IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Имам снимки ве, тарантул, само клипчета у ютюб няма, че съм забранил да ме качват за кеф на целокупното население, та си ги преброих оттам, за да съм сигурен Ти сега на мен ли ще вярваш, или на очите си
    Чи те твойте запивки пълна документация значи имат. Това за пред жената, да поверва, че си свалил американчето само от масата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ееее, посмали малко, ти толку не може ги преброиш, камо ли да ги запомниш. Например, пиши ги 7-8 бири, пък дано другите питиета минат покрай тях.
      Имам снимки ве, тарантул, само клипчета у ютюб няма, че съм забранил да ме качват за кеф на целокупното население, та си ги преброих оттам, за да съм сигурен Ти сега на мен ли ще вярваш, или на очите си
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Да не е било абсент, че там умопомрачението е жестоко Га бях в брюксел преди 2 години май беше, залупих 10-на бири, 3 големи вискита, половин кило греяно вино и 5-6 текили с две чашки абсент - така ме цепеше главата следващия ден, че ни брюксел гледах, ни нищо, пък до Брюж така и не стигнах, ма им събрах очите на белгийците, само дето не се провикнах булгаааар, булгаааар, като прихванах през кръста една пияна хамериканска девойка, де почти се строполи в скута ми, щото беше решила да танцува на масата
        Наздраве!
        Ееее, посмали малко, ти толку не може ги преброиш, камо ли да ги запомниш. Например, пиши ги 7-8 бири, пък дано другите питиета минат покрай тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Преблагодарна и дълбоко трогната съм от загрижеността ти. За да туширам надигащите се в теб опасения, ще си направя кръвен тест за повдигнатите симптоматики преди да те сритам по масата.
          Наздраве, Мрънкало!
          Ритай, ритай, недей чака теста. Само да не уцелиш Чиче, че ще го приеме като нишан. И че вече се изживяваш като 50+. И си му готова, стига да поеме частно прелитане до Южна Портукалия. Ама без да ти правят тест. Че току-виж излезал положителен. И ограничителен. Та теб ще те върна, а Чичи шти праща кадро с некоя друга 50+. Наздраве, Дрънполустолетничке!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Тогаз, се покатери на некое по - младо и жилаво клонче.
            хехе, мани, недей му дава таквъз съвети, че пладите клончета обикновено са нависоко, лесно се кършат, а и боли при падането - е другарят Стоте мъникенки като презоби със синята субстанция и как си отиде мърцина. От ковида де, да не си помислиш, че е от катеренето по млади клончета
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              ​​​​​И ти ли, Бруте! Знаеш кВо да търсиш!

              МноО станаАме на клона...

              За тях не е сигурно, дали подобен таргет е супер, ама така си мислим, де...


              ​​​​​​
              Тогаз, се покатери на некое по - младо и жилаво клонче.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Този коментар си го записвам като комплимент
                Наздраве!


                Да вметна риторично...

                От кога се смята за комплимент това, че дамата пие повече от мъжа?

                (пропуснал съм тая подробност)...

                Той казваше: "жалко е, че не пие колкото едно време"...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Е как мое ти се лепне нещо положително. То не мое да има привличане между + и +, требе си минуси .
                  Жалко че не пия кат едно време
                  Този коментар си го записвам като комплимент
                  Наздраве!


                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                    Тянкее.... и антирекламата е реклама.....

                    пп Нали знаеш, че таргета ми е 50 + годишни, млади кандидат баби За тях и това е супер...

                    Наздраве !
                    Пазиш си здравето ти ... Помъдрял си с годините
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Преди няколко часа говорих с двамата си най-добри приятели. На единият му свършила карантината, а другият в момента още е болен от короната. Горе-долу са добре, като се вземе предвид, че двамата са диабетици с придружаващи заболявания.

                      Дружно ме наплюха каква съм проклетия, дето дори коронавируса не ще ми направи посещение на добра воля. Пък ми се пишат на най-добри приятели.
                      Наздраве, тайфата!
                      Е как мое ти се лепне нещо положително. То не мое да има привличане между + и +, требе си минуси .
                      Жалко че не пия кат едно време
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                        Тянкее.... и антирекламата е реклама.....

                        пп Нали знаеш, че таргета ми е 50 + годишни, млади кандидат баби За тях и това е супер...

                        Наздраве !

                        ​​​​​И ти ли, Бруте! Знаеш кВо да търсиш!

                        МноО станаАме на клона...

                        За тях не е сигурно, дали подобен таргет е супер, ама така си мислим, де...


                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Преди няколко часа говорих с двамата си най-добри приятели. На единият му свършила карантината, а другият в момента още е болен от короната. Горе-долу са добре, като се вземе предвид, че двамата са диабетици с придружаващи заболявания.

                          Дружно ме наплюха каква съм проклетия, дето дори коронавируса не ще ми направи посещение на добра воля. Пък ми се пишат на най-добри приятели.
                          Наздраве, тайфата!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Шест презерватива за три месеца, няколко литра ракия, малко вино, уиски, текила и абсент за два месеца ... Сменяй ника.
                            Наздраве!


                            Тянкее.... и антирекламата е реклама.....

                            пп Нали знаеш, че таргета ми е 50 + годишни, млади кандидат баби За тях и това е супер...

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                              Ako e за 2 месеца ....може....
                              Шест презерватива за три месеца, няколко литра бира, малко вино, уиски, текила и абсент за два месеца ... Сменяй ника.
                              Наздраве!
                              Last edited by tnm; 03.11.2020, 12:53. Причина: Обърках напитките на Грую
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Да не е било абсент, че там умопомрачението е жестоко Га бях в брюксел преди 2 години май беше, залупих 10-на бири, 3 големи вискита, половин кило греяно вино и 5-6 текили с две чашки абсент - така ме цепеше главата следващия ден, че ни брюксел гледах, ни нищо, пък до Брюж така и не стигнах, ма им събрах очите на белгийците, само дето не се провикнах булгаааар, булгаааар, като прихванах през кръста една пияна хамериканска девойка, де почти се строполи в скута ми, щото беше решила да танцува на масата
                                Наздраве!


                                Ako e за 2 месеца ....може....

                                Коментар

                                Working...
                                X