IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    И на втори поглед съм така. А биберончето не е било ракиено, а ликьорено.
    Наздраве, Мрънкало!
    Трети път майка и баща! Важен е третият поглед, при който си проличава изметнатия взор и взирането в една точка неясно къде. При него се забелязват тиковете на веждата, лявата, провисването на устната, долната, ръкомахането без вербална обосновка и вербалната нападка без фиксиране на обекта. Важното е веселбата да върви, затова налей си ти. Който е захранен от малък е ентелектуално нахранен за цел живот. Наздраве, Дрънликьорче!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Нашта Кака с ракиено биберонче са я подхранвали, па нищо й нема. Това на пръв поглед. Така че то си зависи и от бебенцето. Дали има кво да му се увреди.
      И на втори поглед съм така. А биберончето не е било ракиено, а ликьорено.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        И тук си имаме шефка на парламента.....( ТКП)
        Аз пиша, че е време да се стори нещо и да се спрат прекалено личните нападки, тя ме трие, че съм ръсил обиди....
        Ми убаво....

        Добре не сме чувствителни с теб. Щот можеше да се просълзим от такава висша форма на несправедливо отношение.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          И тук си имаме шефка на парламента.....( ТКП)
          Аз пиша, че е време да се стори нещо и да се спрат прекалено личните нападки, тя ме трие, че съм ръсил обиди....
          Ми убаво....

          Нашта Кака с ракиено биберонче са я подхранвали, па нищо й нема. Това на пръв поглед. Така че то си зависи и от бебенцето. Дали има кво да му се увреди.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            .. нещо такова, ама немско,..
            Егермайстер ли беше - ликьора на Гьоринг! Слабичък е, навремето по родопите варяха сладко от млади шишарки на което ако долееш една доза спирт става споменатото питие.Ако се засили присъствието на спиртеца нещата се леко коригират...Немците са слаби пиячи затова и са келява нация която по традиция може да се събира само със сродни души-тъпаци ,като италиянци и( - или)японци.

            ПС:Господи,каква драма - това май е три-исранния пакт?!

            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Наздраве, ама с нещо по-силно, че се оказа, дето лични нападки отправям към Кольо и съм в леко недоумение от мене си.
              И тук си имаме шефка на парламента.....( ТКП)
              Аз пиша, че е време да се стори нещо и да се спрат прекалено личните нападки, тя ме трие, че съм ръсил обиди....
              Ми убаво....


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                С това съм наченал кариерата. Родата ходеше командировки по Чехословакия и й подаряваха Бехеровка. Пък тя като отворена, кой ще забележи, че липсват 10-20 мл. Услаждаше ми се. Ама, не знам дали съм толку тъп, що от малък съм го почнал?
                Сяя...
                Има предостъчни изследвания, че пиенето на алкохол даже и в малки количества в детска възраст, води до непоправими ментални отклонения....
                Знаеш, знаеш.....
                Наздраве !

                пп Кът човек в 3+ възраст може да употребяваш алкохол в малки дози - 100 или даже 2х100гр...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Ахойте!

                  Прескочих до Прага, и ви нося Бехеровка, много е полезна в идващия есенно-зимен приод, с много билки е.
                  С това съм наченал кариерата. Родата ходеше командировки по Чехословакия и й подаряваха Бехеровка. Пък тя като отворена, кой ще забележи, че липсват 10-20 мл. Услаждаше ми се. Ама, не знам дали съм толку тъп, що от малък съм го почнал?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Ахойте!

                    Прескочих до Прага, и ви нося Бехеровка, много е полезна в идващия есенно-зимен приод, с много билки е.
                    Свато, нещо такова, ама немско, го пием преди лов, че да не кашляме и да не гоним дивеча.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Ахойте!

                      Прескочих до Прага, и ви нося Бехеровка, много е полезна в идващия есенно-зимен приод, с много билки е.
                      Това е горчиляк ,бре.............Като сироп за кашлица.........Някой ми го донесе преди време.....Е сега сипах една капачка............гадост.....
                      Сипвам си бързо една Старопрамен с тънко нарязана капаколо за опра'яне на вкусо...........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Не нам защо, но и на мен поезията ми донесе приятни мисли и мераци...
                        Например....:
                        Една ми чете нежни стихове на ушо..
                        Втора ми поднася коктеил и ми вее с ветрило....
                        Трета ми разтрива пръстите на краката и ми .......тълкува стиховете....

                        Абе, поезия..
                        Наздраве !
                        Наздраве, ама с нещо по-силно, че се оказа, дето лични нападки отправям към Кольо и съм в леко недоумение от мене си.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Поезията идеално пасва на мързела ми.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Не нам защо, но и на мен поезията ми донесе приятни мисли и мераци...
                          Например....:
                          Една ми чете нежни стихове на ушо..
                          Втора ми поднася коктеил и ми вее с ветрило....
                          Трета ми разтрива пръстите на краката и ми .......тълкува стиховете....

                          Абе, поезия..
                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Ахойте!

                            Прескочих до Прага, и ви нося Бехеровка, много е полезна в идващия есенно-зимен приод, с много билки е.
                            Ма тя е диждестив бе, всички сезони са ОК
                            Инак много я тача.

                            Коментар


                            • Ахойте!

                              Прескочих до Прага, и ви нося Бехеровка, много е полезна в идващия есенно-зимен приод, с много билки е.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Поезията може само да те размекне и да не изпълняваш съвестно своите стрелкови и апашески задължения. Хайдутлукът иска последователност и себеотдаденост. С други думи търси Караджата , а не Екзарха. Наздраве, Дрънапашке!
                                Поезията идеално пасва на мързела ми.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X