!
        Забрайх за "кастанетите". И от тях ли имаш два комплекта - за село и за Голямо село?
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ха, ще напише той ... Сложил е на масата нещо, дето и 4i40 го не пий ..., ама инак - черпел!!!
          Наздраве!
          Па, ако щеш. Нъцки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Важното е, че си взел хапчетата, очилата и бастуна.
            Наздраве, Мрънкало!
            Хапчита и очила си имам и на двете места, а бастоните и патериците седат в едно буренце набучени и чекат такива клети, проклети и съклети като теб старушки, за да ги поизправат , що прегърбени и прекършени много пакости правите. Тия дни те гледах в един руски филм - "Последният богатир", де се опитваше да изядеш главните герои, но един убавеляк като мен те разтанцува, подари ти китка и вкупом се измъкнаха. Наздраве, Дрънбогатирке!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              [ATTACH=CONFIG]n3636830[/ATTACH] Към ликьорчето , сложи и наръч сламки , като черпиш . Или ако е за един , надпиши , да се знай КОЙ
              Ха, ще напише той ... Сложил е на масата нещо, дето и 4i40 го не пий ..., ама инак - черпел!!!
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Ай, да почепя едно ликьорче, че днес си забравих телефона, та се наложи се връщам с маршрутката. Загубеняк!

                Важното е, че си взел хапчетата, очилата и бастуна.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  [ATTACH=CONFIG]n3636830[/ATTACH] Към ликьорчето , сложи и наръч сламки , като черпиш . Или ако е за един , надпиши , да се знай КОЙ
                  Не се научи, че кой пръв докопа, граби и завлича. Тука е така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Ай, да почепя едно ликьорче, че днес си забравих телефона, та се наложи се връщам с маршрутката. Загубеняк!

                    Click image for larger version

Name:	images(2).jpeg
Views:	1
Size:	12.7 КБ
ID:	3636830 Към ликьорчето , сложи и наръч сламки , като черпиш . Или ако е за един , надпиши , да се знай КОЙ

                    Коментар


                    • Ай, да почепя едно ликьорче, че днес си забравих телефона, та се наложи се връщам с маршрутката. Загубеняк!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хмм, баш пък на Запад!? Мое към Поднебесната да се запътя. На оня ти ми голям площад.
                        Наздраве, Мрънкало!.
                        Вероятно за теб Поднебесна е Елена или Котел. И площадите им по твойте мерки са големи - къде две игрища за тенис. Наздраве, Дрънтитанке!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Рекох да се разхода, да вида нещо ново случва ли се или все така скука и кво да вида: каката търси нова самоличност, че таз много компрометирана. Изглежда ще заминава на Запад, от Габрово ще се мести в Троян. Новотроянка да става, дано мине за хубава като Елена. Нема, нема, все такава римлянска гвардейка си оставаш с прасци за завиждане и ръст удобен за прикриване. Но кога нахлуят там хуните от Софето, не знам къде ше се криеш. Наздраве, Дрънхубавелке!
                          Хмм, баш пък на Запад!? Мое към Поднебесната да се запътя. На оня ти ми голям площад.
                          Наздраве, Мрънкало!.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Брей, кълвеш и по другите теми, начи!?
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Рекох да се разхода, да вида нещо ново случва ли се или все така скука и кво да вида: каката търси нова самоличност, че таз много компрометирана. Изглежда ще заминава на Запад, от Габрово ще се мести в Троян. Новотроянка да става, дано мине за хубава като Елена. Нема, нема, все такава римлянска гвардейка си оставаш с прасци за завиждане и ръст удобен за прикриване. Но кога нахлуят там хуните от Софето, не знам къде ше се криеш. Наздраве, Дрънхубавелке!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              На кое викаш танго, де се отказваш от рожденното си име Тянка заради некво благородническо-холивудско Тяна Маняна. Чуждопоклоница си ти. Наздраве, Дрънманяна!
                              Брей, кълвеш и по другите теми, начи!?
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Кооо....?
                                Нееее...!
                                Извинявай съкровище, но си вече малко "пораснала" за мен...Аз се подмладявам ( направо вдетенявам ...) и свалям летвата на възрастовата граница за дами, с които сакам да одя на плаж....

                                пп Да не ме подразбираш накриво...Загрижен съм за твоето тЕло, кожа ( и козина ..), очи ( лещи, цилиндърчета и колбички...) и т.н.
                                Немой се шашка, сладък. Твойто здраве си е лично твоя грижа, особено в частта с инфарктите и инсултите, де могат да ти ги докарат дамите от свалената възрастова граница
                                Наздраве, 4i40!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X