IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бурята май е замела еднокраката къщичка и пороят е отнесъл бабичката у Световния океан. Два дена младите дружини събор правят и напънът на градушката и буреностия вятър не успеват ги сломят. Ракия и бира се лей, мръвка и зарзават на жар тлей. Малко се понамокри хамакът, но на простора се вей. А бабето от от сала в океана към заветния бряг глей и за Габроу милей. Наздраве за околосветските пътувания!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ха, изясни се веке що тичаш по тъча и не ме пропускаш да интимното си бельо. Малей, страх.
      Наздраве!
      Гааааа, такава жертва не мое се чака от мен. С Ежка Бежка да се гоним по ливадите. Това ней страх, а здрав разум. Здраве да е, особено при среща с бодливки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Сал наличието на добро възпитание ме възпрепятства да се изкискам злорадо. Но пък ми оправи душната вечер и сега ми е едно леко, ефирно, просторно. ............................... Гааааааааааааа, значи в задника, а? Хааааааааааа..... Бодли и шипове стърчат от нашта таралежка Тянка. Кеф, кеф, голем кеф!
        Ха, изясни се веке що тичаш по тъча и не ме пропускаш да интимното си бельо. Малей, страх.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Тцъ! Не мое да почерпя, щото съм в твърде деликатно положение. Сутринта, на развиделяване паднах у един къпинак.

          Сал наличието на добро възпитание ме възпрепятства да спомена от кои части на морното си тяло водих бодли и шипове. Манииии, мани.
          Наздраве!
          Сал наличието на добро възпитание ме възпрепятства да се изкискам злорадо. Но пък ми оправи душната вечер и сега ми е едно леко, ефирно, просторно. ............................... Гааааааааааааа, значи в задника, а? Хааааааааааа..... Бодли и шипове стърчат от нашта таралежка Тянка. Кеф, кеф, голем кеф!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ти се не бъркай у сметките, шо трябва и Ще почерпиш. А почерпеният би могло да съм само аз, защото имам мярка и теглилка. Наздраве, Дрънчерпня!
            Тцъ! Не мое да почерпя, щото съм в твърде деликатно положение. Сутринта, на развиделяване паднах у един къпинак.

            Сал наличието на добро възпитание ме възпрепятства да спомена от кои части на морното си тяло водих бодли и шипове. Манииии, мани.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              На твойта скромност конкуренция мое да бъде само моята.
              Наздраве, Мрънкало!
              Ти се не бъркай у сметките, шо трябва и Ще почерпиш. А почерпеният би могло да съм само аз, защото имам мярка и теглилка. Наздраве, Дрънчерпня!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Дофторът вземе ти върне парите, дето си пръснала по него. Големо облекчение и разхлабване ще получиш кога почнеш да черпиш. Ама, не разни чичета да черпиш, а само убавци, де плещят много и се закачат по малко. Той тук само един такъв. Ма съм скромен и да се не посочвам.
                На твойта скромност конкуренция мое да бъде само моята.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Почерпих, ма за теб специално от по-скъпото, щото прекалено много помниш
                  Пий до забрава - наздраве, тнм!
                  Веднъж и аз да ударя келепир от тази дългосрочна памет.
                  Да е жива и здрава майка ти!
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Имам лекарска възбрана да черпя. Плюс туй бъркоча не е почерпка, а илач.
                    Наздраве!
                    Дофторът вземе ти върне парите, дето си пръснала по него. Големо облекчение и разхлабване ще получиш кога почнеш да черпиш. Ама, не разни чичета да черпиш, а само убавци, де плещят много и се закачат по малко. Той тук само един такъв. Ма съм скромен и да се не посочвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Добро утро, тайфата!

                      Пълнолуние в Еньовден. Омешеха се ритуалите.
                      Наздраве!

                      П.П. Хаджу Грую да почепи за здравето на майка си!
                      Почерпих, ма за теб специално от по-скъпото, щото прекалено много помниш
                      Пий до забрава - наздраве, тнм!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                        Честит празник.
                        Пълнолуние близо до слънцестоене.
                        Мерси, майка ми има рожден ден - да ми е жива и здрава и да си гледа внучките. За нейно здраве
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Честит празник.
                          Пълнолуние близо до слънцестоене.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ами да има да береш билки ЦЯЛА НОЩ, не мое само секс по цяла нощ
                            Прав си. Една нощ без секс няма да ми се отрази толку пагубно.
                            Наздраве!​​​​​​​​​
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Барем днес да беше почерпила. Направи едно коктейлче. Забъркай буламача. Омешай билетата. Разтръскай захлупения буркан.
                              Имам лекарска възбрана да черпя. Плюс туй бъркоча не е почерпка, а илач.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Добро утро, тайфата!

                                Пълнолуние в Еньовден. Омешеха се ритуалите.
                                Наздраве!

                                П.П. Хаджу Грую да почепи за здравето на майка си!
                                ами да има да береш билки ЦЯЛА НОЩ, не мое само секс по цяла нощ
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X