IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Убаво дее...
    Като няма 50 + годишно, ще се примиря с нещо 35 + годишно.....Мъкааа, но ще го преживея....
    Времето не работи в моя полза... ( ти знаеш за какво става реч... ) Така че, стара - млада няма значение - билетите за Португалия са поръчани...

    пп Бре, Тарантул кви ипотеки те гонят на стари години ?

    Наздраве !
    Коооо... Кака тамън я ударих в двата крака и ти пак я окрили с теа 35. Пък аз реших преди време да раздвижа един имот като го заложа ипотечно, че да предприема некои инициативи и сега го разкарах като тежест и ми е леко на душата. Малък риск, но си е риск. Особено в ковидна обстановка. Замина обаче.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Както вика Чичи "Кооо.... по-малка ли си била?" Еййй, пак не му излезе късметя на тва чичкотиквичко с неговите дъртофелни наклонения. Ше му се наложи да те изчака още година-две. Наздраве, Дрънмладо!
      Убаво дее...
      Като няма 50 + годишно, ще се примиря с нещо 35 + годишно.....Мъкааа, но ще го преживея....
      Времето не работи в моя полза... ( ти знаеш за какво става реч... ) Така че, стара - млада няма значение - билетите за Португалия са поръчани...

      пп Бре, Тарантул кви ипотеки те гонят на стари години ?

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мрънкало, няма да се сритвам! Направо ще те наритам под масата. Ще ти дам аз на теб 50+, свят ще ти се завие.
        Както вика Чичи "Кооо.... по-малка ли си била?" Еййй, пак не му излезе късметя на тва чичкотиквичко с неговите дъртофелни наклонения. Ше му се наложи да те изчака още година-две. Наздраве, Дрънмладо!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Тез лимони лично ли си ги брала от хабитатя Или чиче ти ги проводи дар от портокалия Ха, наздраве, мискини, май днес за последно действа ретроградния меркурий и после сме жик-так. Тургам една капама, че днес хапнах такава - не върви с виски, ма дреме ти
          Не май, ами направо си е така. На мен ми се наложи да имам активност делова баш в началото му, та се чудя откъде некоя изненада ше ме подпре, но засега всичко е добре. Преди малко ми се обадиха, че ми ликвидирана една скромна ипотека, коя само за притеснение висеше. Ще рече, време е да почерпа. Особено Кака според предпочитанията и тежненията й.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Тез лимони лично ли си ги брала от хабитатя Или чиче ти ги проводи дар от портокалия Ха, наздраве, мискини, май днес за последно действа ретроградния меркурий и после сме жик-так. Тургам една капама, че днес хапнах такава - не върви с виски, ма дреме ти
            Цитрусите са от съседна Елада, ама ментата точ в точ е от хабитатя - лично съм я нашмулила от ранчото "Каменния стълб", де се подвизава по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
            Наздраве, хаджи!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Тез лимони лично ли си ги брала от хабитатя Или чиче ти ги проводи дар от портокалия Ха, наздраве, мискини, май днес за последно действа ретроградния меркурий и после сме жик-так. Тургам една капама, че днес хапнах такава - не върви с виски, ма дреме ти
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Ей, на! Почерпете се... намерих едно буре в мазата:

                [ATTACH=CONFIG]n3671648[/ATTACH]
                Благодаря!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Да вметна риторично...

                  От кога се смята за комплимент това, че дамата пие повече от мъжа?

                  (пропуснал съм тая подробност)...

                  Той казваше: "жалко е, че не пие колкото едно време"...
                  със бре мискинин
                  Па и язе пия 1 бира(2л) цяла седмица и най-много една ракиена чаша вино.
                  Преди толкова до обяд, и вечер на твърдо, а на диско/хаус по 5-6-8 коктейла
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    П.П. Черпи един ром у Кръчмата, че нещо цял ден ми е сивкаво
                    Ей, на! Почерпете се... намерих едно буре в мазата:

                    Click image for larger version

Name:	havana-club.jpg
Views:	1
Size:	48.2 КБ
ID:	3671648


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      ХЕ ХЕ, избистрил си главата.
                      Още от вчера, ма тая нощ едното чаве мрънка и кашля, та сега се мъча с пепси да се оправя, щото не пия кайве, а едно виски ще ме приспи съвсем.
                      наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Чи те твойте запивки пълна документация значи имат. Това за пред жената, да поверва, че си свалил американчето само от масата.
                        А, чак толкова не, ама на всички снимки от брюксел, изключая тези от европарламата, дето нямат свински кюфтетата и всичко им е халал фууд, съ, все с чаша в ръка на фона на някоя забележителност (я женско дупе, я маса с метър и половина бира или коледен базар със свинско и без халал), та не мое да не се отрази. Иначе момата я няма на снимката, все пак мъжка солидарност имаме
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мрънкало, няма да се сритвам! Направо ще те наритам под масата. Ще ти дам аз на теб 50+, свят ще ти се завие.
                          Млада - младеничка! Почти на 30! Догодина ще ги навърши!

                          Така са дамите, със син-студент. Женят се млади, почти на 16...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ритай, ритай, недей чака теста. Само да не уцелиш Чиче, че ще го приеме като нишан. И че вече се изживяваш като 50+. И си му готова, стига да поеме частно прелитане до Южна Портукалия. Ама без да ти правят тест. Че току-виж излезал положителен. И ограничителен. Та теб ще те върна, а Чичи шти праща кадро с некоя друга 50+. Наздраве, Дрънполустолетничке!
                            Мрънкало, няма да се сритвам! Направо ще те наритам под масата. Ще ти дам аз на теб 50+, свят ще ти се завие.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              хехе, мани, недей му дава таквъз съвети, че пладите клончета обикновено са нависоко, лесно се кършат, а и боли при падането - е другарят Стоте мъникенки като презоби със синята субстанция и как си отиде мърцина. От ковида де, да не си помислиш, че е от катеренето по млади клончета
                              ХЕ ХЕ, избистрил си главата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Тогаз, се покатери на некое по - младо и жилаво клонче.

                                Струва ми се, че сравнението ти е неуместно...

                                Ако до сега не си Я намерил - иди да гониш дивото... Коя да намериш, ли? Разбира се - тази, върху клончето...

                                Преди десетилетия, моят шеф - готин човек, лека му пръст - казваше самокритично: "За какво ми е на тая възраст жена? За да ми сменя памперса, ли?"

                                Живееше в наследствена къща, с голям двор - идеален център! Сега там се намира 8-етажна жилищна кооперация с офиси и магазини... (на пръв поглед - няма връзка с темата..., но това е само привидно...) ...

                                Опитвам се да разбирам мъдростта, трупана с години от поколенията...


                                Коментар

                                Working...
                                X