IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Тя, Кака е по-модерна, купила си мухобойка и разгонва мухите, де й налитат с презерватив в ръка. Подла Кака!
    Ей тоя тарантул, .. какви неща му се привиждат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Неам нищо общо с теб. Ти си биологично оръжие, летящо. По-точно хвърчащо, що размахваш уши докато летиш. Така че хич не ме брой в карантината. Три дена запивахме с гости прости. И гората фанахме, даже на ловджийска група попаднахме. Отдавна не бех ходил по толкова на стръмно. Наздраве, Дрънслонче!
      Ба, нямаш! Един път да се изхрача връз монитора на лафтопа докато общувам с теб и по въздушно-капков път ще ти лепна коронавируса. Ама резултатите казват че съм здрава кат камък. Не се налага да се самоизолираш.
      Наздраве, Мрънкало!
      Last edited by tnm; 02.11.2020, 09:42.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        А едно време преди "семинарите' просто се купуваха по 5-6 презерватива.....
        Тя, Кака е по-модерна, купила си мухобойка и разгонва мухите, де й налитат с презерватив в ръка. Подла Кака!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И живо въображение, без да броим генно модифицираните бръмбари, които бръмчат в главата ти
          Наздраве,Мрънкало!

          П.П. Ще ходя на семинар, та ме накараха да си направя тест за корона вирус. Резултата ще излезе след полунощ. Подир туй може да ти се наложи да се карантинираш
          Неам нищо общо с теб. Ти си биологично оръжие, летящо. По-точно хвърчащо, що размахваш уши докато летиш. Така че хич не ме брой в карантината. Три дена запивахме с гости прости. И гората фанахме, даже на ловджийска група попаднахме. Отдавна не бех ходил по толкова на стръмно. Наздраве, Дрънслонче!
          Last edited by Trakatrak; 02.11.2020, 08:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Тарантул, щом ти е станало виното, сипи....
            някой да нареже.....
            Ехххх.......
            Наздраве....
            Мойто е черен отел, не става. Ще чакаш да се концентрира.

            Коментар


            • Добра вечер, дон Емилио. И добре дошъл и на д-р Лев
              А за всички - честит празник на будителите.

              Коментар


              • Тарантул, щом ти е станало виното, сипи....
                някой да нареже.....
                Ехххх.......
                Наздраве....
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Коо..?
                  Месец ..!
                  Аз да не съм кът жИлязо....За 3 месечно обучение става дума...
                  Наздраве !

                  пп Само не разбирам как си изкара почерпката, ОТНОВО.......
                  Добре, де! Първият месец четири като за начало и установяване на дружески взаимоотношения, а другите два по един.
                  Наздраве!

                  П.П. Биолози, кво да ни правиш
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Кви са тез семинари по един месец, бре!?
                    Наздраве!
                    Коо..?
                    Месец ..!
                    Аз да не съм кът жИлязо....За 3 месечно обучение става дума...
                    Наздраве !

                    пп Само не разбирам как си изкара почерпката, ОТНОВО.......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Нов съм тук и не ми се чете назад. Пия малко и рядко, но мога и поглъщам много алкохол ако реша, преди 15 години бях по-зле - ексцесивни запои правех понякога. Не съм стар, на средна възраст съм. Зависи от някои индивидуални особености и ензими в черния дроб.
                      Да почерпя една бутилка Мерло tnm - отдавна съм и обещал и 7 старопрамен бирички за Безимен.
                      Не знам каква е практиката тук, ще се уча в движение!
                      Нов, нов..., колко да си нов?!
                      То и "аз" съм нов, от лани, ма вече втора реколта давам.
                      Айде наздраве с един PCR - ПИЙ СИ РАКИЯТА!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кви са тез семинари по един месец, бре!?
                        Наздраве!

                        Чичо ти каза, че преди семинар са се купували по 5-6 презерватива.

                        Мислех, че 5-6 презерватива могат да се ползват, не повече от 5-6 пъти...

                        Много съм озадачен, ако биолог ми казва, че 5-6 презерватива се ползват по един месец... (повече от 6 пъти)... Съвременната наука, очевидно е мръднала доста напред... (чуденка)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Нов съм тук и не ми се чете назад. Пия малко и рядко, но мога и поглъщам много алкохол ако реша, преди 15 години бях по-зле - ексцесивни запои правех понякога. Не съм стар, на средна възраст съм. Зависи от някои индивидуални особености и ензими в черния дроб.
                          Да почерпя една бутилка Мерло tnm - отдавна съм и обещал и 7 старопрамен бирички за Безимен.
                          Не знам каква е практиката тук, ще се уча в движение!
                          Наздраве, Лъв!

                          П.П. Няма да е лошо, някакво мезе към мерлото да сложиш на масата.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            А едно време преди "семинарите' просто се купуваха по 5-6 презерватива.....
                            Кви са тез семинари по един месец, бре!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Нов съм тук и не ми се чете назад. Пия малко и рядко, но мога и поглъщам много алкохол ако реша, преди 15 години бях по-зле - ексцесивни запои правех понякога. Не съм стар, на средна възраст съм. Зависи от някои индивидуални особености и ензими в черния дроб.
                              Да почерпя една бутилка Мерло tnm - отдавна съм и обещал и 7 старопрамен бирички за Безимен.
                              Не знам каква е практиката тук, ще се уча в движение!

                              7 бири! Надценяваш ме, но заради теб - почвам!

                              Благодаря, приятелю! Живи и здрави - ти, семейство, роднини и приятели!

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Нов съм тук и не ми се чете назад. Пия малко и рядко, но мога и поглъщам много алкохол ако реша, преди 15 години бях по-зле - ексцесивни запои правех понякога. Не съм стар, на средна възраст съм. Зависи от някои индивидуални особености и ензими в черния дроб.
                                Да почерпя една бутилка Мерло tnm - отдавна съм и обещал и 7 старопрамен бирички за Безимен.
                                Не знам каква е практиката тук, ще се уча в движение!
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X