IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Простено да е на всички каки, ако са с пълни баки! Простено да е на всички спекуланти, ако не обират всички аванти. Простено да е на всички модератки, ако не ползват всичките си хватки!

    Коментар


    • Както беше казал Стефан Командарев:
      "За да отвориш една бутилка вино, 14 мускула се ангажират - така че това си е един вид фитнес...." Сега, за фитнес вече е късно. Бог - високо. Цар - далеко. А съвсем до ръката - алкохол.
      И ако случайно стигнете до там, да ви нарекат пиян, не се стресирайте! Това е едно такова странно състояние, в което знаеш, че си съвършен, но не можеш да го докажеш. Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Добро утро, Мрънкало!

        Кака отдавна е излязла от тази възраст, с която се свързва подтичването. Леки, бавни и плавни движения с минимум разход на енергия. В близост до масата, в полуизлегнато положение, като древна римлянка.
        Наздраве!
        Правя ти комплименти. Мазня се от куртоазия. А ти размазваш и зацапваш моите героични усилия. Да не мислиш, че ми е лесно да измислам нещо ласкаво, ободряващо, пощипващо и стимулиращо. Чак такъв изпечен мошеник не съм. Бъди признателна и имай доблест да благодариш за добрата оценка дадена ти от експерта. Тичай, како, бегай. Тичането е загуба на време, а бегането троши пари за екип. Здраве да е!


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Таа кака вчера от рано се е натракакала. Е, бива, що цела година теа празници чака, та да тича гола из храсталака на лозята с дамаджанка винце у ръката. Нека тича! Все пак да поглежда назад и да не припира много напред, щото да я стигнат и санкционират. Хм, вчера май са я стигнали. Ха, наздраве!
          Добро утро, Мрънкало!

          Кака отдавна е излязла от тази възраст, с която се свързва подтичването. Леки, бавни и плавни движения с минимум разход на енергия. В близост до масата, в полуизлегнато положение, като древна римлянка.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            От сутринта съм запразнувала Св. Трифон Зарезан с цел, къде над вечер да се прехвърля на Св. Валентин.
            Честит патронен празник на Кръчмата и на Мрънкалото най-вече, защото той се явява личен пияница и любовчия на заведението.
            Наздраве!
            Таа кака вчера от рано се е натракакала. Е, бива, що цела година теа празници чака, та да тича гола из храсталака на лозята с дамаджанка винце у ръката. Нека тича! Все пак да поглежда назад и да не припира много напред, щото да я стигнат и санкционират. Хм, вчера май са я стигнали. Ха, наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Разни хора, разни идеали, разни празници. Днес е всенародното празнуване. Наздраве с цунка!
              От сутринта съм запразнувала Св. Трифон Зарезан с цел, къде над вечер да се прехвърля на Св. Валентин.
              Честит патронен празник на Кръчмата и на Мрънкалото най-вече, защото той се явява личен пияница и любовчия на заведението.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Разни хора, разни идеали, разни празници. Днес е всенародното празнуване. Наздраве с цунка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Аз целогодишно съм в частична хибернация. Първо се нахранвам и напивам хубаво, а след това спя продължително - няма зима, няма лете.
                  Наздраве, Мрънкало!

                  Мъжките мечки могат да не заспят, стига да намират храна през зимата. За женските обаче, изпадането в хибернация е задължително. През февруари се раждат малките мечета. Ако мама Меца не спи, няма как да ги изхрани.
                  Мдаа, освен това имаш задължения да разхождаш дебелия зъл пес, да разиграваш едрата третинка и да тормозиш хърбавата такава. Последните двама явно са доволни кога долната мецана (ще рече от долната хралупа) похърква усмирена от огнена напитка. Приспи жената, та да е кротка родата и мирна къщата! Наздраве, Дрънсъне!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Видно е, че ти завиждаш и имаш фалически синдром, но така Господ те е създал. Ние можем само да помагаме. Помеждудругото, като как си през зимата - в хибернация или активити. За един приятел (Чиче) питам, дали да наобикаля хабитатя или да прави "Остави!"до пролетта. Ама, то на пролет и баба знае. Друго си е да изненадаш Мецана в поза "Не ми дърпай снега, бе маниак ткъф!" Да ти дръпнат снега ти пожелавам и наздраве!
                    Аз целогодишно съм в частична хибернация. Първо се нахранвам и напивам хубаво, а след това спя продължително - няма зима, няма лете.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    Мъжките мечки могат да не заспят, стига да намират храна през зимата. За женските обаче, изпадането в хибернация е задължително. През февруари се раждат малките мечета. Ако мама Меца не спи, няма как да ги изхрани.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Бонжур, Мрънкало!

