IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как сте уважаеми дами и господа, Оцелявате ли от многото именни дни ?!
    Изтекоха, сега почивка до края на месеца
    Ей така се отърколи още една година като на майтап, одъртяваме малко по малко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Не те е срам! Изрично ти възложих високата длъжност да почерпиш от мое име. И разходите щех да покрия. С покривалото на забравата. Ама, то запънато, та чак спънато.
      Как ли пък няма да ме е срам!? Кака далновидна и знае, че ако почерпи заради теб, после ще пие една студена вода. Изворна.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ти па откога имаш празник? Я, да понатежи масата в такъв случай. Да се усети по примляскването. И уриганието.
        То вярно, че не ставаме по-млади , ама не го празнувам за първи път

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Не е добре около лелиният празник , таквиз обвинения да и подхвърляш . Земе се ядоса и те грабне ?!
          Тамън свикнах с близостта и паяжините ти и ти , сираче да ме оставиш Я се дръж прилично !
          Веднага я почерпи !
          Ти па откога имаш празник? Я, да понатежи масата в такъв случай. Да се усети по примляскването. И уриганието.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Къде го е онуй Безценно Мрънкало, че да почерпи!?
            Наздраве, за негово здраве!
            Не те е срам! Изрично ти възложих високата длъжност да почерпиш от мое име. И разходите щех да покрия. С покривалото на забравата. Ама, то запънато, та чак спънато.
            Last edited by Trakatrak; 19.01.2021, 00:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Живи и здрави да са именниците !
              Тарантул се скрил с надеждата друг(а) да почерпи със завързани мръвки и руйно вино, а той да мине с некой ушафф...
              Наздраве !
              Тарантул предупреди, че за празника ще е без достъп до артелната. Възложих на стиснатата кака да го отмени. Тънката му мисъл бе, дето каката яко запъната и нема да го охарчи. Пророк съм аз!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Хммм, вие там си смесвате паяжините от време на време ... Ама моето мнение си е мое, затова ще си позволя да не се съглася с теб
                Наздраве, lelq!
                Права си ! Както винаги
                Наздраве, tnm!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Имайки предвид , че споделям един ъгъл с инсекта и имам директни наблюдения, мойто инфо е меродавно. Няма да умре ни от глад , ни от жажда , та съчувстеието ти е ненужно
                  Наздраве , tnm !
                  Хммм, вие там си смесвате паяжините от време на време ... Ама моето мнение си е мое, затова ще си позволя да не се съглася с теб
                  Наздраве, lelq!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ще си умре от глад и жажда горката.
                    Наздраве!
                    Имайки предвид , че споделям един ъгъл с инсекта и имам директни наблюдения, мойто инфо е меродавно. Няма да умре ни от глад , ни от жажда , та съчувстеието ти е ненужно
                    Наздраве , tnm !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Ако продължаваш да се криеш, ще го усетиш в продължението на гърба.....

                      пп Инсектите добре си ги навързал, но де е тарантулката, дето ще ти изпие мозъка....
                      Ще си умре от глад и жажда горката.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Наздраве , Кръчма и весел празник !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Аз по гърба си усещам. Имам ли да пълзят мравки, некоя кака ме дебне. Пърхат ли пеперуди, некое моме ме заглежда. Скачат ли скакалци, некое чиче ме търси да работа вместо него. Натежат ли бръмбари, некоя леля ме вика акъл да й давам. Това последното най го мога. Ама, после гледам се не весвам две-три седмици. Докато лелите осъзнаят, че грешката е в тях.
                          Не е добре около лелиният празник , таквиз обвинения да и подхвърляш . Земе се ядоса и те грабне ?!
                          Тамън свикнах с близостта и паяжините ти и ти , сираче да ме оставиш Я се дръж прилично !
                          Веднага я почерпи !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Живи и здрави да са именниците !
                            Тарантул се скрил с надеждата друг(а) да почерпи със завързани мръвки и руйно вино, а той да мине с некой ушафф...
                            Наздраве !

                            Айде , аз ще черпя от името на адашката , да оправдая надеждите Click image for larger version

Name:	файл (13).jpeg
Views:	1
Size:	8.4 КБ
ID:	3702742 ма не забравяйте и вие нещо да и дадете , че да ви мирна годината

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Аз по гърба си усещам. Имам ли да пълзят мравки, некоя кака ме дебне. Пърхат ли пеперуди, некое моме ме заглежда. Скачат ли скакалци, некое чиче ме търси да работа вместо него. Натежат ли бръмбари, некоя леля ме вика акъл да й давам. Това последното най го мога. Ама, после гледам се не весвам две-три седмици. Докато лелите осъзнаят, че грешката е в тях.
                              Ако продължаваш да се криеш, ще го усетиш в продължението на гърба.....

                              пп Инсектите добре си ги навързал, но де е тарантулката, дето ще ти изпие мозъка....

                              Коментар


                              • Живи и здрави да са именниците !
                                Тарантул се скрил с надеждата друг(а) да почерпи със завързани мръвки и руйно вино, а той да мине с некой ушафф...
                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X