IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	99.jpg
Views:	1
Size:	9.9 КБ
ID:	3724673


    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	88.jpg
Views:	1
Size:	17.6 КБ
ID:	3724670


      Наздраве ..............

      Коментар


      • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

        O, 10, цели десет хиляди са като манна небесна на Албена. Тарантулата ще им се радва
        Тези екземплярчета-бретони на снимката, са да ги изядеш от раз

        Не вземай мъжко, хвърчат без мозък 4-5 години като хеликоптер а може и кола да го удари.
        Наздравe
        И добра ви вечер
        Добра ти вечер! Десет години гледах такова добиче и до болка съм запозната с номерата им. Благодаря за съвета и наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Що пък да са десет хилките? Ако има изглед към море, ако плажът наблизо се стеле, може и сто хилтита да е. Надявам се да си инвестирала разумно, а не да си чакала и лежала на роднински придобивки. За кво губиш време по форума, ако не си сложила некое парцелче в джоба! Здраве да е!
          Аз у Албена не инвестирам. Там си имам една вила и тя ми е свръх достатъчна Наздраве, Мрънкало!




          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Чукче, ти пътните табели не може ли ги прочете? Че ще ми караш да те упътвам? Пък с тез хипотетични 10 хиляди лева, кое по-напред в Албена?
            Наздраве!
            O, 10, цели десет хиляди са като манна небесна на Албена. Тарантулата ще им се радва
            Тези екземплярчета-бретони на снимката, са да ги изядеш от раз

            Не вземай мъжко, хвърчат без мозък 4-5 години като хеликоптер а може и кола да го удари.
            Наздравe
            И добра ви вечер
            Last edited by malkia Muk; 26.02.2021, 21:32.
            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Чукче, ти пътните табели не може ли ги прочете? Че ще ми караш да те упътвам? Пък с тез хипотетични 10 хиляди лева, кое по-напред в Албена?
              Наздраве!
              Що пък да са десет хилките? Ако има изглед към море, ако плажът наблизо се стеле, може и сто хилтита да е. Надявам се да си инвестирала разумно, а не да си чакала и лежала на роднински придобивки. За кво губиш време по форума, ако не си сложила некое парцелче в джоба! Здраве да е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Копането си го запази. На мен харизай шумолящото и ми покажи пътя за Албена. Там ще те спомена с.... недоумение. Уж зла кака, пък така да се раздава. Все тъй да го бъде! Наздраве, Дрънпаралийке!
                Чукче, ти пътните табели не може ли ги прочете? Че ще ми караш да те упътвам? Пък с тез хипотетични 10 хиляди лева, кое по-напред в Албена?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Тя се колебае да ти предложи 3 декара на Лазурния бряг, къде Франция, защото си щял да ги откажеш... , но аз мисля, че би ги приел с благодарност, въпреки че не е съвсем близо...
                  Па ще пътувам щом се налага. Рентирането е взискателна работа. Нека само ги даде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Декарите у Чужденеция не са като декарите у хабитатя. Там са по-големи поне с няколко квадрата. Но ..., и там мога да те пусна да копаш. Царевица или слънчоглед. Редът е дълъг от изгрев до залез слънце.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Копането си го запази. На мен харизай шумолящото и ми покажи пътя за Албена. Там ще те спомена с.... недоумение. Уж зла кака, пък така да се раздава. Все тъй да го бъде! Наздраве, Дрънпаралийке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Бъди ларж, осребри ми три декаря у Чужденеция и прати сумата по доверено лице. Това за мев са ценни указания. Здраве да е!
                      Декарите у Чужденеция не са като декарите у хабитатя. Там са по-големи поне с няколко квадрата. Но ..., и там мога да те пусна да копаш. Царевица или слънчоглед. Редът е дълъг от изгрев до залез слънце.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Бъди ларж, осребри ми три декаря у Чужденеция и прати сумата по доверено лице. Това за мев са ценни указания. Здраве да е!

                        Тя се колебае да ти предложи 3 декара на Лазурния бряг, къде Франция, защото си щял да ги откажеш... , но аз мисля, че би ги приел с благодарност, въпреки че не е съвсем близо...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Заделих ти 3 дка у хабитатя където да си копаш на воля. От мен ще получиш ценни указания
                          Наздраве!
                          Бъди ларж, осребри ми три декаря у Чужденеция и прати сумата по доверено лице. Това за мев са ценни указания. Здраве да е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Молам та, уреди и мен бедняка с едно кученце, де търси, па и намира трюфели. Влез ми в положението, направи ме крал на трюфела.Искам и аз да хода по гората, да копам, да се калам, да се цапам и накрай да се въргалам от кеф с трюфелче в ръка. А дали нема некоя порода кучета златотърсачи? Провери, молам та. Наздраве, Дрънкучкарке!
                            Заделих ти 3 дка у хабитатя където да си копаш на воля. От мен ще получиш ценни указания
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Тъй, тъй....
                              Ще е малко закръглено( щот ще те тормози да яде и по нощите), малко лениво ( щот ще дреме на дивана и ще ръмжи ако му е тесничко...), малко мързеливо ( щот няма да му се разкарва по габровските чукари )... С една дума - ще сте си лика прилика.....
                              Айде честито !

                              пп Ако бях на мястото на по-важната част от семейството, щях да наредя - само ако се впряга и оре ....( Както Кака копа...)
                              По-важната част от семейството свикна да му се обръща повече внимание. Подозирам, че сега известно време ще страда. Ама пак ще свикне, де.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Има разни трюфели с понижителни характеристики. У нас са предимно от евтинките. Златото е с непреходна стойност. Койна е велико подвеждане, което нема да завърши на добре. Но някои ще се напечелят междувременно. Аз не участвам.

                                Има и "лъжлив" трюфел, който е отровен, ама да не взема сега да дам грешен ход на дискусията... Вие си знаете... Препоръки не давам! Бъдете умни, за да сте ... живи (и здрави)!

                                Коментар

                                Working...
                                X