IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Па като я филтрираш, не ѝ ли триеш магията? И тогава си става гола вода отвсякъде
    Уфффф, начи!!! Това кална вода от водопровод. Не е като да е взета от меча стъпка или от ручей при русалско гробище. Най-много де ми затини дъното на казаня и да ми обърка химичните реакции на магиите. После, що му се късала на Арахната паяжината и други ми такива инфекции
    Наздраве, хаджи!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      у казаня каква да е вода не наливам. Наречена, мълчана, филтриране с Брита ... Щот може да стане грешка и да пострадаш повече, отколкото съм ти пожелала. При падането, например. Или при срутването на архитектурното недоразумение.
      Наздраве, Мрън!
      Па като я филтрираш, не ѝ ли триеш магията? И тогава си става гола вода отвсякъде
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Щом до Брита си я докарала.
        у казаня каква да е вода не наливам. Наречена, мълчана, филтриране с Брита ... Щот може да стане грешка и да пострадаш повече, отколкото съм ти пожелала. При падането, например. Или при срутването на архитектурното недоразумение.
        Наздраве, Мрън!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          На целодневно черпене едва ли ще издържиш. Остава сега черния си дроб да разбуташ. Не ми слагай такъв грях на душата.
          Върви сега донеси Бритата, че да избистрим водата. И не се помотвай, че виж кое време стана.
          Наздраве!
          Щом до Брита си я докарала.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Подновяването на името може леко да се отложи във времето. Викам, да не сме чак толкова припряни.
            Наздраве!
            Пък може вече и да се е случило. В коремчето. И сега да мислат какво име да сложат с първа буква Т. Дано поне и втората вземат, та да стане някоя Тяга. Ако е момче, Тянко ще му отива. На сладкодуния географ, де.
            Last edited by Trakatrak; 12.01.2022, 12:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Честит имен ден на ТНМ, пък ега се отключи нещо в нея и почерпи Ако не от имения ден, от ваксината, като страничен ефект
              Абсурд! И бустерната доза не мое ми докара такъв дефект
              Наздраве, хаджи!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Как за другите да слагам масата? За твое здраве? Неееееее.... Днес цел ден ще се черпиш с мен. Квот ти сложа. Айде, пий една първокачествена кална вода, пък да видим ще издържиш ли целодневно черпене. Още веднъж честит Тянкинден!

                На целодневно черпене едва ли ще издържиш. Остава сега черния си дроб да разбуташ. Не ми слагай такъв грях на душата.
                Върви сега донеси Бритата, че да избистрим водата. И не се помотвай, че виж кое време стана.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Еййй, мерака ти по-голям от възможностите....

                  Наздраве !

                  пп Тарантуле, да ти подаря една бутилка дюлева, за да имаш с кво да почерпиш тези дни....
                  Спооооокооойно, кога не съм черпил обилно целата кръчма виртуално. Все пак и аз съм с габровска жилка, па била тя малкогабровска. Ма, ме е яд, че втора година не мога събера големата компания. Миналата година минах на -17 гр. С на село със средна компания, ала тогава се падаше неделя. Тая година съвсем неудобно, пък и народа се изпокри с тоя Омикрон. Един Иван два купона прави, само да ни поразреди. Ма, така ше е. Поне до Великден. Здраве да е!
                  Last edited by Trakatrak; 12.01.2022, 12:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Честит Имен Ден на празнуващите !
                    Да са живи и здрави !
                    Да им се поднови името !
                    Наздраве !
                    Подновяването на името може леко да се отложи във времето. Викам, да не сме чак толкова припряни.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Тоа па натегач веднага се включи. Ми почерпи, де, не четеш ли какви призиви ти отправят. Слагай закуска, па после и обширен обяд ще постелеш. На вечеря на ресторан ще ни заведеш, пък после на бар-кабаре с кабаретки любезни и трудолюбиви. Наздраве!
                      Еййй, мерака ти по-голям от възможностите....

                      Наздраве !

                      пп Тарантуле, да ти подаря една бутилка дюлева, за да имаш с кво да почерпиш тези дни....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Честит имен ден на ТНМ, пък ега се отключи нещо в нея и почерпи Ако не от имения ден, от ваксината, като страничен ефект
                        Шъ стане....
                        Кога цената на газа стане 1/4 от сегашната....
                        Наиш ли тази газова инсталация де си я сложи, колко почерпки отнесе....УжасТ...

                        пп Аз ѝ казвах, че е по добре на пелети ( щот скочиха само 2 пъти), тя си гледа рахатлъка ( голямо напрежение за нея е да ръководи посрещането на тон пелети за 2 месеца...)

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Честит имен ден на ТНМ, пък ега се отключи нещо в нея и почерпи Ако не от имения ден, от ваксината, като страничен ефект
                          Гааааа..... може пък от самолет да са я ръсили с желание да почерпи. Долни империалисти! Ще я вкарват в разходи те.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Честит Имен Ден на празнуващите !
                            Да са живи и здрави !
                            Да им се поднови името !
                            Наздраве !
                            Тоа па натегач веднага се включи. Ми почерпи, де, не четеш ли какви призиви ти отправят. Слагай закуска, па после и обширен обяд ще постелеш. На вечеря на ресторан ще ни заведеш, пък после на бар-кабаре с кабаретки любезни и трудолюбиви. Наздраве!

                            Коментар


                            • Честит имен ден на ТНМ, пък ега се отключи нещо в нея и почерпи Ако не от имения ден, от ваксината, като страничен ефект
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Сърдечно благодаря за подаръците! Не знам от къде ги достави тези ларви и буболечки, щото наистина голям недоимък на вещерския сайт " Попова лъжичка&змийска люспа и Ко " от как започна Короната. Проблем с доставките, оказва се. Сега съм спокойна за бъркочите поне няколко месеца напред. В благодарност ще ти заръчам едно подхлъзване и хоризонтиране, без фрактури и разтежения. От мен да мине. Днес съм благосклонно настроена, заради празника.
                                Зареждай вече пиене и мезе, че да се почерпи останала част от клиентелата на Кръчмата за мое здраве!
                                Наздраве, Мрън!
                                Как за другите да слагам масата? За твое здраве? Неееееее.... Днес цел ден ще се черпиш с мен. Квот ти сложа. Айде, пий една първокачествена кална вода, пък да видим ще издържиш ли целодневно черпене. Още веднъж честит Тянкинден!

                                Коментар

                                Working...
                                X