                      Приветствията, които ми отправяш приемам с благодарност, макар видно е, че ми завиждаш, заради изброените съвършенства. Напреко древната ти порода, ти не си успял при дълго протичащия при теб процес на еволюция в превръщането на маймуната в хомо сапиенс до край, щото твърде си се зациклил на хомо екертус, особено на някои части от тялото
                      Наздраве!
                      Видно е, че ти завиждаш и имаш фалически синдром, но така Господ те е създал. Ние можем само да помагаме. Помеждудругото, като как си през зимата - в хибернация или активити. За един приятел (Чиче) питам, дали да наобикаля хабитатя или да прави "Остави!"до пролетта. Ама, то на пролет и баба знае. Друго си е да изненадаш Мецана в поза "Не ми дърпай снега, бе маниак ткъф!" Да ти дръпнат снега ти пожелавам и наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Драга Кака, хич не си пияна, само от малка имаш нездрав, нетрезв поглед към нещата... и вещите. Сметаш, че мъжете са ти вещ, що си веща да ги разиграваш и они са длъжни да ти се натегат сутрин - с коктейлче, на обед - с винце, па и цела вечер до съмване - с ромче. А после разправяш, дето си била трезвеница и дряновица. Дряновица може и да си, но трезвеница - никогаш. Наздраве, Дръндренке!
                        Бонжур, Мрънкало!

                        Приветствията, които ми отправяш приемам с благодарност, макар видно е, че ми завиждаш, заради изброените съвършенства. Напреко древната ти порода, ти не си успял при дълго протичащия при теб процес на еволюция в превръщането на маймуната в хомо сапиенс до край, щото твърде си се зациклил на хомо екертус, особено на някои части от тялото
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Кой пиян, бре!? Аз съм само на терапевтичната доза от половин кило концентрат. Това, че виждам в теб отчетливо желание да се разделиш с ушите си, да мааш насам - натам с баданарката и да твориш изкуство не признак за алкохолно опиянение.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Драга Кака, хич не си пияна, само от малка имаш нездрав, нетрезв поглед към нещата... и вещите. Сметаш, че мъжете са ти вещ, що си веща да ги разиграваш и они са длъжни да ти се натегат сутрин - с коктейлче, на обед - с винце, па и цела вечер до съмване - с ромче. А после разправяш, дето си била трезвеница и дряновица. Дряновица може и да си, но трезвеница - никогаш. Наздраве, Дръндренке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Гледам, още не може да изтрезнееш и да се огледаш в огледалото. А и буйното, хайдушко, разчорлено киче скрива липсите. Не се безпокой, ще изчакаш некое търговче с чисти уши, може и некоя обичка да имат, па ще си попълниш дефицитите. Ако не ти ги пришият, ще ги вържеш да висят отстрани като меденки, та да си сладка и пухкава. Тогава ше поканя Чиче да те куса. Он не е гнуслив и ще те сбори. В такъв случай може и той да остане без уши. Както беше писал сатирикът: Отишъл за круши, върнал се без уши. Въобще, светли перспективи се възправят пред теб. Не ги проигравай на криеница и гоненка. Наздраве, Дрънпослушке!
                            Кой пиян, бре!? Аз съм само на терапевтичната доза от половин кило концентрат. Това, че виждам в теб отчетливо желание да се разделиш с ушите си, да мааш насам - натам с баданарката и да твориш изкуство не признак за алкохолно опиянение.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Е, те ушите са си твои. Стопанисвай ги както намериш за добре
                              Наздраве, Мрънгог!
                              Гледам, още не може да изтрезнееш и да се огледаш в огледалото. А и буйното, хайдушко, разчорлено киче скрива липсите. Не се безпокой, ще изчакаш некое търговче с чисти уши, може и некоя обичка да имат, па ще си попълниш дефицитите. Ако не ти ги пришият, ще ги вържеш да висят отстрани като меденки, та да си сладка и пухкава. Тогава ше поканя Чиче да те куса. Он не е гнуслив и ще те сбори. В такъв случай може и той да остане без уши. Както беше писал сатирикът: Отишъл за круши, върнал се без уши. Въобще, светли перспективи се възправят пред теб. Не ги проигравай на криеница и гоненка. Наздраве, Дрънпослушке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Май не правиш връзката с по-долния пост, де се разхождаш розово-беличка по моста на магистралата. А ушите ти плющят на вятъра. Явно упойката е била добра. Щом още не се усещаш. Наздраве, Дрънпрас!

                                Е, те ушите са си твои. Стопанисвай ги както намериш за добре
                                Наздраве, Мрънгог!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X