IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ся, ако искаме да сме прецизни, сбирщината е от махали и колиби, а не от села. Така е, ама пак ти казвам, че не е удачно да се влачат разни камиони в 30 км градска част по две успоредни улици.

    За другите градове не мога да правя коментари. Когато набутат някои по високите стъпала на властта, с условието да продължи в душата и сърцето си да е местен, и на тяхната улица ще изгрее слънце.

    Виждала съм цялото трасе на подхода към тунела на артия, но за съжаление не помня котите. По спомен надморската височина на тръбата ще е някъде около 1100- 1200 м надморска височина /мисля/. Проходът е висок около 1300 м. надморска височина. За сто метра толку напъни не са ми оправдани, ама найсе. Вярно, самият тунел ще е дълъг около 4 км, но докато се стигне до него през зимата, пак ще са едни снегове и виелици. Важното в случая обаче е, че на търновци им е зле

    Наздраве!
    Мерси, тнм, трасето и аз съм го гледал по карти - има един форум на скайскрейпърсити и там дават доста добро инфо за какво ли не в строителството. Интересно ми беше дали такова трасе през прохода на републиката не е по-логичното и правилното. Иначе всяка инвестиция в инфраструктура си е супер, а за цената си този тунел наистина е много добра инвестиция (удивен съм колко е евтин, сигурно нещо от габровци ги е прихванало )
    Да не отплесвам де - наздраве с квото там ви е благо на душата!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      пак ти казвам, че не е удачно да се влачат разни камиони в 30 км градска част по две успоредни улици.
      В целия град само две успоредни улици ли имат тея стиски. То бива стипци бива, ама чак пък толкоз? Вземем от кръчмата им подарим една прека. Прашна или кална, но с коловози. Да затъват из нея кога не им се ходи на работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тези мушката преди сто години, бре!!! Вече не помня кога успях да им видя сметката.
        Наздраве, Мрънкало!

        П.П. Завивай се под юргана и кротувай, че днес освен сняг, Господ пуска и змиите от дупките. Па и някоя самодива мое те награби в движение. Предвид деликатния ти физически и ментален здравен статус, таковата въздействие може ти се отрази отрицателно
        Това ли ти е благата вест за днес? Че си уморила и мушкатата? Колкото до змиите, гледам отдавна са наизлезли. И самодивите се щурат като халтави.
        Честит празник на кръчмата! Баш от Благовещение нещата май ще тръгнат на добро. Времето се оправя. Ще рече, време е и борсата да тръгне нагоре. Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ама, аз така си ги редя за авторитет, бе, за самочувствие. Ти намери за кво да се вържеш. Нима поверва, че Кака е пресаждала некогаш си мушката. Просто зема кофичката с цвекята и я слага в по-голема. Това е то грижа и усърдие. Така чееее.... бъди далновиден и не се връзвай на сека лакърдия.
          Тези мушката преди сто години, бре!!! Вече не помня кога успях да им видя сметката.
          Наздраве, Мрънкало!

          П.П. Завивай се под юргана и кротувай, че днес освен сняг, Господ пуска и змиите от дупките. Па и някоя самодива мое те награби в движение. Предвид деликатния ти физически и ментален здравен статус, таковата въздействие може ти се отрази отрицателно
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Па Габрово отдавна не е голям град, без да искам да те обиждам, а и по принцип е сбирщайн от села, релано градът, в градската му част сигурно е към 20 000 жители? Или греша? Търново е по-голям град, а няма обход, да не говорим, че е и в пъти по-натоварен? Пловдив няма източен обход, Варна няма никакъв обход, на Бургас сега строят северния обход, а южен няма и т.н. Затова питам - освен кривоглавия (сигурно ще му направите паметник до рачо ковача, и с право), има ли друга причина да се прави обход на Габрово и тунел под Шипка, а не да се мине през Прохода на Републиката. ЧИсто като топография ме интересува, местната селска чест кой е по-по-най (всеизвестно, е че от Витоша по-висока немЪ) не ме вълнува особено
            Наздраве, тнм
            Ся, ако искаме да сме прецизни, сбирщината е от махали и колиби, а не от села. Така е, ама пак ти казвам, че не е удачно да се влачат разни камиони в 30 км градска част по две успоредни улици.

            За другите градове не мога да правя коментари. Когато набутат някои по високите стъпала на властта, с условието да продължи в душата и сърцето си да е местен, и на тяхната улица ще изгрее слънце.

