IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ти си ренегаддд! Тамън я затиснахме да замълчи и да не фучи, тя пак ше се измъкне през хлабавото звено. Затегни го тоя колан, не си ли гледал филми как се ловят вещици. И се накичи с орлови пера. Размахай томахавката. Да я видим тогава тая Кака. А пък аз ще се хиля иззад ъгъла на кръчмата.
    Не, само съм гад !
    Айде деди на разходка....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Тези твои инсинуации ще ме турят пак на мерника на Тянка....
      Аз се разграничавам....
      Наздраве !
      Ти си ренегаддд! Тамън я затиснахме да замълчи и да не фучи, тя пак ше се измъкне през хлабавото звено. Затегни го тоя колан, не си ли гледал филми как се ловят вещици. И се накичи с орлови пера. Размахай томахавката. Да я видим тогава тая Кака. А пък аз ще се хиля иззад ъгъла на кръчмата.

      Коментар


      • Тези твои инсинуации ще ме турят пак на мерника на Тянка....
        Аз се разграничавам....
        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Днес беше убав ден за българската демокрация..
          Горих вещици на вилата.....( няма никакъв тарантулски смисъл...) Този ден е 20.03, но тази година времето се изкилифинчи.
          Топъл и бурен вятър само за огън.
          Къпах се, повторих, парфюмирах се и ще спя в хола....Миризмата на горена шума се стели около мен...Кеф !

          Наздраве с 30 !
          Кака Яка затова ли не фучи с метлата наоколо? Сигур си изгорил метличината и й е останала сал тояжката. Предлагам да седим на барем една тояга разстояние от маскирани като барманки каки. Още повече, че от мъка и притеснения ше вземе да стане трезвеничка и нас да зарази с ухапване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Майката природа затова му е дала 4 крака, да се държи здраво на тях и да не прилича на чичо дори когато се е слял с пейзажа на дивото
            Прав си, Чиче кога се напие, вероятно и на четири крака не може се държи. Освен кога позата “четири крака" не му служи да се провре под нечия пола.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Така като гледам, може да се очовечи, само ако излочи бъчвата. Ще заприлича на Чиче след 2х30.
              Майката природа затова му е дала 4 крака, да се държи здраво на тях и да не прилича на чичо дори когато се е слял с пейзажа на дивото

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Надеждата е голяма глупост . Няма как , животинка да се очовечи , без значение срока . А не е и нужно . Достатъчно "хора" има
                Очовечи имах предвид да се приспособи към емоциите и навиците на стопанина.
                Ми то каква надежда, темата не ли кръчмарска. Ако стане и философска, по-добре да минем с наздраве.

                Коментар


                • Днес беше убав ден за българската демокрация..
                  Горих вещици на вилата.....( няма никакъв тарантулски смисъл...) Този ден е 20.03, но тази година времето се изкилифинчи.
                  Топъл и бурен вятър само за огън.
                  Къпах се, повторих, парфюмирах се и ще спя в хола....Миризмата на горена шума се стели около мен...Кеф !

                  Наздраве с 30 !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    [ATTACH=CONFIG]temp_15763_1611488869246_7[/ATTACH]За теб винаги Добро утро !

                    https://m.youtube.com/watch?v=0xQGmTC_jq8
                    Парчето бива, но напитката не е в моето амплоа. Нещо почна ме работиш като Кака. Нещо сте се наговорили, а?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Хубаво е мъничето, ще стане куче от него Нека разнася 2-3г. чехли и пантофи - да расте щастливо и накрая ще се очовечи
                      Така като гледам, може да се очовечи, само ако излочи бъчвата. Ще заприлича на Чиче след 2х30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Хубаво е мъничето, ще стане куче от него Нека разнася 2-3г. чехли и пантофи - да расте щастливо и накрая ще се очовечи
                        Надеждата е голяма глупост . Няма как , животинка да се очовечи , без значение срока . А не е и нужно . Достатъчно "хора" има

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Нека й яде пантофите! И марковите обувки. И чадърите. И бъчвето да отпушва, та да се налочи за сметка на стопанката.

                          Хубаво е мъничето, ще стане куче от него Нека разнася 2-3г. чехли и пантофи - да расте щастливо и накрая ще се очовечи
                          Last edited by precakanoto; 24.01.2021, 15:58.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Я, не се излагай. Сипи нещо крепко, щото викендът изтича.
                            За теб винаги Добро утро !

                            ​​​​​​​https://m.youtube.com/watch?v=0xQGmTC_jq8

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Ооитвам да си представя какво би се получило при затапване на цевта и следващо предизвикване на детонация... Едва ли тапата ще може да излети, преди куршума. Вероятно, за част от секундата цевта ще се разпука, подобно скелета на отворен чадър...

                              Както си започнал поста ти - при подобна ситуация, едва ли ще има какво да се чисти...
                              Не й давай акъл. Нека си гърми на воля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ще чистиш, ако има какво. Първо си пречисти помислите, после намеренията и накрая спестовната сметка като съответно почерпиш целата кръчма, че и съседната тема с примляскванията какво щат жените, та да ни паднат в ногите. Колкото до карабината, взел съм съответни мерки. Затапена е с пластмасова тапа от българско шампанско. А да те видим, как ще я оттапиш. Здраве да е кога дърпаш тапата!


                                Ооитвам да си представя какво би се получило при затапване на цевта и следващо предизвикване на детонация... Едва ли тапата ще може да излети, преди куршума. Вероятно, за част от секундата цевта ще се разпука, подобно скелета на отворен чадър...

                                Както си започнал поста ти - при подобна ситуация, едва ли ще има какво да се чисти...

                                Коментар

                                Working...
                                X