IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Цървулките си ги провесвам на габъро, шо много шума има и попива. Па може и некое жълъдче да се откъсне доде простирам праните цървулки. Но за твойте килоти место нема се намери. Требва на Бузлуджа на паметника отгори да ги проснеш. Здраве да е!
    Добре е, че в темата няма концентрирани много лингвисти/ки. В противен случай щяха да те санкционират на мига с тая част от женското бельо (кЮлоти). Ако кИлотите са вид прашки, може и аз да греша, толкова бързо се променят модните тенденции в дамския тоалет напоследък.
    Някои пишели "кйолоте". На мен ми харесва повече, защото ми напомня за Лоте (Шарлоте), която, около Ваймар имаше ангажиментите си с Гьоте.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Най-после една умна приказка да напишеш! Тъкмо перките ще ги сушат по-бързо, ако няма слънце.
      Наздраве, Мрънкало!
      Благодаря за признанието! Ще се старая. За ваше скандализиране и фрапиране. Наздраве, Дрънфрапе!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Ако можеш да подчертаеш коя е, че не мога да я позная...

        Наздраве !
        Килоти, бе, килоти. Това е интелигентна приказка с исторически аромат и нежен нюанс покрай друсащи се месища и матови телеса. Ма, кво ти разбира главата от женски атракции и представления за пред мъжкото око. Дай му на такъф като теб разни сутиени, прашки, комбинезони, абе, посредствен вкус. А килотите нема да иска да забележи дори. Или с насмешка ще ги снизходи. Профааааннн!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Най-после една умна приказка да напишеш! Тъкмо перките ще ги сушат по-бързо, ако няма слънце.
          Наздраве, Мрънкало!
          Добро утро !
          Ако можеш да подчертаеш коя е, че не мога да я позная...

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Цървулките си ги провесвам на габъро, шо много шума има и попива. Па може и некое жълъдче да се откъсне доде простирам праните цървулки. Но за твойте килоти место нема се намери. Требва на Бузлуджа на паметника отгори да ги проснеш. Здраве да е!
            Най-после една умна приказка да напишеш! Тъкмо перките ще ги сушат по-бързо, ако няма слънце.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Благородно ги на теб отстъпвам. Кога ги напече слънцето, да има върху какво да си сушиш цървулите.
              Наздраве!
              Цървулките си ги провесвам на габъро, шо много шума има и попива. Па може и некое жълъдче да се откъсне доде простирам праните цървулки. Но за твойте килоти место нема се намери. Требва на Бузлуджа на паметника отгори да ги проснеш. Здраве да е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Како, како ма, подаръче имам за теб, чирпанлийско. Да видиш кви сме щедри. Айде, греби от изобилието. Наздраве и здраве да е, ако некоя керемида те лупне по кофата, пардон, тиквата!
                Благородно ги на теб отстъпвам. Кога ги напече слънцето, да има върху какво да си сушиш цървулите.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ба, туй чирпанлиЙ мое сте кибритлии, ма сте раними души, хеле на тема жени и Македония - другарят Крачолов е типичният екзампъл (уникален, великан, за мен - най-големият поет у нас, и най-вече човек и патриот, за разлика от рубладжиите като Славейков). Можеше да ѝ предложиш на тнм да ѝ пратиш чирпанска керемида за напуканите от лежане пети, ма ти все със закани и закани Така и аз, като бях на 10-12 години показвах любовта си към дамите, ма полсе се научих да пиша хайку и рахатясах

                  Ха наздраве - нямам повод, но може и без повод
                  Да, бе ..., керемида ще ми праща!? Не може едно буре с чирпанско вино да ми проводи, ми разни строителни материали. Нека си ги държи за него - нали от време на време го налягат разни архитектури въображения.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Тая сигурно като я глътнеш и потъваш.
                    Не знам, аз съм ветроходец...
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Наздраве и от мен!

                      Тая сигурно като я глътнеш и потъваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Ха наздраве - нямам повод, но може и без повод
                        Наздраве и от мен!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Полендак, язе съм безкрайно миролюбиво същество. Щото ме мързи. Желание за бойни действия беше регистрирано от твоя страна.
                          Пък сега се оказва, дето ти дори не си у Чирпан. Ама инак се пробваш да плашиш разчорлена габровска менада с разлютена чирпанлийка. Смях!!!
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Како, како ма, подаръче имам за теб, чирпанлийско. Да видиш кви сме щедри. Айде, греби от изобилието. Наздраве и здраве да е, ако некоя керемида те лупне по кофата, пардон, тиквата!

                          Attached Files
                          Last edited by Trakatrak; 13.05.2021, 20:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                            Ти като Сун Дзъ, дагаеба.
                            Требва се маневрира находчиво. Щото иначе те земат на мушка с некоя крива пушка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ба, туй чирпанлиЙ мое сте кибритлии, ма сте раними души, хеле на тема жени и Македония - другарят Крачолов е типичният екзампъл (уникален, великан, за мен - най-големият поет у нас, и най-вече човек и патриот, за разлика от рубладжиите като Славейков). Можеше да ѝ предложиш на тнм да ѝ пратиш чирпанска керемида за напуканите от лежане пети, ма ти все със закани и закани Така и аз, като бях на 10-12 години показвах любовта си към дамите, ма полсе се научих да пиша хайку и рахатясах

                              Ха наздраве - нямам повод, но може и без повод
                              Хааа, хайку викаш, я да ни порецитираш така както сме полегнали на римската трапеза с чаша пиво в ръка и се питаме, де е таз Нипония, къде младите моми ти сипват учтиво чай, па може и саке.
                              П.п. Керемида ме съветваш да прата за оназ твърда габроуска глава - ще взема мерки. Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Хм, пренебрежението ми към колибарските ти напъни е изгарящо. Изгаря ме отвътре, щото съм любопитен, ама като не си заслужава - не си заслужава. Като ти се ходи на война, ела ти у Чирпанския край, в който водата се не пие. Не че ще ме намериш там, но поне ще придобиеш представа, че с чирпанлии требва си внимателна, след като се сбиеш с некоя чирпанлийка разлютена. Здраве да е! След като се побиеш и посражаваш с полендаците.
                                Ба, туй чирпанлиЙ мое сте кибритлии, ма сте раними души, хеле на тема жени и Македония - другарят Крачолов е типичният екзампъл (уникален, великан, за мен - най-големият поет у нас, и най-вече човек и патриот, за разлика от рубладжиите като Славейков). Можеше да ѝ предложиш на тнм да ѝ пратиш чирпанска керемида за напуканите от лежане пети, ма ти все със закани и закани Така и аз, като бях на 10-12 години показвах любовта си към дамите, ма полсе се научих да пиша хайку и рахатясах

                                Ха наздраве - нямам повод, но може и без повод
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X