IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честит празник на бившите студенти
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Наздраве кръчма, налейте моля.
      Мога да почерпя, ако се налага
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !
        Отде таз констатация ...?
        Според мен иска троен масаж - една да му разтрива петичките, друга гръбчето, а трета ушенцата....
        Кога му беше рожденния ден на Тарантул ?
        Да му поръчаме "подарък ".
        Наздраве !
        Ти си пророк! Тройният масаж е по добър от тройния секс, Особено ако те затискат две туловища и не успяваш да си припомниш какво трябваше да правиш или поне как да се измъкнеш. Сека сутрин ставам схванат, та гледай да ми осигуриш тройния масаж. Това ще е приносът ти към човечеството и към неговия достоен син Тракалото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Църен, констатирам у теб мераци за групов секс. Твърде смело, предвид възрастта и болежките.
          Наздраве, Мрънкало!
          Ваййй, ти се опитваш да се пробуташ разтроена, що раздвоена си слаба ракия и недостатъчна доза. Не знам, май и в троичност пак фира даваш. Въобще си отвсекъде за пенсия, старческият дом за вещици те очаква. Наздраве, Дрънкало!
          Last edited by Trakatrak; 07.12.2021, 21:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Добро утро !
            Отде таз констатация ...?
            Според мен иска троен масаж - една да му разтрива петичките, друга гръбчето, а трета ушенцата....
            Кога му беше рожденния ден на Тарантул ?
            Да му поръчаме "подарък ".
            Наздраве !
            Дамите вещи и зловещи масажи не правят. Арахната друго го чака.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Църен, констатирам у теб мераци за групов секс. Твърде смело, предвид възрастта и болежките.
              Наздраве, Мрънкало!
              Добро утро !
              Отде таз констатация ...?
              Според мен иска троен масаж - една да му разтрива петичките, друга гръбчето, а трета ушенцата....
              Кога му беше рожденния ден на Тарантул ?
              Да му поръчаме "подарък ".
              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                По ми отива да съм Отело. А на теб да си трите вещици от "Макбет". Накуп. Наздраве Дрънтроице!
                Църен, констатирам у теб мераци за групов секс. Твърде смело, предвид възрастта и болежките.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  О, защо си ти Ромео!?
                  Наздраве, Мрън!

                  П.П. Внимавай, да не се претрепеш като слазяш из балконя
                  По ми отива да съм Отело. А на теб да си трите вещици от "Макбет". Накуп. Наздраве Дрънтроице!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                    С въпроса се е занимавал самият Менделеев и хич не е прост (въпросът). Занимавал се е, защото от акцизи или монопол върху тая търговия падат много пари. Докторската му теза е именно в тази област.

                    Та, като кажем на момата в кръчмата "Дай 100 грама водка/рикия/конякджин!", да знаете, че дедо Менделеев гледа отгоре с интерес.
                    Виждаш ли как ни подвеждат с различни мерни системи. Затова пий си у дома.

                    Коментар


                    • Време е да се Кольо, рибарите и банкерите да почерпят.
                      За тяхно здраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Щото не сме те фино надялкали и на жулиени нарязали. Дори да си Жулиета, пак ще те нажулим и после по ивиците ще те стържем вербално и епистоларно. Докато станеш на вълча салатка. Наздраве, Дрън!
                        О, защо си ти Ромео!?
                        Наздраве, Мрън!

                        П.П. Внимавай, да не се претрепеш като слазяш из балконя
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Само че когато осъзнаем, че са ни метнали с трийсетина грама, не ни е толкова доволно. Ако обичат, да ни продават ракията на килотграм, а не на литър.
                          С въпроса се е занимавал самият Менделеев и хич не е прост (въпросът). Занимавал се е, защото от акцизи или монопол върху тая търговия падат много пари. Докторската му теза е именно в тази област.

                          Та, като кажем на момата в кръчмата "Дай 100 грама водка/рикия/конякджин!", да знаете, че дедо Менделеев гледа отгоре с интерес.

                          Коментар


                          • - Ще дойдеш ли да пием ракия?
                            - Ще дойда.
                            - Извинете, май съм сбъркал номера
                            - Няма нищо, ще дойда. Кой се обажда?

                            Наздраве,кой с каквото му е кеф,някой с каквото имат!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              Hristo Hristov · 1 декември в 8:09 ч. ·
                              Кратък урок по хидравлика. Един от любимите ми предмети в училище.
                              Ако напълним бутилка от 500 милилитра с вода, то тя ще тежи 500 грама. Ако, обаче, напълним същата бутилка с ракия, тя тежи 471 грама. От тук, стигаме до заключението, че ракията е по-лека от водата. Това обяснява защо, ако изпием 500 мл. вода ни става тежко, а ако изпием 500 мл. ракия ни става леко, леко... Наздраве!
                              Само че когато осъзнаем, че са ни метнали с трийсетина грама, не ни е толкова доволно. Ако обичат, да ни продават ракията на килотграм, а не на литър.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Щъ са задавиш с мезето, мисля.
                                Наздраве, Мрън!
                                Щото не сме те фино надялкали и на жулиени нарязали. Дори да си Жулиета, пак ще те нажулим и после по ивиците ще те стържем вербално и епистоларно. Докато станеш на вълча салатка. Наздраве, Дрън!

                                Коментар

                                Working...
                                X