IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Преци, давай филджаните! Ще пием кафе, варено на пясък.



    Наздраве!
    Чак при мен се носи аромата.

    Добро утро кака.
    Докато прецито се ослушва аз да му сръбнем кафето.
    Last edited by Todor Sabev; 04.09.2020, 10:05.

    Коментар


    • Преци, давай филджаните! Ще пием кафе, варено на пясък.



      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Добро утро !
        Тарантул се затри по морето и няма кой едно Наздраве да рече....Чуват се писъци от щипнати на плажа млади 70 г баби , но се надам да не го спасявам от разярени нему набори.....Ко да го праиш - едвам оди по горещия пясък и се подпира на неподходящи места.....

        Наздраве !

        Коментар


        • Дааа... сказал заец ... Животът без миговете на доброволна интоксикация не струва нищо

          Водка белая, но красит нос и чернит репутацию....думи на Чехов май бяха, дали ? . Той именно облече водката с думите: Рассказ мой начинается, как начинаются вообше все лучшие русские сказания: бьІл я, признатся, вьІпивши…
          Наздраве на вси
          Ну заец, ну погоди

          Коментар


          • Кака, идва нащо време - есента, потърпи. ....

            наздраве, слънчевите ми краставички са готови, допи ми се ракойка от сабалям
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              Четох някъде за някакво инзвънземно БГ мезе.
              В дядо се слагат парчета свинско месо със подправки и се слага да съхне за месец на ветровито.
              Някой сеща ли се кое как е ?


              Ял съм таковО:

              http://m.kulinar.bg/%D0%9F%D1%8A%D0%....r_i.5665.html



              Коментар


              • Четох някъде за някакво инзвънземно БГ мезе.
                В дядо се слагат парчета свинско месо със подправки и се слага да съхне за месец на ветровито.
                Някой сеща ли се кое как е ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Нека да има...
                  Представяш ли си ако не ти стигне и вземеш да пуснеш малко кръвчица от Тарантул....
                  Шъ го направиш да умирга, клетника....

                  Наздраве !
                  Неговата кръв с висока енергийна стойност. Арахна е все пак, кръвта му синя. Време е да го "преслушам"
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Цяла чаша!? На това му се вика разточителство.
                    Наздраве!
                    Нека да има...
                    Представяш ли си ако не ти стигне и вземеш да пуснеш малко кръвчица от Тарантул....
                    Шъ го направиш да умирга, клетника....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Вампирка....

                      Пускам чаша кръв за да те почерпя.....

                      Наздраве !
                      Цяла чаша!? На това му се вика разточителство.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Свато, въобще не проявих желание да се завлека до бреговата ивица. Сутринта, докато си пиех кафето и се наслаждавах на гледката, подухваше лек бриз откъм морето. В следствие на което, откритите части на тялото ми се зачервиха . А вечерта дори успях да вдигнах температура.

                        Мразя лятото, мразя морето, мразя слънчевите лъчи!
                        Наздраве!
                        Вампирка....

                        Пускам чаша кръв за да те почерпя.....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          И аз съм тъй кака.
                          не излизам докат не почнат да ма влачат .....
                          хладилника не сварва да прави лед за белото вино, обмислям покупка на ледогенераторче, ама за другия сезон.

                          хай наздраве кръчма, тез 3-литровите гайдички в кутия ги изпробвах всичките, мога да пиша дисертация на таз тема вече.
                          Свато, въобще не проявих желание да се завлека до бреговата ивица. Сутринта, докато си пиех кафето и се наслаждавах на гледката, подухваше лек бриз откъм морето. В следствие на което, откритите части на тялото ми се зачервиха . А вечерта дори успях да вдигнах температура.

                          Мразя лятото, мразя морето, мразя слънчевите лъчи!
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ба, жега!!! Климатикът работи на шест и къса паяжините на Арахната.
                            Наздраве, свато!
                            И аз съм тъй кака.
                            не излизам докат не почнат да ма влачат .....
                            хладилника не сварва да прави лед за белото вино, обмислям покупка на ледогенераторче, ама за другия сезон.

                            хай наздраве кръчма, тез 3-литровите гайдички в кутия ги изпробвах всичките, мога да пиша дисертация на таз тема вече.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Те затова бегат. Предпочитат гладни и жадни да ходят, но да те не срещат. Не им се лежи на студено, влажно и самотно, та само червеите да ги безпокоят. А па косат, де си размахала, в стрес и треска ги фърла и се пръждосват мгновено, преди некого да си докопала. Наздраве, Дрънострице!
                              Ти сега недей наслагва собствените си фобии връз другите ендивиди.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                И аз така си мисля за твоето битие и житие.....

                                Наздраве !
                                Ма, ти пробвал ли си? Вероятно си, щом знаеш къф кеф е и феерия от миризми.

                                Коментар

                                Working...
                                X