IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Молам та, уреди и мен бедняка с едно кученце, де търси, па и намира трюфели. Влез ми в положението, направи ме крал на трюфела.Искам и аз да хода по гората, да копам, да се калам, да се цапам и накрай да се въргалам от кеф с трюфелче в ръка. А дали нема некоя порода кучета златотърсачи? Провери, молам та. Наздраве, Дрънкучкарке!

    От трюфела по-ценно има ли? Единият (по-малко от юмруче) струва поне 300 евро - нагоре...

    Златото залезе. ВземИ си го (умно) да ти "копа" койни ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Кучето ще е мое. От там следва, че то няма да носи, да дава и да подарява. Само ще прибира.
      Наздраве, Мрънкало!
      Молам та, уреди и мен бедняка с едно кученце, де търси, па и намира трюфели. Влез ми в положението, направи ме крал на трюфела.Искам и аз да хода по гората, да копам, да се калам, да се цапам и накрай да се въргалам от кеф с трюфелче в ръка. А дали нема некоя порода кучета златотърсачи? Провери, молам та. Наздраве, Дрънкучкарке!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Кучето ще е мое. От там следва, че то няма да носи, да дава и да подарява. Само ще прибира.
        Наздраве, Мрънкало!
        Тъй, тъй....
        Ще е малко закръглено( щот ще те тормози да яде и по нощите), малко лениво ( щот ще дреме на дивана и ще ръмжи ако му е тесничко...), малко мързеливо ( щот няма да му се разкарва по габровските чукари )... С една дума - ще сте си лика прилика.....
        Айде честито !

        пп Ако бях на мястото на по-важната част от семейството, щях да наредя - само ако се впряга и оре ....( Както Кака копа...)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Същинско габровче ще го възпиташ. Ма, дано поне носи некой трюфел в уста, заделен от реколтата на стопанката. Она кога разбере как я изработва, сама ше го гръмне. Наздраве, Дрънгръмче!
          Кучето ще е мое. От там следва, че то няма да носи, да дава и да подарява. Само ще прибира.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Че у ваше село има ли трюфели? Чувал съм, че само в Добруджа има, ма ти и натам имаш връзки

            абе, къде е лелчето?
            Почти в цяла България има трюфели. Мисля, че най-много има в Лудогорието.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Хммм, това ме навежда на мисълта, че мога да ти изпращам дзвера от време навреме, кога се веселиш с приятели и роднини. То ще проси, те ще го хранят ...
              Наздраве, Мрънкало!
              Същинско габровче ще го възпиташ. Ма, дано поне носи некой трюфел в уста, заделен от реколтата на стопанката. Она кога разбере как я изработва, сама ше го гръмне. Наздраве, Дрънгръмче!

              Коментар


              • Че у ваше село има ли трюфели? Чувал съм, че само в Добруджа има, ма ти и натам имаш връзки

                абе, къде е лелчето?
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Е кой ще гони дивите прасета.


                  А стана ми ясно , търсиш си дружка да си пърхорите у кревата.
                  Кви прасита, бре!? Тази порода птичари и трюфелджии.
                  Наздраве, сър Събев!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Даже ги угояват зарад нея, та да изкара от виетнамците некоя донга за месната заготовка. Пресметлива габроска! Наздраве, Дрънгабросче!
                    Хммм, това ме навежда на мисълта, че мога да ти изпращам дзвера от време навреме, кога се веселиш с приятели и роднини. То ще проси, те ще го хранят ...
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Кантарът ще покаже кое добиче ще се позиционира в кочинката. Дала съм поръчка за най-дебелото от белите прошарени с карамел.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Е кой ще гони дивите прасета.


                      А стана ми ясно , търсиш си дружка да си пърхорите у кревата.
                      Last edited by Todor Sabev; 24.02.2021, 23:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кантарът ще покаже кое добиче ще се позиционира в кочинката. Дала съм поръчка за най-дебелото от белите прошарени с карамел.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Даже ги угояват зарад нея, та да изкара от виетнамците некоя донга за месната заготовка. Пресметлива габроска! Наздраве, Дрънгабросче!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Мааалейййй, Крюела пак е събрала нещастни палета и се готви да ги дере, за да си направи контохче. Нема допуснем това. Ще я метнем и пробутаме плюшени дзверове, да се бори с тях и да ги корми. Спасете малките сладурчета! Не ги оставяйте на таз кожодерка. Наздраве за праведното дело!
                          Кантарът ще покаже кое добиче ще се позиционира в кочинката. Дала съм поръчка за най-дебелото от белите прошарени с карамел.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                            Един от дзверовете е мой.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Мааалейййй, Крюела пак е събрала нещастни палета и се готви да ги дере, за да си направи контохче. Нема допуснем това. Ще я метнем и пробутаме плюшени дзверове, да се бори с тях и да ги корми. Спасете малките сладурчета! Не ги оставяйте на таз кожодерка. Наздраве за праведното дело!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ти па като се правиш на сламена дворянка, какво си натовари от разкошната жизнь. Едни мушката ти са на балконя и се налага сама да ги прекопваш, що только двама крепостни. И то единият боледува, че да се измъкне от тормозя, а другият направо в столнината забегна. Колкото до храненика, де требваше да те охранява, го умори без време. А никой друг храненик не е завъртял опашка покрай теб, щото знае каква експлоатация го чака - да го водиш на разходка до кафенето и да го черпиш едно капучино, ама кво останало на дънцето на пластмасата. Пфу, стисната знатна кака без в двора да има барем парички посадени.
                              П.п. Разгневеното блато те дебне гневно и чака да дойде момента за апартамента, демек да ти се оберат суджуците от терасата и вината от мазата. Чиче ще нахлуе начело на тълпата със сопа от дюля и ще крещи "Върни ми профуканото по Портукалия!" Не е лесно да си знат във времена на преврат.
                              А! Е това е по- по мъжки, накрая.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ти па като се правиш на сламена дворянка, какво си натовари от разкошната жизнь. Едни мушката ти са на балконя и се налага сама да ги прекопваш, що только двама крепостни. И то единият боледува, че да се измъкне от тормозя, а другият направо в столнината забегна. Колкото до храненика, де требваше да те охранява, го умори без време. А никой друг храненик не е завъртял опашка покрай теб, щото знае каква експлоатация го чака - да го водиш на разходка до кафенето и да го черпиш едно капучино, ама кво останало на дънцето на пластмасата. Пфу, стисната знатна кака без в двора да има барем парички посадени.
                                П.п. Разгневеното блато те дебне гневно и чака да дойде момента за апартамента, демек да ти се оберат суджуците от терасата и вината от мазата. Чиче ще нахлуе начело на тълпата със сопа от дюля и ще крещи "Върни ми профуканото по Портукалия!" Не е лесно да си знат във времена на преврат.


                                Един от дзверовете е мой.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X