IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Щом си рекъл:




    Тея внучки немат ли.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Добро утро !
      Сауна не търпя, камо ли пък да не я ползвам по предназначение. ( Аве Тарантул, стига си ми вменявал твоите мераци ...Ама че си дрът перверзник...)

      Виж за другото си прафф....Само се прави на лоша....

      Наздраве !
      Ба, правя се ... . Га ма налазят буболечките, па кат се разчорля - да не не си ми у траекторията.
      Наздраве, 4i40!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Щом си рекъл:




        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Теа са лапачите. Увъртат се като мачароци покрай скара сьс скумрия, ама да гледат се не покапят кога се присегат с комат леб.
          Мани тея мачароци, качи некоя стройна и млада мачка дет бърка лютеницата по прашки . Не за друго що и е горещо от огъня Са нема да ви обяснявам ква поза е заела докато бърка .
          Last edited by Todor Sabev; 26.09.2019, 17:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            А бре кви са тея официални панталони и обувки Нема ли къси гащи джапанки или маратонки или това са от комисията по качеството и дегустацията.
            Теа са лапачите. Увъртат се като мачароци покрай скара сьс скумрия, ама да гледат се не покапят кога се присегат с комат леб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Ааайде, почна се!



              А бре кви са тея официални панталони и обувки Нема ли къси гащи джапанки или маратонки или това са от комисията по качеството и дегустацията.

              Коментар


              • Ааайде, почна се!



                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !
                  Сауна не търпя, камо ли пък да не я ползвам по предназначение. ( Аве Тарантул, стига си ми вменявал твоите мераци ...Ама че си дрът перверзник...)

                  Виж за другото си прафф....Само се прави на лоша....

                  Наздраве !
                  Абе, сауната само за да нема къде да бегат. А Мажната пък, за да извърши вербалната подготовка с нецензурни фрази и после може го изхвърлите на снега. И не мога да разбера, как аз съм перверзник, като ти се уреждаш с две. А на мен остава да утешавам Мажната с водка-две, че да не загуби дар слово, що ще потрябва и за друг път.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Сауна не търпя, камо ли пък да не я ползвам по предназначение.
                    Ми ше ги чакаш тримцата извън сауната. Да ти дойдат топли-топли, разплули се в полусвяст...
                    Last edited by grisow; 26.09.2019, 12:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ааа, книжен тигър е тя, ИТ-хиена и нищо повече. Само си плямпа за страшни, зли, черни кучета, карабини с твърди приклади и сребърни куршуми. Мека Мара е тя, едно чиче не може да подкара към сауната, да правят шведска тро...., пардон, шведса баня... или финландска май беше, финландско каре, двамата и още с Леля и Мажната.
                      Добро утро !
                      Сауна не търпя, камо ли пък да не я ползвам по предназначение. ( Аве Тарантул, стига си ми вменявал твоите мераци ...Ама че си дрът перверзник...)

                      Виж за другото си прафф....Само се прави на лоша....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                        Тарантул, почвай да тренираш дълго бягане, маскировка и плитко заравяне.....
                        Ааа, книжен тигър е тя, ИТ-хиена и нищо повече. Само си плямпа за страшни, зли, черни кучета, карабини с твърди приклади и сребърни куршуми. Мека Мара е тя, едно чиче не може да подкара към сауната, да правят шведска тро...., пардон, шведса баня... или финландска май беше, финландско каре, двамата и още с Леля и Мажната.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                          Майна, куче, което много лае, не хапе.
                          Ъхъ ... то на чужди гъз сто тояги са малко ... напрао е побелял земляка без време ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Как пък стигна точно до тоз извод!? Щот преки наблюдения нямаш ...
                            Наздраве, Мрънкало!

                            П.П. Забрайх, че си историк, бре!!! Заключенията ти се базират на 90 % буйно въображение и развинтена фантазия.
                            Проследил съм твоите гаври над нещастното чужденецийче и мога да ги оприлича само на "...И такава нужда и жестокост заля всички западни градове и страни, каквато нито уши са чули, нито очи са видели!... Измаилтяните се пръснаха и полетяха по цялата земя като птици по въздуха. Един от християните заколваха с меч, други отвеждаха в плен, а останалите покоси безвременна смърт. Онези пък, които бидоха пощадени от смърт, бяха погубени от глад, какъвто не бе имало от сътворението на света..."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Баси !!! Ако днес е кротване , напрао не ми се мисли какво ли е било в миналото ... десет ордена и пенсия са малко за земляка , такова тегло да изтегли ...
                              Майна, куче, което много лае, не хапе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ма ..., това са долни инсинуации. Съм се кротнала в последните години. Не е каквот беше.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Баси !!! Ако днес е кротване , напрао не ми се мисли какво ли е било в миналото ... десет ордена и пенсия са малко за земляка , такова тегло да изтегли ...

                                Коментар

                                Working...
                                X