IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Вчера бях къде 2 часа навън - свеж въздух, фъркат едни бели снежинки ... Днес прочетох, че у хабитатя било най-студено - някви си там - 15 градуса по Целзий. 4i40 ще излезе прав, дека съм тюленче
    Наздраве, Преци!
    Ами ако си била родена зимата, - сега през студеното може да ти е файско (нещо като приятно)
    Браво, оцелявате значи. Май трябва да завъдиш някое голямо куче, някое "овчарче" да се радва и то из дългите разходки, че покрай тези белоснежни природи може и мечки да придремват
    Добрютро на всички.

    ps. за мой срам, май прихващам от мечките- основно на сън ме избива през студа Отвътре, от топлото
    Last edited by precakanoto; 20.01.2021, 09:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Тръшкай се от яд! Черпавки те чакат.... да сдадеш по списък.

      Ти се тръшкай от яд. Докато ти в неделя рина снега от двора пред кочинката, аз си развявах някои части от тялото на Узана. Сал 5 патрулни коли на нашата полиция ни пази се бяха позиционирали в района с цял "разваляне на пари" сред присъстващите.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Главният ти мозък се е изгладил като билярдна топка. Да се надяваме, че поне гръбначния все още е наред, та да поеме част от функциите на главния.
        Наздраве, Мрънкало!
        Тръшкай се от яд! Черпавки те чакат.... да сдадеш по списък.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Почивка за теб. Нас Кака ше ни черпи ката ден до отмала. Що много дълго е пропускала и сега ще компенсира. Чакат ни луди дни и нощи. Пък китайската нова година също се задава. Кака ше се прави на ламя, пардон, дракон. Отива й. Заради дългата опашка.
          Главният ти мозък се е изгладил като билярдна топка. Да се надяваме, че поне гръбначния все още е наред, та да поеме част от функциите на главния.
          Наздраве, Мрънкало!

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Как сте уважаеми дами и господа, Оцелявате ли от многото именни дни ?!
            Изтекоха, сега почивка до края на месеца
            Ей така се отърколи още една година като на майтап, одъртяваме малко по малко
            Почивка за теб. Нас Кака ше ни черпи ката ден до отмала. Що много дълго е пропускала и сега ще компенсира. Чакат ни луди дни и нощи. Пък китайската нова година също се задава. Кака ше се прави на ламя, пардон, дракон. Отива й. Заради дългата опашка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Как сте уважаеми дами и господа, Оцелявате ли от многото именни дни ?!
              Изтекоха, сега почивка до края на месеца
              Ей така се отърколи още една година като на майтап, одъртяваме малко по малко
              Вчера бях къде 2 часа навън - свеж въздух, фъркат едни бели снежинки ... Днес прочетох, че у хабитатя било най-студено - някви си там - 15 градуса по Целзий. 4i40 ще излезе прав, дека съм тюленче
              Наздраве, Преци!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Как сте уважаеми дами и господа, Оцелявате ли от многото именни дни ?!
                Изтекоха, сега почивка до края на месеца
                Ей така се отърколи още една година като на майтап, одъртяваме малко по малко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Не те е срам! Изрично ти възложих високата длъжност да почерпиш от мое име. И разходите щех да покрия. С покривалото на забравата. Ама, то запънато, та чак спънато.
                  Как ли пък няма да ме е срам!? Кака далновидна и знае, че ако почерпи заради теб, после ще пие една студена вода. Изворна.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ти па откога имаш празник? Я, да понатежи масата в такъв случай. Да се усети по примляскването. И уриганието.
                    То вярно, че не ставаме по-млади , ама не го празнувам за първи път

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Не е добре около лелиният празник , таквиз обвинения да и подхвърляш . Земе се ядоса и те грабне ?!
                      Тамън свикнах с близостта и паяжините ти и ти , сираче да ме оставиш Я се дръж прилично !
                      Веднага я почерпи !
                      Ти па откога имаш празник? Я, да понатежи масата в такъв случай. Да се усети по примляскването. И уриганието.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Къде го е онуй Безценно Мрънкало, че да почерпи!?
                        Наздраве, за негово здраве!
                        Не те е срам! Изрично ти възложих високата длъжност да почерпиш от мое име. И разходите щех да покрия. С покривалото на забравата. Ама, то запънато, та чак спънато.
                        Last edited by Trakatrak; 18.01.2021, 23:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Живи и здрави да са именниците !
                          Тарантул се скрил с надеждата друг(а) да почерпи със завързани мръвки и руйно вино, а той да мине с некой ушафф...
                          Наздраве !
                          Тарантул предупреди, че за празника ще е без достъп до артелната. Възложих на стиснатата кака да го отмени. Тънката му мисъл бе, дето каката яко запъната и нема да го охарчи. Пророк съм аз!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Хммм, вие там си смесвате паяжините от време на време ... Ама моето мнение си е мое, затова ще си позволя да не се съглася с теб
                            Наздраве, lelq!
                            Права си ! Както винаги
                            Наздраве, tnm!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Имайки предвид , че споделям един ъгъл с инсекта и имам директни наблюдения, мойто инфо е меродавно. Няма да умре ни от глад , ни от жажда , та съчувстеието ти е ненужно
                              Наздраве , tnm !
                              Хммм, вие там си смесвате паяжините от време на време ... Ама моето мнение си е мое, затова ще си позволя да не се съглася с теб
                              Наздраве, lelq!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ще си умре от глад и жажда горката.
                                Наздраве!
                                Имайки предвид , че споделям един ъгъл с инсекта и имам директни наблюдения, мойто инфо е меродавно. Няма да умре ни от глад , ни от жажда , та съчувстеието ти е ненужно
                                Наздраве , tnm !

                                Коментар

                                Working...
                                X