IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    И Хафез ми допада. Никога не съм крила, че харесвам персийската поезия, ама треволяците им, са ми върло неизвестни.
    Наздраве, Мрънкало!
    Поезията може само да те размекне и да не изпълняваш съвестно своите стрелкови и апашески задължения. Хайдутлукът иска последователност и себеотдаденост. С други думи търси Караджата , а не Екзарха. Наздраве, Дрънапашке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Олимпиец, та чак маратонец
      Наздраве!
      Не го фали, че ще навири нос и ще заеме барманското место, а на дьевочките ще им налива само срещу пощипване.... по бузките. Щото меракът последен се изсулва от изнемощелото тело. Но пък звучи правдиво - маратонецът падна в края на пътя. Та маратонец може му казваме, щото нататък нема дъх и коравина да продължи. Здраве да е!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Дръж се за Омар Хаям. Гладна ше ходиш, но одухотворена. На това Чиче данайските подаръци не приемай. Аз ще ги усвоя по съвместителство, щото също лентяй съм. А ти на лаленца се възхищавай. И недей пита като един мой състудент, тез карамфилчета, де ги подаряваме на домакинята, ще ли ги направи на салатка. Наздраве, Дрънсалад!
        И Хафез ми допада. Никога не съм крила, че харесвам персийската поезия, ама треволяците им, са ми върло неизвестни.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Тъй, тъй.....Само последните 60 пъти се забързваме.....

          Наздраве, Тнм !

          пп Таз година имам само един корен чери и той нещо се мръщи....Нооо, гигантите полудяха....Толкова доматЕ не съм брал....
          Ако щете вярвате, но нося на колегите за да опитат благинките на българската природа....Голям кеф кът се фаля с продукцията....
          Олимпиец, та чак маратонец
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Тъй, тъй.....Само последните 60 пъти се забързваме.....

            Наздраве, Тнм !

            пп Таз година имам само един корен чери и той нещо се мръщи....Нооо, гигантите полудяха....Толкова доматЕ не съм брал....
            Ако щете вярвате, но нося на колегите за да опитат благинките на българската природа....Голям кеф кът се фаля с продукцията....
            Драги младежо, ний за твои колеги в тоз форум не минаваме ли? Ти нас за колеги не ни ли броиш, а? Аз да попитам. И като се фалиш, нема ли дадеш да видим, да опитаме, щото доматките вървят с дюлева. И дюлевата си отива с доматките. Виж само как те подмладиха набързо тез доматки, де са ти излишни. Възползвай се. Може и до юноша да го докараш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Какъв е този бурен - персийско лале? Нещо ми е съвършено непознат, та да попитам - за салата става ли или ще трябва да се прежалваме с черитата на 4i40?
              Наздраве, Мрънкало!
              Дръж се за Омар Хаям. Гладна ше ходиш, но одухотворена. На това Чиче данайските подаръци не приемай. Аз ще ги усвоя по съвместителство, щото също лентяй съм. А ти на лаленца се възхищавай. И недей пита като един мой състудент, тез карамфилчета, де ги подаряваме на домакинята, ще ли ги направи на салатка. Наздраве, Дрънсалад!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Движенията задължително са пестеливи ... и бавни.
                Наздраве, 4i40!
                Тъй, тъй.....Само последните 60 пъти се забързваме.....

                Наздраве, Тнм !

                пп Таз година имам само един корен чери и той нещо се мръщи....Нооо, гигантите полудяха....Толкова доматЕ не съм брал....
                Ако щете вярвате, но нося на колегите за да опитат благинките на българската природа....Голям кеф кът се фаля с продукцията....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Напоследък са се навъдили едни мецани, де земат бутилка кисело винце в ръка и наминават на госке на омързеливилите се техни подобия из разни градски пещери и колиби. Щото една ленива мецана най-лесно се напива и оправя. Така че тургай резето и не се мами, ако ти рекат през шпионката, дето ти носят карибски ром и персийски лалета. Много неща се обещават на затворена врата, а после ходи разследвай това ром ли е и откъде са лаленцата. Наздраве, Дрънтюлпанче!
                  Какъв е този бурен - персийско лале? Нещо ми е съвършено непознат, та да попитам - за салата става ли или ще трябва да се прежалваме с черитата на 4i40?
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не какво да е Бедствие, а Стихийно Бедствие.

                    Това с Баба Меца нещо не можах да го сфана. Някак невероятно ми се струва добичето да се довлече у пещерата и да ме провери как се излежавам на дивана с лафтопа.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Напоследък са се навъдили едни мецани, де земат бутилка кисело винце в ръка и наминават на госке на омързеливилите се техни подобия из разни градски пещери и колиби. Щото една ленива мецана най-лесно се напива и оправя. Така че тургай резето и не се мами, ако ти рекат през шпионката, дето ти носят карибски ром и персийски лалета. Много неща се обещават на затворена врата, а после ходи разследвай това ром ли е и откъде са лаленцата. Наздраве, Дрънтюлпанче!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Умееш да съхраняваш енергията с мързел....
                      Движенията задължително са пестеливи ... и бавни.
                      Наздраве, 4i40!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Мързината на жената не е дарба, а бедствие. Но ти явно много искаш и на теб да викат Гъжа Бедствие. Само се чудя, кога видиш насаме мечката, минава ли ти мързината или и на нея обясняваш колко си надарена. Пък тя ти завижда, че не само зимен, ами и летен сън караш. При което си постила покривчица и те сервира на нея, за да си попълни зимните запаси. Здраве да е!
                        Не какво да е Бедствие, а Стихийно Бедствие.

                        Това с Баба Меца нещо не можах да го сфана. Някак невероятно ми се струва добичето да се довлече у пещерата и да ме провери как се излежавам на дивана с лафтопа.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ще рече, че съм си такава по рождение. Мързелът е дарба, Мрънкало. Зорла гюзелик олмаз.
                          Наздраве!
                          Умееш да съхраняваш енергията с мързел....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ще рече, че съм си такава по рождение. Мързелът е дарба, Мрънкало. Зорла гюзелик олмаз.
                            Наздраве!
                            Мързината на жената не е дарба, а бедствие. Но ти явно много искаш и на теб да викат Гъжа Бедствие. Само се чудя, кога видиш насаме мечката, минава ли ти мързината или и на нея обясняваш колко си надарена. Пък тя ти завижда, че не само зимен, ами и летен сън караш. При което си постила покривчица и те сервира на нея, за да си попълни зимните запаси. Здраве да е!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ще рече си вече тръшната. От немощ и прегреване. Наздраве, Дрънслънчасълко!
                              Ще рече, че съм си такава по рождение. Мързелът е дарба, Мрънкало. Зорла гюзелик олмаз.
                              Наздраве!
                              Last edited by tnm; 09.09.2020, 16:12.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мечтай си ... Аз не се тръшкам, оти съм си кротко полегнала.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Ще рече си вече тръшната. От немощ и прегреване. Наздраве, Дрънслънчасълко!

                                Коментар

                                Working...
                                X