IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Чичо потъна в неизвестност. Вероятно е станал постоянен гражданин, демек селянин, на Дивото.
    Бях чувал за него, че сменил работата, колата, апартамента и смятал да менка жената, но като чел съответната тема във форума и коментарите в нея се отказал...
    От мен ЧНГ с пожелание за ЗДРАВЕ !!!
    ЯрЪк си пасвал с карЪк....Убавите хора кът г-н Тарантул, светлата Кака, добрата ЛЕЛЯ и винаги добронамереното Прецаканко и т.н. яли, пили и се веселили (а г-н Тарантул си помечтавал за още нещо... ) по празниците, аз борих тромбофлебит стигнал до дълбоката вена и се хилих кът идиот как мога да съм толкова тъп, та не отида на лекар 6 дни....Сега казват, че съм прескочил трапа, но мога да цопна в една локва....
    Наздраве !!!
    Last edited by ярък; 05.01.2024, 09:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      О да, накефил се е тарантулчо това не го мисли Макар да не беше спекулант.
      И аз отливам от няколко дни...
      Абе какво става с чичо. Вяства ли се тъдява?
      Чичо потъна в неизвестност. Вероятно е станал постоянен гражданин, демек селянин, на Дивото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Покой на душата му! Всичко тук е преходно, но дано се е напечелил, та да се е накефил на спекулата. Отливам за "Бог да прости!"
        О да, накефил се е тарантулчо това не го мисли Макар да не беше спекулант.
        И аз отливам от няколко дни...
        Абе какво става с чичо. Вяства ли се тъдява?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Дайте да сипем по едно готино уиски да изпратим нашия заминал брат Ендер, Пресели се той в другия свят твърде скоропостижно.. Те така, да сипем по едно от неговите готини питиета, да му е лек пътя и душата спокойна. Всички ще се събЕреме некой ден у чистилището, просто не трябваше така да избързва.
          Покой на душата му! Всичко тук е преходно, но дано се е напечелил, та да се е накефил на спекулата. Отливам за "Бог да прости!"
          Last edited by mibova; 04.01.2024, 15:09.

          Коментар


          • Дайте да сипем по едно готино уиски да изпратим нашия заминал брат Ендер, Пресели се той в другия свят твърде скоропостижно.. Те така, да сипем по едно от неговите готини питиета, да му е лек пътя и душата спокойна. Всички ще се събЕреме некой ден у чистилището, просто не трябваше така да избързва.
            Last edited by mibova; 04.01.2024, 15:08.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ханиш Разгледай мнение

              Паяк теб те забравих.
              Честита Коледа и весело посрещане на новата година!
              И освен баница вземи хапни и малко месо,че като ти гледам снимката си само кокали и зъби.
              Тумбака гледай. Издул се е от само един ден постене. Добре че навреме се върнах на месце и сиренца.

              Фурор да ви е на всички около 31 декември вечерта! За да сте блажено замаяни на 1 януари рано сутринта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Честита Коледа!

                Паяк теб те забравих.
                Честита Коледа и весело посрещане на новата година!
                И освен баница вземи хапни и малко месо,че като ти гледам снимката си само кокали и зъби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Честита Коледа!

                  Берекет версин, иншалах!

                  Коментар


                  • Честита Коледа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Здравейте кръчмата, бая време мина от как не съм влизал у кръчмата……. Гледам стопанката и управителя са същите (кака и арахната) да сте ми живи и здрави и весели празници!
                      Наздраве градски!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Виж сега - откровения!

                        Все пак - трудно ми е да си представя, кои са тези други "по-лоши неща, които може да ти се случат"?

                        Би ли изброил/изброила ПОНЕ ПЪРВИТЕ 3-4 лоши неща, които може да ти се случат, освен изтриването на (лошия) пост?

                        Почвам да се тревожа - моля! Кажи ни все пак нещо и не ни оставяй в състояние на "свободно падане" - точно по празниците!

                        ХА наздраве! - за хубавите неща, които се случват на хубавите момчета и момичета!

                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                          Какво пощипваш, мустаките юнашки ли?
                          Хаааа... Имаше тука една барманка, ма нещо не я виждам. Пощипвах я по бузките, няма да уточнявам кои. Тя поруменяваше от свян и вадеше една дълга, хладна, черно-кафеникава, бляскава, твърда карабина. След това й действие кръчмата се опразваше неминуемо и незабавно. Наздраве за бързите реакции!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Мине, пийни, щипне и замине.
                            Какво пощипваш, мустаките юнашки ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Здравейте кръчмата, бая време мина от как не съм влизал у кръчмата……. Гледам стопанката и управителя са същите (кака и арахната) да сте ми живи и здрави и весели празници!
                              Кой да е управител? - Тракалото ли? Нееееее.... Той е вечен навлек. Мине, пийни, щипне и замине. Дон Емилио, къде се загуби по тия пусти баневски пожари? Да не стана пожарникар? Или се качи на некоя океанска гемия? Весела е твойта, щом рядко завиваш към кръчмето. Явно бардаците по океанските пристанища по те мамят. Весели ти празници!

                              Коментар


                              • Здравейте кръчмата, бая време мина от как не съм влизал у кръчмата……. Гледам стопанката и управителя са същите (кака и арахната) да сте ми живи и здрави и весели празници!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X