            Виждала съм цялото трасе на подхода към тунела на артия, но за съжаление не помня котите. По спомен надморската височина на тръбата ще е някъде около 1100- 1200 м надморска височина /мисля/. Проходът е висок около 1300 м. надморска височина. За сто метра толку напъни не са ми оправдани, ама найсе. Вярно, самият тунел ще е дълъг около 4 км, но докато се стигне до него през зимата, пак ще са едни снегове и виелици. Важното в случая обаче е, че на търновци им е зле

            Наздраве!

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Ако беше метеоролог щях да ти честитя професионалния празник днес, ама сега като се справяш по-добре от тях за снега, само едно наздраве мога да ти кажа
              Наздраве, Преци, пък може да ме поздравиш като метролог в кръчмата, що меря кой колко трябва да поеме, за да се отреже.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ше ти дойде и на теб акълът в главата, поне когато не си я отрезал у кръчмата. От работа доволстват само работохолиците. Нека им я оставим да я свършат. За останалите рахатът е у кревата.
                Ако беше метеоролог щях да ти честитя професионалния празник днес, ама сега като се справяш по-добре от тях за снега, само едно наздраве мога да ти кажа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Нахитрял е тарантулчо Мързелът двигател на прогреса. Ай надраве, да отблъснем вируса.
                  Ше ти дойде и на теб акълът в главата, поне когато не си я отрезал у кръчмата. От работа доволстват само работохолиците. Нека им я оставим да я свършат. За останалите рахатът е у кревата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Аа, снегът го оставих вчера да си лежи кротко и напоително. Що да го гона като сам ще избега до неколко дена.
                    Нахитрял е тарантулчо Мързелът двигател на прогреса. Ай надраве, да отблъснем вируса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Нека изчисти снега, че с тия много крака да не се пързаля поне Здрав дух в драво тяло дет се казва
                      Аа, снегът го оставих вчера да си лежи кротко и напоително. Що да го гона като сам ще избега до неколко дена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Суууус, спри се бре !
                        Шъ земеш да се преработиш, шъ ти се секне кръстчето и разтупа сърчицето....

                        пп Здрав да си !
                        Ама, аз така си ги редя за авторитет, бе, за самочувствие. Ти намери за кво да се вържеш. Нима поверва, че Кака е пресаждала некогаш си мушката. Просто зема кофичката с цвекята и я слага в по-голема. Това е то грижа и усърдие. Така чееее.... бъди далновиден и не се връзвай на сека лакърдия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Всеки по-голям град трябва да има обходен път. Не е практично големи камиони да се разхождат през цялото населено място.

                          За тунелът тактично ще си замълча, щото Арахната ще рече, че съм заинтересована страна с конкурентен бизнес
                          Наздраве !
                          Па Габрово отдавна не е голям град, без да искам да те обиждам, а и по принцип е сбирщайн от села, релано градът, в градската му част сигурно е към 20 000 жители? Или греша? Търново е по-голям град, а няма обход, да не говорим, че е и в пъти по-натоварен? Пловдив няма източен обход, Варна няма никакъв обход, на Бургас сега строят северния обход, а южен няма и т.н. Затова питам - освен кривоглавия (сигурно ще му направите паметник до рачо ковача, и с право), има ли друга причина да се прави обход на Габрово и тунел под Шипка, а не да се мине през Прохода на Републиката. ЧИсто като топография ме интересува, местната селска чест кой е по-по-най (всеизвестно, е че от Витоша по-висока немЪ) не ме вълнува особено
                          Наздраве, тнм
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Я един въпрос към тнм - за чий го направиха този обход на Габрово и най-вече - защо се напъват за този тунел под Шипка? Не че съм запознат с топографията, ама няма ли да е по-правилно да мине през прохода на Републиката и да е по-евтино и по-кратко и бързо? Освен че кривоглавия е от Габрово, друга причина за този път оттам не виждам - или греша?
                            Наздраве!
                            Всеки по-голям град трябва да има обходен път. Не е практично големи камиони да се разхождат през цялото населено място.

                            За тунелът тактично ще си замълча, щото Арахната ще рече, че съм заинтересована страна с конкурентен бизнес
                            Наздраве !

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Я един въпрос към тнм - за чий го направиха този обход на Габрово и най-вече - защо се напъват за този тунел под Шипка? Не че съм запознат с топографията, ама няма ли да е по-правилно да мине през прохода на Републиката и да е по-евтино и по-кратко и бързо? Освен че кривоглавия е от Габрово, друга причина за този път оттам не виждам - или греша?
                              Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Суууус, спри се бре !
                                Шъ земеш да се преработиш, шъ ти се секне кръстчето и разтупа сърчицето....

                                пп Здрав да си !
                                Нека изчисти снега, че с тия много крака да не се пързаля поне Здрав дух в драво тяло дет се казва

                                Коментар

                                Working...
                                X