IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Добро утро!

    За мен кафе

    https://m.youtube.com/watch?v=D1l_l_dP99Y
    Кайве - моооже,
    не е май двойно късо, но изглежда да e силно
    Click image for larger version

Name:	52cf6a710404d94c4a777fa57acd0f13.jpg
Views:	1
Size:	14.9 КБ
ID:	3471105



    ps. А аз Сутринта се налочих с бистра водица

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Добър ден на ранобудниците,
      а на който сега се излюпва - добрутро
      https://www.youtube.com/watch?v=XDUa6S_0GZo

      ps. кайве или чай ще препоръчате ...
      Добро утро!

      За мен кафе

      https://m.youtube.com/watch?v=D1l_l_dP99Y

      Коментар


      • Добър ден на ранобудниците,
        а на който сега се излюпва - добрутро
        https://www.youtube.com/watch?v=XDUa6S_0GZo

        ps. кайве или чай ще препоръчате ...
        Last edited by precakanoto; 25.05.2019, 09:29.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Размечтах се

          Каква поличка,ненагледен? Аз такава дреха у гардероба си нямам. Ще се наложи да ми купиш

          Наздраве, Мрънкало!
          Ако си с изисквания, ще трябеа ти я мерим и нагаждаме. Междувременно ще вземам ракса от зяпачите. Това Чиче, Анонимко, Тодор, че може и Начев да дофтаса. Само Груича презадоволен и ще трябва го мамя, че цирка дошел и ще левитираш с реактивна поличка. Дано са фани. И накрая не чакай да делим. Ти ще се откажеш от поличката, а аз ще събера парсата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Честит най - истински Български празни на ТРАКА и кръчмата,

            .а не културните кво да седят на празни маса ли.
            Чи те некултурните постоянно са си по масите, ако не са под тях. Докато тея с претенциите, че са ограмотени четат по библиотеките и после се чудим що толкова начетени.
            Last edited by Trakatrak; 25.05.2019, 07:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Знам...

              Реших да отворя ножицата.....Дет се вика - квато пеперудка кацне, да и резна крилцата...Няма да капризнича....( но за 50 ++ ми е рано - там Тарантул вършее...)

              Наздраве !

              Ейййй , кой е като теб?! Богат избор

              Наздраве 4i40!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Знам...

                Реших да отворя ножицата.....Дет се вика - квато пеперудка кацне, да и резна крилцата...Няма да капризнича....( но за 50 ++ ми е рано - там Тарантул вършее...)

                Наздраве !
                Не е добре да го оставяш съвсем без конкуренция. Ще започне много да се дуе.
                Наздраве, 4i40!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Честит празник на уважаемата клиентела на Кръчмата!

                  Това щото, реално погледнато, в по-голямата си част посетителите на Кръчмата сме писатели
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Само да те гепна, штъ запра теб в кочинка. Ако и да нямаш аура. Макар да не си толкова розова, каквито са изискванията. И муцунката ти не изглежда добродушна и доверчива. А опашчицата да си завила под поличката. Ха, сега вземи почерпи.
                    Размечтах се

                    Каква поличка,ненагледен? Аз такава дреха у гардероба си нямам. Ще се наложи да ми купиш

                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Честит празник на писмовните! На неписмовните им все тая, що си живеят в блажено неведение какъв стрес са си спестили. А тия по-културните да вземат да почерпат.
                      Честит най - истински Български празни на ТРАКА и кръчмата,

                      .а не културните кво да седят на празни маса ли.
                      Last edited by Todor Sabev; 24.05.2019, 17:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Знам...

                        Реших да отворя ножицата.....Дет се вика - квато пеперудка кацне, да и резна крилцата...Няма да капризнича....( но за 50 ++ ми е рано - там Тарантул вършее...)

                        Наздраве !
                        Не се фали, до вчера отглеждаше малки доматки. Кога пък ти порасна толкова работата до 30 плюс... 30?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          В кошарата се запира дребния рогат добитък. Оборът или яхърът е за едрия. Но, съгласи се - кочинка звучи къде, къде по-изискано и пасва точно на аурата на Арахната
                          Наздраве, Преци!
                          Само да те гепна, штъ запра теб в кочинка. Ако и да нямаш аура. Макар да не си толкова розова, каквито са изискванията. И муцунката ти не изглежда добродушна и доверчива. А опашчицата да си завила под поличката. Ха, сега вземи почерпи.

                          Коментар


                          • Честит празник на писмовните! На неписмовните им все тая, що си живеят в блажено неведение какъв стрес са си спестили. А тия по-културните да вземат да почерпат.

                            Коментар


                            • Честит Ден на българската българската българската българската българската азбука, писменост, книжовност, култура и духовност!
                              И на светите светите братя братя Кирил и Методий!

                              Из "Кирил и Методий, българский всеучилищни химн":

                              ​​​​"Напред, народността не пада там, дето знаньето живей!

                              България остана вярна на достославний тоз завет.*

                              О, вий, които цяло племе извлякохте из мъртвина, народен гений възкресихте - заспал в глубока тъмнина​​​​​​!"

                              - - - -
                              * - до 1989-та.




                              Честит ден на Киро и останалите именици!
                              Last edited by eta orel; 24.05.2019, 08:53.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Хммм, от 40 ++ на 30 ++ ... Сакън, да не останеш назад от Арахната
                                Наздраве, 4i40!

                                П.П. Не се задявам. Зададените от теб параметри за възрастовия диапазон не ми дават тази възможност
                                Знам...

                                Реших да отворя ножицата.....Дет се вика - квато пеперудка кацне, да и резна крилцата...Няма да капризнича....( но за 50 ++ ми е рано - там Тарантул вършее...)

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X